Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Bardzo Wam 0heart.gifWszystkim Mufciowym dziękuję za szczęście Muffinki 0heart.gif!

Myślę że Mufeczka jest tam i czuje się kochana i szczęśliwa :).

A Mufcia...

 - Mufcia nasza już nie nasza... ale przecież oto właśnie chodziło :).

A dla Mufci przyszły jeszcze pieniążki od p. Krystyny z fb 0heart.gif - 20zł, i uxmal 0heart.gif- 10zł - bardzo dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

Muffinka na pewno jest zadowolona że tyle spaceruje :D, na pewno wciąż ma nowe ciekawe miejsca do chodzenia i poznawania, tam jest piękna okolica :). Kilometry liczone od początku pobytu Mufci w jej domku. 

Minął już miesiąc od kiedy Mufcia pojechała do swojego domu - chciałam więc Wam Wszystkim Mufciowym bardzo podziękować za Waszą obecność tutaj u Mufci, za wszelką pomoc, porady, wsparcie i trzymanie kciuków :D, serdecznie Wam dziękuję ! A Ty Mufeczko  0heart.gifbądź już zawsze szczęśliwa, kochana i otoczona troskliwą opieką i miłością swojej Rodziny :).

kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

I jeszcze sprawy finansowe - Mufcia dostała jeszcze pieniążki od Czarnej Kafki 0heart.gif - 10zł, i od Marudy 0heart.gif- 15zł - bardzo dziękujemy :).

Ponieważ Mufcia już w swoim domku to nie wiem czy osoby które wpłaciły swoje deklaracje wrześniowe chciałyby zwrotu lub przekazania swoich pieniążków na innego pieska czy pozostawiają je w spadku po Mufce.

Na koncie Mufeczki zostało trochę pieniążków  (obecnie jest to kwota 220,14zł).

Pani Ewa z dt kwotę 42zł za pobyt sierpniowy Mufki przekazała na inną psią bidę (dziękuję :)) i wybrałam moją podopieczną starą Miłkę bez oczka, która od jakiegoś czasu ma problemy zdrowotne i musi zażywać leki i mieć specjalną karmę bo ma uczulenie a na to zaczęło niestety brakować pieniążków i będzie coraz gorzej :(.

Jeśli chodzi o fundusze mufciowe to jeśli ktoś z Was ma jakąś propozycję, na którego pieska by przekazać pieniążki to piszcie proszę tutaj na wątku. Jeśli chodzi o moich wirtualnych podopiecznych to obecnie w najtrudniejszej sytuacji jest Miłka i dziadeczki,  a obecnie innych podopiecznych z Radys nie mam.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naprawdę z ogromną radością patrzy się na zdjecia mufinkowe z domku :D.

I raz jeszcze sprawy finansowe - Mufcia dostała jeszcze pieniążki od dorci2 0heart.gif- 20zł - bardzo dziękujemy :), więc obecnie w skarbonce Mufeczki jest 240,14zł.

Jakiś czas temu proponowałam  żeby pieniążki te przekazać na Miłeczkę bez oczka która zaczyna mieć problemy z pieniążkami bo pojawiły się wydatki miesięczne na specjalną karmę i leki,  a wtedy nie miałam innego radysiaka w potrzebie, no i potem zobaczyłam Kruszonkę  :(i nie mogłam inaczej tylko założyć jej wątek z nadzieją że i jej uda się pomóc i ona dostanie szansę na taki wspaniały domek jak ma Mufcia. W związku z tym chciałabym podzielić pieniążki po Mufci po połowie - 120 zł na Miłeczkę i 120,14zł na Kruszonkę.

 

Zapraszam Was serdecznie do Kruszoneczki ,

a może ktoś chciałby przenieść swoją deklarację na nią  ?

K5.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...