Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Ogromnie lubię oglądać Mufeczkowe fotki :D. Ona jest taka cudna i kochana. I tak ładnie z Pelikankiem razem wyglądają :).

Pogoda taka upalna że nic tylko leżeć ale jeśli myślicie że Mufeczka leniuchuje i nic nie robi to się mylicie , ponieważ dzisiaj Mufcia miała kolejne odwiedziny zainteresowanej nią rodziny :).

Pozdrawiam Wszystkich Mufinkowych i dobrego tygodnia Wam życzę :).

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

Dużo się tu dzieje... Mufcia będzie mogła wybierać w Domkach.happy.gif Kciuki.

Jeszcze dwie nowe fotki znalazłam u Pelikanka...

Nie mogłam się oprzeć, Moniko. Bo Mufeczki nigdy za dużo dla Mufinkowych.  wub.gif

 

 

Zgadzam się Elisabetko że Mufinki nigdy dość :)! Ale jeśli chodzi o domki, to może tak wyszło z tego mojego postu, ale na horyzoncie mamy dla Mufeczki narazie jeden domek i ten domek tzn. rodzinka dzisiaj ponownie odwiedziła Mufcię, tym razem był także ten starszy chłopiec ,była też ta młodsza mała dziewczynka, ale dzisiaj Mufcia już czuła się przy nich swobodniej :). 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Onusia, to może lepiej, bo by się naszej Mufeczce w główce przewróciło od zbyt dużego powodzenia. loveyy3.gif

Dobrze, że polubiła już bardziej Gości, bo może to jej Rodzinka... happy.gif

Też tak sobie cichutko myślę, ale wszystko okaże się w niedzielę. Fajnie jak by Mufeczka miała już swój własny kochający ją domek.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

 

Tyśka...? Czyżbyś uczniem Mistrza była? 

 

Wstyd przyznać, ja Gwiezdnych Wojen nie oglądałam. Jedynie obracam się w środowisku, który jest przesycony Star Warsami, nawet jeździłam swego czasu do liceum przewoźnikiem, których szef był fanem tego filmu... i gdy wychodziła kolejna część Star Warsów to na miesięcznych biletach każdy z nas miał pieczątki z Mistrzem Joda :) a osobiście to muszę odrobić lekcje i w końcu obejrzeć Star Warsy. Ale to jak moja Mimi znajdzie dom:)

 

Link to comment
Share on other sites

Mufeczka pozdrawiam środowo :).

Na konto mufciowe przyszły pieniążki od uxmal 0heart.gif - 10zł, Czarnej Kafki 0heart.gif -10zł i dorci2 0heart.gif - 20zł, bardzo dziękujemy :).

A jeśli chodzi o pogodę to ja tylko żyję nadzieją na ochłodzenie !!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...