Jump to content
Dogomania

Sara już swoim domku :D Sabcia sunia ze schroniska w Zamościu liczy na zmianę swojego losu. Prosimy o pomoc!


b-b

Recommended Posts

Dziękuję za życzenia i chętnie poczytam o tym olejku, a że lubię choinkowy aromat, to nie przeszkadzałoby mi chyba odbijanie hihi

Sabcia rzeczywiście taki szczeniaczek zaczepny. Schron ocenił ją na 2 lata i nasz wet również. Łapka goi się dobrze, dzisiaj już podczas jedzenia stała na czterech. Są strupki, nic się nie sączy, więc nie było potrzeby wdrażać leków. Wczoraj została wykąpana, co prawda nie miała pasożytów, ale zakupiłam jej kropelki zabezpieczające i podam pojutrze. Saba waży 7 kg.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Dzisiaj ja chyba za Bogusią drepczę, przywitam ciepło wszystkich :)

Sliczna sunia i naprawdę , wygląda jak szczeniaczek :) przy ostatnim przeziębieniu, pomógł mi olejek pichtowy :) ja wolę zawsze takie naturalne sposoby na leczenie... zawsze to jak nie pomogą ,to i również nie zaszkodzą oczko2.gif

Ja też chętnie skorzystam z porady, bo oboje z TZ zmagamy się od wtorku z choróbskiem

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Ja też chętnie skorzystam z porady, bo oboje z TZ zmagamy się od wtorku z choróbskiem

Tolu, olejek pichtowy można kupić w aptece/ tylko uważaj , żeby to nie był do aromaterapii, bo też takie są i nie nadają się do użycia wewnętrznęgo/ na łyżce miodu lub cukru 15-20kropli 3xdziennie, już po pierwszej dawce poczujesz się lepiej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, szafirka napisał:

Faktury za weta i spa (poz. 1) opłacone już przeze mnie.

IMG_20180302_122833_450x600.jpg

IMG_20180302_122926_450x600.jpg

Jutro zrobię przelew :)

 

9 godzin temu, Tola napisał:

Sabcia cudna, sama słodycz:)

Zea dopłaci  po 50 zł do każdego psiaka, wysyłam pv do szafirka

Tolu bardzo dziękujemy! :)

8 godzin temu, anica napisał:

Tolu, olejek pichtowy można kupić w aptece/ tylko uważaj , żeby to nie był do aromaterapii, bo też takie są i nie nadają się do użycia wewnętrznęgo/ na łyżce miodu lub cukru 15-20kropli 3xdziennie, już po pierwszej dawce poczujesz się lepiej :)

Anulko muszę spróbować tego cudeńka!

Dzięki za informacje :)

 

 

Przyszła wpłata od Poker - 50zł 

Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Elisabeta napisał:

W sobotni poranek zaglądam do Sabci. happy.gif Bardzo się cieszę, że z łapką jest już lepiej... Dobrego dnia.

Ja też się cieszę bo bałam się,że coś z tego niedobrego wyjdzie.

Dziękujemy i wzajemnie! :D

Link to comment
Share on other sites

Saba już zaczyna chodzić na chorej łapce. Podczas jedzenia podbiega i obwąchuje wszystkie miski, a potem jak zaczyna jeść ze swojej, to inny psiak nie ma prawa podejść. Taka mała cwaniara :) może dzięki temu nie jest wychudzona, bo dawała sobie radę w schronie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, szafirka napisał:

Saba już zaczyna chodzić na chorej łapce. Podczas jedzenia podbiega i obwąchuje wszystkie miski, a potem jak zaczyna jeść ze swojej, to inny psiak nie ma prawa podejść. Taka mała cwaniara :) może dzięki temu nie jest wychudzona, bo dawała sobie radę w schronie.

A to...wredna małpka :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Witamy :).

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Odwiedzam Sabinkę niedzielnie:)

 

53 minuty temu, Poker napisał:

Zaglądam do ślicznoty

Witamy, witamy Miłe Odwiedzające :D

 

Szkoda tylko ,że Hania nie pokazała nam małej ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Zrobiłam i wyróżniłam ogłoszenie Sabci https://www.olx.pl/oferta/spragniona-milosci-saba-szuka-swojego-domku-CID103-IDszJfJ.html

Tekstu niestety nie umiem układać ale chodziło mi o zdobienie promocyjnego ogłoszenia  :)

Tekst w każdej chwili można edytować i zmienić :)

Wreszcie i ja przyczłapałam do suini :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Tekst w każdej chwili można edytować i zmienić :)

Wreszcie i ja przyczłapałam do suini :)

Witamy Elu :)

 

 

Podobno był jeden telefon z pytaniem o Sabcię. Jutro dowiem się więcej od Hani :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...