Jump to content
Dogomania

Sara już swoim domku :D Sabcia sunia ze schroniska w Zamościu liczy na zmianę swojego losu. Prosimy o pomoc!


b-b

Recommended Posts

A u Sabci tyle, że wybiera się do swojego domu :) Potrzebny ktoś do wizyty w Poznaniu. Saba zaczyna rządzić hotelem, czasami rozstawia inne psiaki po kątach. Chyba ta dziabnięta łapka, to przez kogoś, kto się tam w schronie zbuntował. Ogólnie bardzo przyjazna sunia, tylko ją miziać :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, szafirka napisał:

A u Sabci tyle, że wybiera się do swojego domu :) Potrzebny ktoś do wizyty w Poznaniu. Saba zaczyna rządzić hotelem, czasami rozstawia inne psiaki po kątach. Chyba ta dziabnięta łapka, to przez kogoś, kto się tam w schronie zbuntował. Ogólnie bardzo przyjazna sunia, tylko ją miziać :)

A to spryciula, kto by pomyślał, że taka silna psia osobowość ;)

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Z Poznania jest supergoga. Trzymam kciuki za wizytę :)
A Sabcia to typowa ruda :))) hihi.

Dobrze byłoby, gdyby Goga zgodziła się...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

A u Sabci tyle, że wybiera się do swojego domu :) Potrzebny ktoś do wizyty w Poznaniu. Saba zaczyna rządzić hotelem, czasami rozstawia inne psiaki po kątach. Chyba ta dziabnięta łapka, to przez kogoś, kto się tam w schronie zbuntował. Ogólnie bardzo przyjazna sunia, tylko ją miziać :)

Dziękuję Haniu za wpis :)

Po Twoim telefonie poryczałam się w pracy :/

2 godziny temu, Poker napisał:

Już? Tak prędko ?Trzymam kciuki.

Ekspresowo!

Byle domek okazał się OK !

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:


A Sabcia to typowa ruda :))) hihi.

No właśnie :)

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Dobrze byłoby, gdyby Goga zgodziła się...

Będę do niej pisać PW :)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, że supergoga znajdzie czas i ochotę na to, aby zrobić wizytę. A jak nie, to że kogoś podsunie. 

 

Ja też :)

47 minut temu, uxmal napisał:

Ojej , jak szybko. Może ludzie zaczynają budzić się po zimie?

Oby!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Powodzenia Sabciu :), nie wiedziałam że masz taki waleczny charakterek ;).

A ja nie wierzyłam, jak TZ wrócił ze schronu i opowiadał, że Sabcia odpędzała beaglusię od miski.

No proszę, jakie terrierkowate geny się odezwały;)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z serdecznościami :)  i jak tam jest jakaś odpowiedź od Małgosi?  ma dużo pracy w Fundacji i nie tylko, nie zawsze zagląda na dogo, jak każda z nas, zresztą  ;) czasem nie wiadomo ,gdzie ręce wsadzić!  może lepiej zadzwonić?  jeśli domek ,brzmi dobrze ,to szkoda ,,żeby nie uciekł :)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, anica napisał:

Zaglądam z serdecznościami :)  i jak tam jest jakaś odpowiedź od Małgosi?  ma dużo pracy w Fundacji i nie tylko, nie zawsze zagląda na dogo, jak każda z nas, zresztą  ;) czasem nie wiadomo ,gdzie ręce wsadzić!  może lepiej zadzwonić?  jeśli domek ,brzmi dobrze ,to szkoda ,,żeby nie uciekł :)

Zrobi wizytę albo Ona albo doświadczona wolontariuszka :)

Dane podane i czekam teraz tylko na termin wizyty:)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Ale ta wizytatorka jest już pewna ?

Elu, jak Supergoga kogoś poleci ,to tak samo jakby , ona sama to zrobiła!  to ja jestem spokojna , że będzie wizyta przeprowadzona jak się należy!.. to teraz ,kciuki na pokład za wynik wizytyokok.gif

... przynajmniej u Sabci ,nie będziemy narzekać że ...adopcje stoją!oczko.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...