Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

Niestety, karma ktora ostatnio kupilam dla Kasi - suni z mojego podpisu, ktora jest u mnie w DT, zupelnie nie jest przez Kasie przyswajana ( [B]ROYAL CANIN HEPATIC[/B] ) .
Zawiera tluszcz, ktorego Kasia nie toleruje i [B]musze ja odsprzedac .[/B]
[B][U]Karmy jest 13 kg[/U] ( zuzylam 1 kg z 14-kg-owego opakowania )[/B].

Wierzcie mi, ze badzo chetnie bym ta karme oddala bezplatnie potrzebujacemu psiakowi, ale musze kupic dla Kasi Eukanube Intestinal ( a ona jest tez dosc droga ), bo to jedyna karma, ktora jako tako jest przez jej organizm przyswajana.

[B]Zaplacilam za karme ROYAL - 225 zl, wiec chcialabym ja odsprzedac - oczywiscie [U]TANIEJ.[/U][/B]


[U]Moj telefon : 0695 555 221[/U]

[U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9bd831b9959c7519.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/37/9bd831b9959c7519med.jpg[/IMG][/URL][/U]

[U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70cb3f9fd725e0bc.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/36/70cb3f9fd725e0bcmed.jpg[/IMG][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak w temacie. Dostałam na wystawie, a moje Słoneczko je Orijena, termin ważności do lipca 2008 sprzedam za 100 zł plus ewentualnie kurier, choć najchętniej komuś z Rzeszowa/okolic. Worek nie rozpoczęty... Do tego dodam miarkę do tej karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odsprzedam karmę Red Mils -Supreme -15 kg.Opakowanie całe, nienaruszone.
[URL]http://polsk.redmills.com/products.php?id=31[/URL]

Cena rynkowa ok.160 zł
[URL]http://www.zoolandia.pl/sklep/red,mills,supreme,0,1,6796.html[/URL]
[URL]http://www.canisfortuna.istore.pl/sklep,1114,,,03,,pl-pln,352559,0.html[/URL]


-ja odsprzedam za 100zł plus koszty przesyłki.Możliwość odbioru osobiście- Kraków.Adres na prv.

data ważności październik 2008r.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Odsprzedam prawie cały worek karmy [B]Arion SENIOR[/B].
Piszę prawie cały, bo z 15 kg worka odsypałam 1 kg, więc zostało w nim 14 kg. Moja suka niezbyt chętnie ją je... chyba musimy wrócić do starej karmy.

14 kg Arion SENIOR w cenie 80zł + koszt przesyłki (ewentualnie odbiór własny na terenie Śląska)
Kontakt przez pv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rogacz']Odsprzedam prawie cały worek karmy [B]Arion SENIOR[/B].
Piszę prawie cały, bo z 15 kg worka odsypałam 1 kg, więc zostało w nim 14 kg. Moja suka niezbyt chętnie ją je... chyba musimy wrócić do starej karmy.

14 kg Acany SENIOR w cenie 80zł + koszt przesyłki (ewentualnie odbiór własny na terenie Śląska)
Kontakt przez pv[/quote]


Arion czy Acana ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przyjmę (bądź odkupię) ok 1-2 kg karmy Eukanube Puppy&Junior Large. Zamierzam przestawić mojego 5 miesięcznego labradora z gotowanej karmy na suchą, a nie wiem czy mu posmakuje i nie będzie po niej żadnych sensacji żołądkowych. Najlepiej osoby ze Szczecina żeby nie było problemu z odbiorem. Mój nr gg 1308378 Z góry bardzo dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odsprzedam worek 15kg karmy Biomill Junior Sensible z jagnięciną. Karma świeża z terminem ważności do października 2008, worek oryginalnie zamkniety. Cena rynkowa 289zł, sprzedam za 219 zł z kosztami przesylki po mojej stronie. Dorzucam jeszcze ok 3kg z poprzedniego worka Mozliwy oczywiscie odbior osobisty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[FONT=Verdana]Witam! [/FONT]
[COLOR=black][FONT=Arial]Mam do zaoferowania ledwie otwarty worek z [B]karmą EUKANUBA[/B] Mature & Senior Large Breed - dla starszych [B]psów[/B] dużych i olbrzymich ras w wieku > 5 – ciu lat o wadze powyżej 25 kg. W worku jest 12 kg. suchej karmy. Sprzedaję ją, ponieważ mój psiak ma kamicę nerkową i w związku z tym specjalną dietę weterynaryjną. Karmę kupiłam ze względu na system ochrony stawów i obniżony poziom tłuszczu. Sprzedam ją po korzystnej cenie: 130 zł. za worek (12kg.) Możliwy odbiór osobisty. Tel.: 0507658875 [/FONT][/COLOR]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest contemplatio

Witam kochani :)

nadal szukam chętnych do pomocy w zakupie tańszej karmy... Interesuje mnie BRIT junior large breed, jeżeli ktoś wie gdzie, ma znajomą hurtownię, chce się pozbyć...A jest z Warszawy lub okolic - prosze o kontakt.

moje GG 1823061

Link to comment
Share on other sites

Witam
Mam do sprzedania prawie 15 kg tej karmy. Worek został otwarty 2 tygodnie temu, moja sunia zdążyła z niego zjeść jakieś 360 gram. Musimy przejść na dietę weterynaryjną. Karma leży sobie zamknięta w pojemniku i czeka na chętnych w Otwocku pod Warszawą, mogę dowieść. Cena do uzgodnienia!

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
gg 361968

[U]Karma została sprzedana![/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam Mam Do Odsprzedania Karmę Hills Dla Szczeniąt Wszystkich Ras Z Jagnięciną ,chcę Odsprzedać Bo Moja Sunia Się Po Niej Drapie Po Oczkach Ledwo Napoczeliśmy Worek ,karma Kupiona W Krakvecie, Wracam Do Nutro Choice Z Jagnięciną Jestem Z Pomorza Cena Sklepowa 144zł A Moja 120 Wysyłka Na Mój Koszt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='GameBoy']moze ktos ma po psie, moze ktos nie uzywa juz

chetnie przyjme badz odkupie z dobra data waznosci[/quote]
mam inflamex dla psów więcej info znajdziesz na stronie

Naturalna i silna alternatywa dla środków przeciwbólowych.

INFLAMEX - produkt bez stwierdzonych efektów ubocznych. Jest naturalną i smaczną formułą zawierającą silnie działającą mieszankę DIABELSKIEGO SZPONU I JUKKI.

INFLAMEX może być podawany w stadiach początkowych podawania CORTAFLEXU, jak również regularnie wraz z CORTAFLEXEM


SZCZEGÓLNIE POLECANY PSOM I KOTOM STARSZYM.
INFLAMEX - jest bardzo skutecznie działającym produktem, przynoszącym szybkie ukojenie!!!


[B]DAWKOWANIE :[/B]
1. Małe psy i koty 2,5 ml dziennie
2. Średnie psy 5 ml dziennie
3. Duże psy 7,5 ml dziennie


Może być stosowany wraz z paszą lub bezpośrednio do pyska.
Nie stosować u zwierząt ciężarnych .

[B]
Skład :[/B]


1. Proteiny nie mniej niż 1 %
2. Oleje i tłuszcz nie mnie niż 1 %
3. Włókno surowe nie mniej niż 1 %
4. Popiół surowy nie mniej niż 1%


Woda , glukoza , Diabelski szpon-ekstrakt (Harpagophytum Procumbens Extract)
Jukka – ekstrakt , xanthan gum, proponian amonu.

cała butla , wiecej info na stronie cortlaflex.pl

jak coś pisać na pw

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Bura']Chętnie przyjmę lub taniej odkupię odżywkę na stawy dla psa, preparaty typu Inflamex czy kwas hialuronowy. Oraz Euthyrox/Eltroxixn bo mnie finansowo zabija. Może komuś zostało i mógłby oddać/odsprzedać??[/quote]
moj inflamex poleciał do gameboy moze napisz i zapytaj czy im sie sprawdza?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam :) Przygarne nie wielki ilosci karmy dla mojego niejadka :( jedyne co toleruje to puszki ktorych nie chce jej dawac :( Prosze o niewielkie ilosci suchej karmy tylko do posmakowania moze któras Safi posmakuje ... Prosze o kontakt na PW z góry dziekuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...