Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

14 godzin temu, Onaa napisał:

U nas deszczowo i pochmurnie.

Mufeczka to taka psia dama jest więc pewnie nie jest zadowolona :).

Dobrego niedzielnego popołudnia dla wszystkich Mufinkowych :).

Onusia, no nie wiem... Czy damy lubią szaleć w kałużach? Może psie tak... Mufeczko, czy jesteś damą? loveyy3.gif

Spokojnego i miłego poniedziałku dla Wszystkich. Nawet jeśli będzie z deszczem. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź :) Mam nadzieję, że wiesz, że nie pytam od parady... a tak, czy może nie potrzebujesz pomocy jakiejś w ogłoszeniach... ;)  Bardzo lubię Muffinkę, powtórzę się, ale ona ma w sobie coś gamoniowatego, co powoduje że moje serce mocniej bije na jej widok. ;) Tak mocno pragnę, aby znalazła już swoich ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za odpowiedź :) Mam nadzieję, że wiesz, że nie pytam od parady... a tak, czy może nie potrzebujesz pomocy jakiejś w ogłoszeniach... ;)  Bardzo lubię Muffinkę, powtórzę się, ale ona ma w sobie coś gamoniowatego, co powoduje że moje serce mocniej bije na jej widok. ;) Tak mocno pragnę, aby znalazła już swoich ludzi.

Cieszę się że podoba Ci się Mufiątko Tysiu :), mnie też jakoś przypadła do serca. Jeśli byś miała chwilę czasu i jakiś pomysł to może zaproponujesz Mufince jakiś fajny tekst do ogłoszeń ?  Zrobiłam jej jeszcze dwa dodatkowe ogłoszenia na olx, ale już nie wiedziałam sama co mam pisać w jej ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki dla Mufeczki od  - ślicznie dziękujemy :),

10zł - Czarna Kafka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.

10zł - seramarias k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.

20zł - agat21 k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig..

 

Wyróżniłam ogłoszenia olx Mufci :

dzisiaj 66722481   -17,81 zł

na Poznań

 

dzisiaj 66722661   -17,81 zł

na Opole

 

wczoraj 66657929   -17,81 zł

 

na Wrocław

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam się popołudniowo :),

oj Mufeczka bywa rozbrykana czasami :D. Ale jak zwykle kochana urocza i słodka :).

Tak pisze o niej ostatnio pani Ewa:

"ostatnio jest na etapie polowania na myszowate , kopie norki na spacerach .U nas są olbrzymie hałdy ziemi i piachu, po których uwielbia gonić, im wyższe tym lepiej ,taki mały kurdupelek." ;)

Zdjęcia nie oddają tego jak Mufeczka ładnie wygląda, sierść z połyskiem , miła w dotyku - no nic tylko brać i kochać!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Onaa napisał:

Cieszę się że podoba Ci się Mufiątko Tysiu :), mnie też jakoś przypadła do serca. Jeśli byś miała chwilę czasu i jakiś pomysł to może zaproponujesz Mufince jakiś fajny tekst do ogłoszeń ?  Zrobiłam jej jeszcze dwa dodatkowe ogłoszenia na olx, ale już nie wiedziałam sama co mam pisać w jej ogłoszeniu.

Pomyślę... ;) Na jakie miasto?

28 minut temu, Onaa napisał:

"ostatnio jest na etapie polowania na myszowate (...)"

Mówiłam, że rasa gamoniusowa, ale wersja keksikowa - mój wczoraj też zabłysnął na dzielni. Upolował mysz, której nie dał rady nasz domowy żbiczek ;) Dogadaliby się, tzn. gamonio z ciasteczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Aska7 napisał:

Dzisiaj jest czwartek : )

Ups :D.

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Hihihi...

A teraz już na szczęście zaczynamy piątek. Piątek z naszą Mufeczką.wub.gif  Miłego dnia Wszystkim. happy.gif 

Tak dzisiaj piątek, u nasz deszczowo choć cieplutko.

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Mufiątko.

I dla Wszystkich Mufinkowo zakręconych dobrego dnia a właściwie wieczorku :).

p.s.

Na konto mufeczkowe przyszły pieniążki od Marudy k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. (15zł), bardzo dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...