Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Witam popołudniowo u Mufci 2058111q50w5uzqcp_5J_orig.gif.

 

Przed chwilą, uxmal napisał:

Z tej perspektywy sylwetka Mufki nie wygląda na parówkową.

Móffka ma talię.

Faktycznie uxmal, Mufka nie wygląda na kluskę na tych zdjęciach i figurę ma jakby odpowiednią :D.

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Nareszcie ktoś zauważył, że Mufka jest bardzo zgrabna. happy.gif Dobrego poniedziałku dla Wszystkich.

Dziękujemy i dla Ciebie również Elisabetko :). Mufeczko ależ Ty się podobasz :).

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Mufinko - ciepłego dzionka.

U nas dzisiaj ciepło, w dużym pokoju przez szybę to się czuję jak na patelni ;). Mufcia pewnie cieszy się spacerkami :).

Przed chwilą, zachary napisał:

Przelałam Mufince 50 zł. Na zdrowie cudna sunieczko.

Dziękujemy zachary :), wieczorkiem posprawdzam konto muffkowe i wpiszę rozliczenia.

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Ależ nasz kochany keksik szybko się zadomowił :)

To co - może warto ruszać z ogłoszeniami powoli? ;) Sunia śliczna, domowa, mądra... niechby jak najszybciej to ciasteczko kogoś uszczęśliwiało :)

Myślę Tysiu że dla samej Mufinki też dobrze by było żeby dobry domek jak najszybciej się znalazł, bo im psiak dłużej będzie w dt tym będzie się bardziej przyzwyczajał i potem przeżywał kolejną zmianę wiadomo. A że sunia nie ma jakiś lęków, widocznych problemów zdrowotnych, trochę o niej już wiadomo to zrobiła jej pierwsze ogłoszenie na olx, zwłaszcza że dzisiaj tam mega obniżka na wyróżnienia.

 

    Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj
Do: 4 kwi

673887003_1_94x72_tylko-mnie-kochaj-niew

Tylko mnie kochaj - niewielka Muffka z s...

Za darmo

  0
Promowane do 4 kwi
Statystyki
Wyświetleń: 82
Tel: 2
Obserwuje: 1
 
 
 
dzisiaj 55996629   -5,34 zł
dzisiaj 55996629
Odświeżanie codziennie przez 7 dni (-70%) do 12 mar

Tylko mnie kochaj - niewielka Muffka z sercem na łapie czeka na domek.

 

 

  -1,80 zł
Link to comment
Share on other sites

Witamy wieczorkiem :).

Mufka dzisiaj była u pani doktor. Była bardzo grzeczna, ładnie dała się zbadać , oglądnąć uszka, ząbki. Po ząbkach pani wet oceniła ją na 5 lat :( , wg schroniska ma 2 lata, to w ogłoszeniu może będziemy pisać w takim razie 3-4 lata bo do końca nie znamy jej dokładnego wieku. Jest  ogólnie zdrowa. Za 10 dni trzeba ją ponownie odrobaczyć, i za 10 dni można zaszczepić na wirusówki. Wizyta u weta i odrobaczenie to gratis od dt - bardzo dziękuję pani Ewo k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig..

W ogóle to Mufcia jest bardzo mądra, jak raz poszła na spacerze jakąś drogą to potem jak wracała do domu to sama wiedziała którą drogą iść. W domu od początku zachowuje czystość.  No jestem dumna z Mufci :D. Ona taka wdzięczna jest, mądra i totalnie domowa.

Jak pani Ewa ją woła w domu to ona przybiega a czasami tak się czołga jak żaba :). Ma gęste futerko i często na płytkach leży, ma też ulubioną wersalkę gdzie sobie śpi, w pokoju w którym jest chłodniej niż w reszcie domu. Ma ulubioną koleżankę, z którą się bawi (na zdjęciach wcześniej ). Jeśli inny piesek jej nie zaczepia do zabawy to ona też nie reaguje. W domu nie szczeka, ale jak coś się dzieje na ogródku to już pokazuje jaki ma głos :).

Aha, i kluska powinna schudnąć ok. 1,5 kg - waży 13,600kg.

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wiecie nie wiem jak to powiedzieć, ale z tego co wiem to wszystkie mufinki są trochę pękate, okrąglutkie, a jak nasza Mufcia na puszystości straci to taka jakby okrojona , albo niewyrośnięta będzie. Mi tam się Mufcia podoba w całej swojej okrągłości ;)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry. Z czego ona ma się ochudzać? Idzie wiosna, pies trochę pobiega i weszystko będzie w porządku.

Podpisuję się pod tym, co napisałaś, Nesiowata i dobrego dnia życzę wszystkim Przyjaciołom słodkiej Mufki. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry kwiat-ruchomy-obrazek-0002.gif. Chyba powolutku Wiosna nadciąga do nas :), chociaż w onecie straszyli jeszcze jakimiś mrozami. A Mufcia pewnie delektuje się domowym życiem :). Narazie nikt o nią jeszcze nie pytał, ale spokojnie , mamy czas - przecież to dopiero tydzień jak opuściła schron. Od weekendu będziemy ją ogłaszać intensywniej.

A narazie miłego popołudnia :).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Na "swojej" stronie o pogodzie też żadnych mrozów nie widzę w prognozie na dwa tygodnie. Wręcz przeciwnie. Z dnia na dzień będzie coraz cieplej. Onaa, zmień swoją ulubioną e-pogodynkę. iconwink.gif 

Mufciu, ciesz się życiem i wiosną. happy.gif

To w takim razie cieszmy się wszyscy zbliżającą wiosną piękną ciepłą radosną :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...