Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

mam zaczęty (lekko) wór karmy Royal Canin Urinal (14 kg, czyli ok. 13 pewnie), chętnie oddam jakiemuś potrzebującemu psiakowi - jeśli to będzie jakaś psia bida, tymczas, schron itp. - za darmo, a jeżeli jakiś psiak udomowiony, wtedy najchętniej za symboliczną opłatą, którą wpłacę potem na konto jakiegoś biedaka
pozdrawiam
Aga

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, mam do sprzedania karmę[B] Orijen-6 ryb[/B], zakupioną w Krak Vecie 2 listopada 2008 r(dla zainteresowanych print screen ze strony z potwierdzeniem zakupu w sklepie)
Karmę jestem zmuszona sprzedać z powodu odejścia mojej suni doga de bordeaux chorej na chłoniaka. Brakuje nie więcej niż kilogram karmy z worka 13,5 kg. Karma jest przechowywana w oryginalnym opakowaniu Orijen w szczelnie zamkniętym ciemnym pojemniku na karmę. Pokrywam koszt wysyłki,a moja cena za karmę to 155 zł (koszt w Krak Vecie to 259 zł).

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='miki1725']Witam.

Sprzedam Orijen Puppy, worek 13,5 kg, nienapoczęty, data przydatności lipiec 2009. Sprzedaję ponieważ mój psiak ma alergię na kurczaka. Sugerowana cena to około 140 zł. W gratisie około 4 kg tej karmy z napoczętego worka. Taniej nie sprzedam :shake: Odbiór najchętniej osobisty (Łódź).

Pozdrawiam.[/quote]

Odbierz proszę maila w sprawie tej karmy, muszę kupić karmę więc mogę odkupić od Ciebie

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[COLOR=black][FONT=Verdana]Przyjmę karmę. Nawet w małych ilościach wszystkich rodzaj w zamian za smaka dla psiaka :) Jeśli macie chodź trochę karmy to bardzo proszę o zgłoszenie się na pw najlepiej na e-mila lub gg: 179404 Bardzo proszę. Szczegółów udzielę prywatnie :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Do sprzedania 2 worki karmy CHAPPI. Nieodpakowane pod żadnym pozorem. Cena promocyjna - 8 zł . Najlepiej dla schronisk ale oczywiście dla waszych też :eviltong:
Informacji na temat karmy udzielę na PW, gadu gadu (8591328) bądź e-mailem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Powód - noworoczne postanowienia :evil_lol: nie będziemy kupawać chappi tylko royala ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...