Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

8 godzin temu, Onaa napisał:

I życzy dobrej nocy i jutrzejszego dnia Wszystkim Mufinkowym (podoba mi się to określenie :D).

Bo jesteśmy Mufinkowe. Czyż nie? Bisous28.gif Przepraszam... Mufinkowi, bo przecież jest tu z nami Radek. happy.gif

Spokojnego poniedziałku dla wszystkich Przyjaciół Mufki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2018 o 06:36, Nesiowata napisał:

Dobrego tygodnia Mufiątko.

Bardzo dziękujemy Nesiowata :).

Dla Ciebie i dla Wszystkich Mufinkowych - udanego dobrego tygodnia :).

Dnia 7.05.2018 o 15:24, Elisabeta napisał:

Onusia, dziś rano poleciały do Mufki moje deklaracje za maj i czerwiec, czyli 40 zł. happy.gif

I już są u Mufci na koncie pieniążki od Ciebie Elisabetkok,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig. (40zł) - bardzo dziękuję :). I dziękuję za wstawienie fotki Mufeczki :D. Czyżby panna miała parcie na szkło ;).
 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Uwielbiam Muffcię :) Ciasteczko, które mi nie szkodzi :)

Też ją uwielbiam Tysiu :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Mufciu. happy.gif Dobrego dnia życzę wszystkim Mufinkowym.  

Wczoraj nareszcie było troszkę wody z Nieba. Prosimy o jeszcze, bo bardzo potrzebna...

I coś mi się zdaje, że nasza Mufka chętnie poszalałaby w kałużach. Ale może się mylę... iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Nesiowata napisał:

Witaj Mufiątko.

Ja nadal żyję na pustyni. I mam problemy z podlewaniem kwiatów w doniczkach. Jak długo jeszcze? Jednak do bólu nie można się na stałe przyzwyczaić. 

Nadal jest bardzo sucho, bo ten deszcz trwał może 15 minut... Invision-Board-France-111.gif Dobrze, ze chociaż ptaki nareszcie porządnie napiły się wody.

Kochana Nesiowata życzę Ci ulgi w bólu...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Elisabeta napisał:

Nadal jest bardzo sucho, bo ten deszcz trwał może 15 minut... Invision-Board-France-111.gif Dobrze, ze chociaż ptaki się nareszcie porządnie napiły wody.

Kochana Nesiowata życzę Ci ulgi w bólu...

Dziękuję za życzenia - oby się spełniły. 

U mnie nie spadła nawet kropla, prawdziwa Sahara.

Dziś miałam zamiar podjechać do weterynarza, który zbiea dary dla Fundacji Jududyta ale chyba będę musiała zaprosić brata na wycieczkę. am poważne obawy czy dam radę sama dostarczyć woreczek. 

Dobrze, że są takie gabinety gdzie można zostawić zebrane rzeczy. Wczoraj zadzwoniłam żeby mieć pewność, że mogę podrzucić nazbierane skarby" i oczywiście zapraszają i z góry dziękują. Już wcześniej zawioałam, teraz będzie dokładka. Muszę spraątnąć mieszkanie po zmarłej, a zapasy pościeli i ręczników są spore. Niech Lalka chociaz w ten sposó podziękuje za swoje szczeniaczki, które tam trafiły i dawno mają swoje domy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Mufciu. happy.gif

28 minut temu, Nesiowata napisał:

Udało mi się wczoraj samej dostarczyć woreczek do przychodni, wujek weterynarz bardzo dziękował. Powoli trzeba przygotować następny.

 Super, Nesiowata. happy.gif

Dobrego piątku dla wszystkich Mufinkowych. Tylko gdzie Oni są?... iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry. happy.gif

Właśnie byłam na wątku Beni... Znowu podkradłam i przynoszę poranne ciasteczko. Bardzo słodkie.

"Nie może być inaczej. Zdążyłam w ostatniej chwili i się załapałam. Ja! Mufcia!"  serduszka.gif&key=a7aeaab7631f9c6cfa50997e381083bef2050458683fc793a292a688798d78b9

Zdj_cie1248.jpg.dca5659bf2dc1dc933c6a80006dbc941.jpg

Dobrej soboty Mufinkowym. happy.gif

cudna!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Onaa napisał:

Dziękuję że zaglądacie do Mufci :).

Onusiu, i będziemy zaglądać do naszej słodkiej Mufinki. wub.gif

Dobrze, że się odezwałaś, bo już troszkę się martwiłam... Ciepłe myśli do Ciebie wysyłam.0heart.gif Dobrego we wszystkim. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...