Jump to content
Dogomania

Bezogonka Bambi w ds :), Łaciatka - adopcja ze schroniska, słodka buraska Majeczka pojechała do ds :).


Onaa

Recommended Posts

Dziękuję że pytacie o kochanego Bambulca. Wczoraj nie miałam żadnych wieści z ds, a ja też nie dzwoniłam do Pani, umawiałyśmy się, że da mi znać jak będzie już lepiej ze zdrowiem Bambi, więc pewnie jeszcze choróbsko nie odpuszcza. Po wpisie helli trochę jestem zmartwiona, że kaszel może tyle czasu męczyć psiaka :(, a znowu jeśli to kaszel kelenowy to powinien już przechodzić, zwłaszcza że Bambi od samemu początku jest leczona i ciągle kontrolowana przez weta. W tygodniu na pewno dowiem się co u Bambi.

 

Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi się, że mój kaszlący pies miał robiony antybiogram?

Aby sprawdzić bakterie i dobrać antybiotyk, myślicie że jest sens takiego badania? Skoro u większości są te najbardziej znane bakterie i stosuje się popularne środki na nie. Chyba,że to wirus i antybiotyk nie leczy.

U mojej akurat zmiana antybiotyku nic nie dała. (Nie wiem skąd u niej wzięły się powiększone migdałki wydaje mi się że też z infekcji + wiotkość tchawicy, to był jednak rzadki okaz )

Edit: był jakiś wątek kiyoshi szczeniaka, onkowatego, kt długa kaszlal, wyszedł gronkowiec, tzn. każdy go chyba ma, ale mnoży się na osłabionych istotach, ta suczka miała chyba robiony wymaz z gardla czy z nosa? Posiew chyba to się nazywa

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, terra napisał:

Bambinko, zdrowiej psinko, teraz trzeba cieszyć się życiem.

Dokładnie, teraz Bambi powinna się cieszyć życiem, skoro jest bezpieczna i kochana.

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Gabrysiu ślicznie dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,26_Gf_orig. (pieniążki 60,35zł  już na koncie bambisiowym pomogą teraz Łaciatce, która początkiem kwietnia ma wyruszyć po nowe życie).

Przed chwilą, helli napisał:

Przypomniało mi się, że mój kaszlący pies miał robiony antybiogram?

Aby sprawdzić bakterie i dobrać antybiotyk, myślicie że jest sens takiego badania? Skoro u większości są te najbardziej znane bakterie i stosuje się popularne środki na nie. Chyba,że to wirus i antybiotyk nie leczy.

U mojej akurat zmiana antybiotyku nic nie dała. (Nie wiem skąd u niej wzięły się powiększone migdałki wydaje mi się że też z infekcji + wiotkość tchawicy, to był jednak rzadki okaz )

Edit: był jakiś wątek kiyoshi szczeniaka, onkowatego, kt długa kaszlal, wyszedł gronkowiec, tzn. każdy go chyba ma, ale mnoży się na osłabionych istotach, ta suczka miała chyba robiony wymaz z gardla czy z nosa? Posiew chyba to się nazywa

 

Helli dziękuję za informacje, w razie czego będę mogła podpowiedzieć ds jak sobie poradzić z choróbskiem Bambi.

 

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się dzisiaj rano od Toli, że nie będzie niestety darmowego transportu ze schroniska, który miał być 13 kwietnia :(.

Niestety oznacza to , że transport Łaciatki ze schroniska do hoteliku to będzie dodatkowy wydatek :( (ostatnio to było ok. 800zł dzielone na kilka piesków, które jechały).

 

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, że Bambi całkowicie rozliczona z hotelikiem, dziękuję :)

Transport niestety będzie w pełni płatny, ale za to szybciej. Szafirek ruszy po łaciatkę i inne psiaki w czwartek 5 kwietnia, by w piątek z samego rana je odebrać.

Dużo zdrówka Bambusiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...