Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka słodka, te jej oczęta :))) 

Muff(in)ka kojarzy się mi się z Kapciem/Ptysiem, który był u Moli@ :) Ta sama rasa :)

A jaka rasa, Tysiu?... iconwink.gif  Bo Misio ze Szczebrzeszyna to mały spaniel lubelski... Gdzieś na wątku pisałaś o spanielu zamojskim. A Mufka? happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Elisabeta napisał:

A jaka rasa, Tysiu?... iconwink.gif  Bo Misio ze Szczebrzeszyna to mały spaniel lubelski... Gdzieś na wątku pisałaś o spanielu zamojskim. A Mufka? happy.gif

wielorasowy keks polski :) 

Hihi, no dobrze. Macie mnie. Nie jestem obiektywna. Bo ja lubię keksy ;)
 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz to nie wiem jak to z tą sterylką u Mufki, bo ja byłam przekonana że ona dopiero co po zabiegu jest, a wygląda że była wcześniej. Najważniejsze jednak, że wszystko się udało, a teraz jak już jest wysterylizowana to będzie można szybciej domku szukać, kilka dni na aklimatyzację Mufki w nowym miejscu i zaobserwowanie jaka jest i będziemy ogłaszać żeby jak najszybciej dobry domek znalazła :).

Jeśli zaś chodzi o rasę to wygląda że to zebra parówkowata ;).

FullSizeRender6-2.jpg?zoom=2&resize=1170

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Elisabeta napisał:

Piękne.happy.gifhappy.gif 

02icon_mryellow.gif

1 minutę temu, Onaa napisał:

 

Jeśli zaś chodzi o rasę to wygląda że to zebra parówkowata ;).

 

Onaa, a jesteś pewna, że sterylizacja naprawdę była? Może jednak nie, skoro jest taka dezinformacja?
Zebra parówkowata nie brzmi tak ładnie jak keks ;)

Mnie Muffinka skojarzyła się z keksem czekoladowo-orzechowym:

Znalezione obrazy dla zapytania keks orzechowyPodobny obraz
 

stąd jej "rasa" :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mufka zachowuje się jak sunia domowa. W dt zachowuje ładnie czystość, nie boi się smyczy, ale spacerki ma narazie na ogródku. Jest łagodna. Lubi być blisko przy człowieku, być przytulana, głaskana, brana na ręce. Ale jest delikatna w zachowaniu - nie namolna, nie natarczywa, raczej nieśmiała. Wczoraj trochę odpoczywała tam gdzie jadła kolację. Zawołana do małego pokoju położyła się na posłanku, dzisiaj tam spała - odsypiała jeszcze wczorajsze zmęczenie i wrażenia. Ale stres już minął :). Wieczorem p. Ewa zaprosiła ją - tak, bo Mufcię trzeba zaprosić - do salonu, i tam wreszcie sunia wyłożyła się odprężona na kanapie :). No cud miód i orzeszki, faktycznie nic tylko brać i kochać :D.

Jeśli chodzi o sterylkę to wszystko ładnie zagojone, tylko brzusio bardzo wygolone i łapki jak zauważyłyście - ale w tym dokumencie, który Mufka dostała w schronisku jest data sterylki - 20 stycznia !,  nie bardzo rozumiem , ale to już teraz nie ma znaczenia.

Także kilka dni czekamy i będę prosiła o pomoc w ogłaszaniu kluseczki. Niech jak najszybciej znajdzie swój stały kochający domek :).

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aska7 napisał:

A czemu, niech rozpieszcza bez opamiętania : )

Bo lepiej wychowywać i uczyć psa manier przed DSem ;) Potem będzie łatwiej.
Rozkapryszone psiaczki są ciężkie do życia.

Można rozpieszczać, ale w granicach rozsądku :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z tego co pani Ewa ją oglądała to brzuszek jest zagojony całkiem. Na fb kiedy Mufka była pokazywana nie było info że jest wysterylizowana, widocznie schronisko nie podało tej informacji.

Na ten moment tak się prezentuje Mufeńka - charakter bardzo dobry a uroda dla koneserów :). Mam nadzieję że podbije czyjeś serce. W przyszłym tygodniu popracujemy na ładnymi zdjęciami. Teraz niech kluska odpoczywa i cieszy się wolnością, ciepłem, bezpieczeństwem i opieką.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

E tam dla koneserów... mówię Ci: Muffkę wypatrzy jakiś miłośnik ciastek i słodyczy :)
Tylko Muffka to taka zdrowa słodycz, może jedynie pozytywnie wpłynąć na cholesterol, kiedy będzie motywować do spacerów :)

Zgadzam się Tysiu :D. Nie wiem czemu ale jak patrzę na nią to od razu mam skojarzenia z ciastem :) To taka ciasteczkowa psinka jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...