Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Zaczynają się pytania o adopcję Sisi/Boni...rozmawiamy,niczego nie obiecując...

Kto jest prawnie odpowiedzialny za psa i kto poprowadzi procedurę adopcji ? oczywiście w swoim czasie...jeżeli ja się bardzo cieszę :)  jeden domek mamy zweryfikowany,po wizycie PA,

Bożenko w pewnym sensie przejęłaś opiekę nad Sisi-Boni więc pilotuj i jej adopcję :) Tak będzie najlepiej:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry pluszowy psiaczku. Pewnie już domki zaczynają ustawiać się po Ciebie w kolejce - pamiętaj żeby mieć oczy z każdej strony łebka.

Dwa domki sprawdzone,oba to przyjaciele naszych znajomych z którymi współpracujemy...wybór trudny...mamy trochę czasu bo we wtorek zabieg usunięcia ząbka/ząbków,decyja zapadnie na stole operacyjnym.Sunia ma już braki w uzębieniu,chyba jeszcze o tym nie wspomniałam? nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra napisał:

Dwa domki sprawdzone,oba to przyjaciele naszych znajomych z którymi współpracujemy...wybór trudny...mamy trochę czasu bo we wtorek zabieg usunięcia ząbka/ząbków,decyja zapadnie na stole operacyjnym.Sunia ma już braki w uzębieniu,chyba jeszcze o tym nie wspomniałam? nie pamiętam.

A dlaczegóż to decyzja zapadnie w taki miejscu?

Gracja w pełni zasługuje na swoje imię.Sliczna jest.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Poker napisał:

A dlaczegóż to decyzja zapadnie w taki miejscu?

:)))))też sobie zadałam to pytanie.?

 

3 minuty temu, Anecik napisał:

Pewnie decyzja dotycząca usunięcia 1 czy więcej ząbków :)

Dziękuje, bo Mnie wyobraźnia przeniosłaaaa na stój operacyjny i wybór rodziny ... :)

 

Link to comment
Share on other sites

Na mocznice mam bardzo dobry lek (suplement diety) Ipacitine całe opakowanie.Jest to proszek,który się dosypuje do mokrej karmy.Wiąże niebezpieczne związki w moczu.Jeżeli jest potrzebny Boni to postaram się szybciutko wysłać priorytetem (trzeba dopytać wetki).Opakowanie zostało po mojej Sawani.

A Gracja to ślicznotka,na razie wstrzymuję się jeszcze z ogłoszeniami.Potrzeba więcej informacji o Gracji jak do kotków,dzieci,psiaków,cy zachowuje czystość w domu,czy ciągnie na smyczy i ogólnie.Jestem pewna,że jest cudną przylepką tylko nie jestem pewna czy kocha wszystkich i wszystko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

A dlaczegóż to decyzja zapadnie w taki miejscu?

Gracja w pełni zasługuje na swoje imię.Sliczna jest.

decyzja dotycząca usunięcia ząbka jednego czy dwóch...jak usunie wet jeden to przyjrzy się drugiemu i zadecyduje.

faktycznie,zabrzmiało ...oj Bgra nie pisz już nic :(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Bgra napisał:

decyzja dotycząca usunięcia ząbka jednego czy dwóch...jak usunie wet jeden to przyjrzy się drugiemu i zadecyduje.

faktycznie,zabrzmiało ...oj Bgra nie pisz już nic :(

 

Przeciwnie, pisz wiecej. Czuje zwykle niedosyt.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2018 o 13:02, Figunia napisał:

Przeciwnie, pisz wiecej. Czuje zwykle niedosyt.. :)

:)  Aniu łap kochana zdjęcie Sisi/Boni przed zabiegiem w asyście pielęgniarza Tofisia ...za chwilę EdiAbija odbiera dziewczynę z lecznicy,wtedy dowiem się więcej.

 

boni.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak kolorystycznie się dobrali :) Przy kocie nie wygląda na sunię swojej wielkości :D

No jak kot ma z 6 kilo... :)

Kilka słów od EdiAbija " Boni po zabiegu doszła do siebie ma usunięte 2 korzenie po starych zębach i 2 zęby gnijące, do tego w jednym kle założony tlenek cynku. Dziąsła zszyte nićmi rozpuszczalnymi. Po lewej str zrobił się stan zapalny od kamienia więc też został usunięty. Boni ładnie się wybudziła i już szuka biedna jedzenia. Była siku już więc dobrze, dziewczyna przytyłam nam już 40 dag "

Koszt zabiegu 179 zł

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam już kilka telefonów w sprawie Gracji, ale nic konkretnego. Dzisiaj zadzwoniła też Pani w sprawie Bajki i cała rodzina jest na nią zdecydowana. Państwo mieszkają w Kątach Wrocławskich i czekają z niecierpliwością na wizytę, bo chcieliby już Bajkę w swoim domu. Dane do wizyty przesłałam Bogusik.

Gracja ma w kłębie 36 cm, uwielbia dzieci, chyba najbardziej ze wszystkich psiaków. Koty lubi i toleruje, ale jak kot jest np. na parapecie, to szczeka na niego. Gracja to złodziejka, nie krępuje się i ładuje się łapkami i pyszczkiem na stół nawet przy nas. Jest bardzo ruchliwa, lubi zabawki i sama się nimi bawi. Utrzymuje czystość bezwzględną.

Bajka ma w kłębie 34 cm, jest delikatna i subtelna. trzyma się blisko nas, nawet na dworze idzie prawie przy nodze. Jest ciekawska, lubi wszystko wiedzieć, mieć wszystko obwąchane.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...