Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Onaa zobacz na fb!! Jutro jest transport do Katowic i Krakowa!## organizuje go jakis Pan Piotr! Dzwon kochana- zdazysz!

 

Edit- teraz doczytalam ze juz zalatwilas. Ale ze ja sterylizowali- cholera jasna potwory bez serca! Ja dlatego rezerwuje psy dzien przed wyjazdem wtedy juz nic nie kombinuja! Byle do jutro Mufko. Ja tez za chwile dzwonie do Radys i z objawami szalenstwa- zabieram kolejna psine

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Onaa napisał:

Siedzę jak na szpilkach, nie wiem czemu Mufkę sterylizowali, nie rezerwowałam jej wcześniej dopiero wczoraj, dzisiaj będę jeszcze potwierdzać że Mufka jutro jedzie.

Oj to pewnie nieszczesliwie byla w kolejce do zabiegu 

Zeby przezyla do jutra

Link to comment
Share on other sites

Tam w schronie jest jeden wet i to chyba taki dojeżdżający :(. Jutro są dwa transporty różne, więc będzie spory ruch,  oby Mufeńka już  opuściła to miejsce, chciałabym żeby było jutro wieczorem i mała w ciepełku.

 

Kiedyś napisałam że Mufcia to taki typ amelkowy, więc przedstawiam Amelkę.

PicMonkey Collage.jpg

26229440_541200862923132_220780122170920

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Potwierdziłam rezerwację Mufki na jutrzejszy wyjazd ze schronu, z sunią jest ok. wg schroniska.

Fantastycznie, że sprawy idą naprzód. Mam nadzieję, że ocena schroniska znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Onaa napisał:

Kiedyś napisałam że Mufcia to taki typ amelkowy, więc przedstawiam Amelkę.

Onaa, to chyba dla mnie, bo nie znałam Amelki z Radys. Śliczna Sunieczka. Napisałaś o niej w marcu 2017, a w maju już była w swoim Domku.

Znalazłam w Twoim Profilu wątek... Gdyby ktoś też miał zaległości...

Oby naszej Mufce też się tak poszczęściło. Cały czas kciuki i ciepłe myśli. Mufka da radę, bo Radysiaki to bardzo dzielne psiaki. 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...