Jump to content
Dogomania

Mufcia z Radys zamieniła schroniskową samotność na cztery pary rąk do głaskania :D.


Onaa

Recommended Posts

Przed chwilą, IlonaS napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Postaram się coś wpłacić, niestety jednorazowo. Poproszę nr.konta. 

Skóra mi cierpnie, jak pomyślę o tych biednych psach w schronach w te siarczysty mrozy. 

Witaj u Mufki, dziękujemy :).

Wróciłam niedawno ze spaceru z moimi psiakami, grube spodnie, dwie pary majtasów, szalik na pół twarzy, ciepłe rękawiczki a i tak czułam mróz, boli gdy myślę o tych biednych psiakach przy budach, w schroniskach w zimnych boksach :( :( :(. Żeby ten mróz szybko minął.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór, dopiero wróciłam po całym dniu :).

 

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Onaa, dziś rano poleciała moja jednorazowa deklaracja, czyli 50 zł. Kciuki za Mufkę cały czas... 

Dziękuję :). Kciuki bardzo potrzebne. Konto będę sprawdzać dzisiaj na spokojnie. Teraz marzę tylko o gorącej herbacie :).

Przed chwilą, lunarmermaid napisał:

Robię bazarek - jednym z beneficjentów będzie Mufka.

Lunarmermaid - zaskoczyłaś mnie, bardzo dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,54_Q4_orig..

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Zapraszamy serdecznie na bazarek m.in. dla Mufki :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/342073-ovolumen-do-903-godz-2100/

Gusiaczku serdecznie dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,34_ra_orig..

 

Czytałam o najbliższych transportach z Radys, ciągle myślę jak Mufkę wcześniej wyciągnąć. Pisałam do jubu ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Figu kiedyś woziła psiaki, ale nie mam do niej kontaktu. Boję się też, że transport dla jednego psiaka to byłby spory koszt :(. NO chyba że znalazł by się tymczas dla Mufki na kilka dni w Warszawie i sunia mogłaby opuścić schronisko w piątek a pojechać do Krakowa  we wtorek/ środę  tym transportem z Patrycją. Ale kto mógłby Mufkę na kilka dni zabrać do siebie ??

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór, Muffinko :)  (pozwolę sobie na Ciebie wołać Muffineczką, bo jesteś takim słodkim ciasteczkiem... :) )
Sama właśnie wróciłam do mieszkania i próbuję się trochę ogrzać herbatą. 
Niedługo Muffinko sama się wygrzejesz... w swoim legowisku. Cieplusim.
Wytrzymaj jeszcze troszkę.

Bardzo żałuję, że nie mogę dać żadnej deklaracji... :( Ale mam swoich stałowiczów totalnie nieadopcyjnych na ten moment :(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się dowiedziałam że Mufka została teraz wysterylizowana, boje się o nią :(.

Transport załatwiony na środę! Nie ma już na co czekać,  po zabiegu powinna jak najszybciej być w cieple i zaopiekowana. Koszt - 300zł . Żeby tylko ją wydali w schronisku.

Bardzo proszę o dobre myśli dla Mufeczki, żeby wszystko się udało.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

o Rany, mam nadzieję, że po operacji pozostaje gdzieś w ciepłym i spokojnym miejscu.

Obawiam się, że nie bardzo :( - stąd moje zdenerwowanie. I jak tylko dowiedziałam się, że jest transport do Krakowa  na tą środę to zarezerwowałam - jedzie pan Piotr, nie Patrycja. Mufinko trzymaj się dzielnie, proszę.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Onaa napisał:

Właśnie się dowiedziałam że Mufka została teraz wysterylizowana, boje się o nią :(.

Transport załatwiony na środę! Nie ma już na co czekać,  po zabiegu powinna jak najszybciej być w cieple i zaopiekowana. Koszt - 300zł . Żeby tylko ją wydali w schronisku.

Bardzo proszę o dobre myśli dla Mufeczki, żeby wszystko się udało.

 

Ma dziewczyna pecha! A może  bazarek  transportowy? Zawsze parę groszy by wpadło, a przecież pieniądze potrzebne na wszystko. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...