Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vini.']A ja przypominam, że sprzedam FISH4DOGS z dorszem 1,5 kg WOREK NIENAPOCZĘTY![/QUOTE]
czy ta karma jest drobna czy gruba i jaki jest termin ważności ???
Ja pisałam o próbia a zadnej odpowiedzi nie ma to trzeba kupic paczke .....

Link to comment
Share on other sites

Przyjmiemy dowolną ilość karmy (na terenie Szczecina, Goleniowa, Stargardu odbiór osobisty) dla kotów, jakość karmy bez znaczenia, może być także ryż, mięso, olej, smalec, glukoza - bo trzeba utrzymać przy życiu ok 25 kotów z tego linka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178753-25-kotA-w-bez-dachu-nad-gA-owAE-bez-poA-ywienia-bA-agamy-o-pomoc-zachodniopomorskie[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oddam, najchętniej osobom, które sa zaangażowane w tymczasy, adopcje itp, najchętniej w Warszawie i jeszcze jedno najchetniej - żeby ktos odebrał z mokotowa, bo nie bardzo mam jak dowieźć (w przeciwnym razie zawiozłabym do schroniska): Purina Pro plan Puppy jagnięcina z ryżem ok 3 kg (może więcej) w rozpakowanym 15 kg worku ,ważna do 03.2011 + Purina Pro Plan łosoś z ryżem. ok 300- 400g w oryginalnej torbie 800g, ważna do 06.2011+ Purina Pro Plan Puppy kurczak ok. 300-400g rozpakowana, więc nie pamiętam daty ważności, ale na pewno nie przeterminowana + +Chicken soup puppy ok 1 kg rozpakowana, data ważności jak wyżej. Są to końcówki karm z okresu, kiedy dobierałam karmę dla swojego psa, najstarsza jest chicken soup, bo kupowana w listopadzie 2009. Karmy sa szczelnie zapakowane i były dobrze przechowywane. Nie ukrywam, że chciałabym pomóc jakimś pieskom, które nie mają własnych domów i ludziom, którzy angażują się w pomoc dla nich.

Link to comment
Share on other sites

murakami - te trzy maluchy chętnie zjedzą karmę :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-TRZY-maluchy-dwie-sunie-i-samczyk-czekajAE-w-hotelu-na-domy-NIE-MA-KASY-POMOCY[/url]

mogę odebrać z Mokotowa np. w tygodniu popołudniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...