Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Przed chwilą, anica napisał:

Jesteśmy ,czekamy i ciepłe myśli przesyłamy Mufeczkobuzki.gif... i mnie też! ;) /nosi/

Mnie tak nosiło wczoraj i dzisiaj od rana :).

Przed chwilą, Maruda666 napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Mufki. Całości jeszcze nie przeczytałam ale doczytałam że już jedzie :)  15 zł stałej dla  małej.

Witaj Marudko u Mufki i  dziękuję za wsparcie małej paróweczki :). Jak widzisz trwamy tutaj w oczekiwaniu.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści  z dt  - Mufeczka właśnie przyjechała szczęśliwie. Pani Ewa mówi, że taka bida kochana. I jest ładna :).

Zrobiła na ogródku siuu i koo,  i już ciągnęła na werandę do drzwi, zaraz będzie zapoznanie ze stadem.  Pachnie niezbyt ładnie, ale wet musi ją oglądnąć, zobaczyć co z raną posterylkową, także dzisiaj kąpieli nie będzie.

Edit. Mufeczka jest niewielka, niska ale ciężka. Czyli taki klusek :). Właśnie zjadła kolację z apetytem.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mufiątko pozdrawia Wszystkich :).

Cieszę się ogromnie że udało się nam uratować kluseczkę :).

Sunia grzecznie przespała noc, było siku i koo na polu. Brzusio ok. Jeszcze troszkę stresu jest ale ogonkiem już macha :). Jak pani Ewa do niej podchodzi to wystawia brzucholek do głaskania. Pani Ewa mi napisała że to taka sunia jest Proszę tylko mnie kochaj 92302550U.gif.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...