Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sprzedam nowy worek karmy Bento Kronen Maxi Growth 15 kg dla szczeniąt ras dużych. Kupiłam w promocji miesiąc temu za 175zł. trochę na zapas. Generalnie jestem zadowolona z tej karmy ale latem będę miała więcej czasu więc postanowiłam przestawić psa na domowe papu. W granicach Wrocławia dowiozę gratis. Zainteresowanych prosze o kontakt na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][IMG]http://www.krakvet.pl/includes/sts_templates/default/images/mainpage/tlo_topRight.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam/oddam karme [B]Hill's c/d (crystal diet)[/B] - karma zapobiega formowaniu się kryształów i kamieni fosforo-amonowo-magnezowych.

Zostala zalecone mojej suczce (co sie pozniej okazalo zupelnie niepotrzebnie) i zjadla mniej wiecej polowe 14kg paczki. Kilka dni temu zepsulo sie zmkniecie worka i zeby karma utrzymala swiezosc zakleilam worek tasma.

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam taniej niż w sklepie dwa 3 kg opakowania karmy Purina Pro Plan Puppy Digestion (z jagnięciną). Jedno w całości, drugie otwarte i ubytek ok. 30 - 50 deko. Po informacje proszę na priva. Mogę wymienić na PP z łososiem lub TOTW rybny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam
:crazyeye:mam do sprzedania karme PURINA PRO PLAN SENSITIVE łosos z ryzem:crazyeye: worek 3kg kupiłam wczoraj na spróbowanie jednak mój piesek nie chce jej jesc :shake:brakuje w niej dosłownie kilku ziarenek wszystkie inforamcje prosze pisac na gg nr 10923037 lub tel 0798079160 jest do odebrania w cieszynie lub moge ją wysłac pocztą czy kurierem
pozdrawiam :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Potrzebna mi karma weterynaryjna dla mojego psa Bolka u ktorego stwierdzono wstepna niewydolnosc nerek, jesli ktos ma na zbyciu chociaz kilka kg Royalla, Hillsa albo Troveta bardzo prosze o info na pw. Niestety w chwili obecnej nie stac mnie na zakup nawet zwyklej karmy ktora jest o polowe tansza niz te weterynaryjne :shake: dluga to i zawila historia pisana przez zycie ... dlatego bardzo prosze o pomoc - kazdy kg jest dla mnie teraz na wage zlota :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

chętnie i jak najszybciej sprzedam karmę EUKANUBA Puppy & Junior rich in Lamb & Rice, mój pies nie chce jej jeść zostało mi trochę ponad 2,3 kg z 3 kg opakowania. Odsprzedam z 40 złotych (cena oczywiście do uzgodnienia). Na terenie Katowic, Chorzowa, Zabrza, Sosnowca, Gliwic, Bytomia i Rudy Ślaskiej możliwy dowóz lub odbiór własny.
[U]Ważne:[/U] karma jest w opakowaniu EUKANUBA Puppy & Junior Large Breed, ponieważ oryginalne uległo zniszczeniu. Z mojej winy (pomyliłam opakowania) pomiędzy karmą z jagnięcina jest garstka (dosłownie) karmy Puppy & Junior Large Breed.

proszę o kontakt na gg: 3759946

karma trzymana jest w szczelnie zamkniętym opakowaniu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,posiadam na sprzedaż HAPPY DOG FIT & WELL ADULT SPORT 15kg,worek jest napoczęty brakuje max 1kg.Sprzedaje ponieważ mój pies nie chce tej karmy jeść,karma została zakupiona u dystrybutora we Wrocławiu.

Oraz sprzedam dwa nowe opakowania ROYAL CANIN Hepatic po 1,5kg.

Więcej informacji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg 4239683

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...