Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

To czekamy na koszt.Jeżeli Malwinka pojedzie do DS do Wieliczki transportem szafirka to może uda się pomniejszyć koszt transportu.

Bogusik,czy Hania ma podany wątek?

Konieczne jest umówienie SPA dla psiaczków bo na bank są śmierdziuszkami.Dobrze by było Sisi nie obcinać tylko uprać,powycinać zbędne dredy i wyczesać ale nie wiem? Grację też uprać i delikatnie mordkę przyokrąglić,wyczesać, nie widzę aby była skołtuniona ale kto wie?

Teraz podałam Hani wątek i ma jeszcze sprawdzić ile zostało animondy...Koszt transportu to 830zł

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, magenka1 napisał:

One są tak piękne,  że szybko znajdą domek,  jeśli tylko z psychiką będzie dobrze 

Nio oby tak było,a z psychiką to nigdy nie jest wiadome w jakim stanie przyjeżdża pies.Każdy ma jakieś obciążenie,większe lub mniejsze.Wystarczy tam pobyć w schronie.

Martwię się o brzuszek Sisi,na zdjęciu taki czerwony jest.Miałyśmy już przypadki stanu zapalnego i nasza Hania musiała gonić do weta.

Tam psiaki po zabiegu bez zabezpieczenia są wrzucane do boksu i tyle (nie ma izolatki).Zapewne promują powiedzenie "goi się jak na psie".W wielu przypadkach tych psiaków jest to jednak prawda.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Pamiętam jak Tola pierwszy raz wstawiła fotkę Gracji - jeszcze była na kwarantannie /str-695/

IMG_20171228_112252.jpg

wyglądała całkiem jak Loluś na długich nóżkach, cudna jest, będę zaglądać :)

Dziękujemy,że zaglądnęłaś do Gracji.Tak z umaszczenia to jest taka Lolusiowata tylko wyższa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2018 o 19:19, ona03 napisał:

Pamiętam jak Tola pierwszy raz wstawiła fotkę Gracji - jeszcze była na kwarantannie /str-695/

IMG_20171228_112252.jpg

wyglądała całkiem jak Loluś na długich nóżkach, cudna jest, będę zaglądać :)

Bardzo Ci dziękuję,  że wrzuciłaś to zdjęcie, postanowiłam przejrzeć wszystkie swoje foldery i znalazłam swoja Florcię na kwarantannie...

Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że będzie moja...

 Gracji życie też już niedługo się zmieni, nie tylko jej :)

 

Link to comment
Share on other sites

Mam dt dla Sisi na już tym razem ;) we Wrocławiu,moja przyrodnia córcia ;)  ma dwa shih ,dwójkę dzieci bardzo ogarniętych 4 i 8 latek,mąż  anioł :) Kaśka ciągle zajmuje się chorymi kotami na terenie Wrocławia,robi mi wizyty pa,pilnuje psów wyadoptowanych  w okolicy,Sisi przeszłaby pod finansowe skrzydła Skarpety Plaskatych.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bgra napisał:

Mam dt dla Sisi na już tym razem ;) we Wrocławiu,moja przyrodnia córcia ;)  ma dwa shih ,dwójkę dzieci bardzo ogarniętych 4 i 8 latek,mąż  anioł :) Kaśka ciągle zajmuje się chorymi kotami na terenie Wrocławia,robi mi wizyty pa,pilnuje psów wyadoptowanych  w okolicy,Sisi przeszłaby pod finansowe skrzydła Skarpety Plaskatych.

Bożenko bardzo konkretna propozycja.Dziękuję.Poczekajmy chwilkę na Bogusik i decyzję.

O psiakach nic nie wiemy tyle,że wiek jest określony,wszystkie sunie są młode około 3 lat.Sisi jest wysterylizowana,ma czip nie zarejestrowany,szczepienie p.wściekliźnie.Trzeba doszczepić p.chorobom wirusowym.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Bożenko bardzo konkretna propozycja.Dziękuję.Poczekajmy chwilkę na Bogusik i decyzję.

O psiakach nic nie wiemy tyle,że wiek jest określony,wszystkie sunie są młode około 3 lat.Sisi jest wysterylizowana,ma czip nie zarejestrowany,szczepienie p.wściekliźnie.Trzeba doszczepić p.chorobom wirusowym.

Ok,czekam więc.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Bgra napisał:

Mam dt dla Sisi na już tym razem ;) we Wrocławiu,moja przyrodnia córcia ;)  ma dwa shih ,dwójkę dzieci bardzo ogarniętych 4 i 8 latek,mąż  anioł :) Kaśka ciągle zajmuje się chorymi kotami na terenie Wrocławia,robi mi wizyty pa,pilnuje psów wyadoptowanych  w okolicy,Sisi przeszłaby pod finansowe skrzydła Skarpety Plaskatych.

BOMBA, super

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...