Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[TABLE]
[TR]
[TD][h=1]PURINA PRO PLAN ADULT SMALL DIGESTIVE 7,5kg[/h]
[FONT=Courier New] Opakowanie: 7,5kg -otwarte i dosłownie podane 3 dawki,niestety okazało się że mój piesek jest alergikiem i muszę zmienić karmę.Karma została zakupiona w ubiegłym tygodniu.GRATIS dodaję puszkę Animonda GranCarno 400g ORAZ 3 KOSTKI PRASOWANE I 1 BATON DO CZYSZCZENIA ZĘBÓW!!!!!!![/FONT]

PILNIE ODSPRZEDAM ZA 80 ZL. ŻEBY ODZYSKAĆ PIENIĄŻKI NA KARMĘ ALERGICZNĄ.

JESTEM Z RYBNIKA,NAJCHĘTNIEJ ODBIÓR OSOBISTY,W OBRĘBIE 20 KM.MOGĘ DOWIEŻĆ GRATIS.
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[CENTER][FONT=Courier New]DLA DOROSŁYCH PSÓW MAŁYCH RAS O WRAŻLIWYM I DELIKATNYM PRZEWODZIE POKARMOWYM[/FONT]
[FONT=Courier New]BOGATA W INDYKA I RYŻ[/FONT][/CENTER]
[CENTER]
[FONT=Courier New]Skłaniki: indyk (22%), kukurydza, glutenowa mączka kukurydziana, odwodnione białko z indyka, śruta kukurydziana(7%), tłuszcz zwierzęcy, suszona pulpa buraczana, suszony korzeń cykorii (1% źródło prebiotyków), jaja suszone (0,8%), składniki mineralne, olej rybi, digest, drożdże,[/FONT]
[FONT=Courier New]Dodatki [Ul/kg]: Wit. A 28 000, Wit. D3 910, Wit. E 590, Wit. C 240, Jednorodny siarczan żelazowy 170, bezwodny Jodan wapnia 2,8, pięciowodny siarczan miedzi 40, jednowodny siarczan manganu 40, jednowodny siarczan cynku 365, selenin sodu 0,26[/FONT]
[FONT=Courier New]Dodatki technologiczne: Bentonit (glinka) 6800, wyciągi pochodzenia naturalnego bogate w tokoferole 45[/FONT]
[FONT=Courier New]Skład analityczny: Białko 28%, olej i tłuszcze suszone 17%, popiół surowy 6,5%, włókna surowe 1,5%[/FONT]


[/CENTER]

Edited by Ewcia_31
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sprzedam: [B]WhiteWolf FISH of DISH with Allergy-X GOLD EDITION
[/B]

Pozostało mi ok. 4 kg z 6 kilogramowego worka. Kupiłam karmę dla alergika jednak niesprawdziła się u nas. Duże granulki!

6 kg w sklepie kosztowało 139 zł

[B]55 zł cena już z wliczoną przesyłką ekonomiczną [/B]

Opis ze strony sklepu zdrowypupil

To najwyższej klasy karma Ultra Premium o bardzo wysokiej zawartości delikatnego i łatwostrawnego mięsa z ryb morskich i słodkowodnych, o wspaniałym zapachu, zawierająca w swoim składzie unikalną formułę hypoalergiczną, łagodzącą objawy alergii, działającą wspomagająco w typowych problemach skórnych, począwszy od swędzenia, brudnych uszu do wypadania sierści.

Podstawowy skład karmy stanowi łosoś, świeże mięso z łososia, pstrąg, makrela, dorsz, śledź, a także bataty i zielony groszek, słodka pulpa buraczana, lucerna, olej ze słonecznika, olej z łososia, witaminy i minerały, jak również formuła Allergy-X, stanowiąca unikalną mieszankę ziół, łagodzącą objawy alergii u psów.

Analiza: Białko 23%, tłuszcz 12%, włókno 3,5%, popiół 8%, OMEGA6 2,6%, OMEGA3 1,7%, witamina A 15000IU/kg, witamina D3 2,250IU/kg, biotyna 150mcg/kg

[B][email protected]


[/B][B][COLOR=#800000]NIEAKTUALNE[/COLOR][/B]

Edited by andromeda
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś ma ochotę przetestować karmę Symply z jagnięciną i ryżem. To mam ponad 3 kg na zbyciu. Za wszystko 35 zł. (przesyłka wliczona) Karma przechowywana worku i szczelnie zamkniętym wiadrze.


[SIZE=4][COLOR=#4b0082][B]Sprzedana [/B][/COLOR][/SIZE]

Edited by andromeda
Link to comment
Share on other sites

Witam :) Mam do sprzedania karmę Nutro Choice Adult Lamb & Rice. Karmę kupiłam w sklepie internetowym Krak - vet. Niestety nie bardzo służy, zwłaszcza mojemu jednemu psu. Worek został otwarty ale karma jest przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku. Z 7 kg zostało nam 6. Karmę sprzedam za 40 zł.
Możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

AKTUALNA OFERTA

Jeśli ktoś ma bezdomnego psiaczka pod opieką i jest w potrzebie, oddam karmę [B][COLOR=#0000ff]ZA DARMO[/COLOR][/B].
Najlepiej jakby to był piesek z Krakowa i miał swój wątek na Dogo.
Proszę o kontakt przez priva.

Edited by Prince
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam do odsprzedania 5kg Wolfsbluta Green Valley [URL]http://zdrowypiesek.pl/karma-wolfsblut-green-valley-15-kg-jagniecina-swiezy-losos-ziemniaki-rokitnik-ziola-nowa-formula.html[/URL] - wersja jagnięcina z łososiem. Karmę kupiłam 2 dni temu w worku 15 kg, jednak znajoma rozmyślila się z odkupienia ode mnie nadmiaru karmy, stąd mój post :)))

Edited by Bijou181
pomyłka w treści
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odsprzedam za atrakcyjną cenę worek 15 kg karmy dla szczeniąt dużych ras Husse VALP MAXI - Super Premium. Niestety mój piesek choć karma bardzo mu smakuje ma zbyt delikatny żołądek i musiałam wrócić do starej karmy :-( Nie ma w worku około 2 kg karmy - kupiony tydzień temu.
Zainteresowanych poproszę o wiadomość na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam do sprzedania dwa kilo rozpoczętego opakowania (2,5kg) karmy Farmina Natural&Delicious smak kurczak i owoc granatu, oraz kilogram z opakowania (2,5kg) smak ryba i pomarańcza. Czerwone i pomarańczowe:
[IMG]http://crazyworldpets.pl/i-sklep/1219-large/farmina-n-d-adult-dog-4-x-200g.jpg[/IMG]

Kurczakowa jest w oryginalnym opakowaniu, szczelnie zamknięta i jest jej podejrzewam więcej jak dwa kilo tak samo rybnej ale nie mam dokładnej wagi. A rybna jest w wiaderku tej firmy w którym mieści się ok 2 kg karmy, które też dodaję GRATIS!!!!
Cena jaka mnie interesuje to 25 zł - najlepiej odbiór osobisty bo przesyłka pewnie wyjdzie koło 18 zł.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Sprzedam[/B]


[U]2,5 kg karmy PURINA PRO PLAN Puppy chiken & rice
[/U]Small breed (małe rasy)
[IMG]http://nokautimg2.pl/p-15-68-156822c8bab5c51bd1b6c8ec6ed5f002500x500/purina-pro-plan-puppy-small-breed-chicken-rice-3kg.jpg[/IMG]
[B][COLOR=#ff0000]Cena 42 zł z przesyłką

kontakt na pw[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...