Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mam do odsprzedania ledwo napoczęty 12kg worek Hill'sa i/d sensitive. Worek otwarty (zamknięcie strunowe) 20 października. data ważności listopad 2017. datę zakupu karmy, jeśli ktoś potrzebuje, mogę potwierdzić fakturą ze sklepu.

Mojej suczy niestety ta karma nie służy. Uszczknęliśmy z worka tylko ok 20-30gram. Odsprzedamy za 180zł + wysyłka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam do sprzedania pół worka 12 kg (czyli 6 kg) karmy  ROYAL CANIN VETERINARY DIET HEPATIC 12KG . Jest to karma specjalistyczna dla piesków dorosłych z dietą wątrobową. Sprzedam za 90 zł+ przesyłka. Cena może ulec niewielkiej negocjacji. Karma zakupiona końcem września - data ważności 22.08.2017. Telefon - 787415846

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, sprzedam pełnowartościową karmę dla psów firmy Acana jet to karma stworzona w 100% z naturalnych składników. W karmie znajduje się mięso, a nie białko niewiadomego pochodzenia. Karma ta jest przeznaczona dla psów, które mają tendencje do nadwagi. Karmą tą można w bezpieczny sposób odchudzić swojego pupila lub podawać ją jako zbilansowaną dietę aby uniknąć problemu nadwagi lub otyłości u psa. Karmę sprzedaję ponieważ mój pies nie może być na diecie wysokobiałkowej, opakowanie jest napoczęte karmę kupiłam ok 5 dni temu jej waga to 10 kg. Cena to 180 zł do negocjacji

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam karmę Carnilove dla 3,5 miesięcznego labradora. Niestety mój pies ma na nią jakąś alergię. Zjadł tylko z worka 12 kg 60 gram. Resztę chętnie odsprzedam po okazyjnej cenie - 130 zł 12 kg plus przesyłka lub odbiór osobisty w Katowicach. Może ktoś z Was karmi już swojego szczeniaka tą karmą i kupi ? To karma Salmon and turkey for pupies dla dużych ras w wieku od 3 miesięcy do 2 lat. mój nr 502 922 627  Oczywiście mam fakturę z hurtowni zoologicznej - dowód zakupu. W sklepie taki worek kosztuje ponad 200 zł. ja kupiłam za 173 zł ale sprzedam za 130 zł bo nie chcę aby leżała i się marnowała...

karma jest zachwalana przez wszystkich, jej skład jest szczegółowy, mięsny, wygląda dobrze jednak nasz pies wcześniej jadł royal canin i widocznie akurat jemu nie służy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Sprzedam puszki konserwy mięsne 2x 400g i 4x200g karmy weterynaryjnej, specjalistycznej dla psów z chorymi nerkami Royal Canin Renal Veterinary Diet. Puszki zakupione parę dni temu. Nie przeterminowane. Sprzedaję, bo się niestety mój psiak jest już za tęczowym mostem...
Cena: 50 zł za całość. Możliwość odbioru osobistego w Olsztynie lub wysyłki Pocztą Polską, koszt pokrywa kupujący.

11111111.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sprzedam suchą karmę Hill"s Prescription Diet i/d  Canine Low FAT - 5,5 kg. Dopiero co kupiona. Niestety nie smakuje mojemu psu. Karma jest dla piesków z problemami żolądkowymi oraz problemami z trzustka i wątrobą. 60zł. Posiadam również taką samą karmę w formie puszek 6zł puszka.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam,

Pomagam znajomemu u opróżnianiu magazynu, okazało się że znajduje się w nim dużo karmy dla psów i kotów (mokrej) z różnym terminem przydatności (ale nie jest po terminie). Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem w atrakcyjnych cenach proszę o kontakt.

Dla psów m.in: Orlando, Earls, Doggy - różne rodzaje pakowane po 300 g

dla kotów Coshida, Vitacal, Arnici Specjal po 100 g

Podaję nr telefonu: 503-302-223

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam, po zmianie diety mojego psa, chętnie sprzedam pozostałości karmy, które niedawno kupiłam.

Applaws Puppy Large Breed (Grain Free) 10zł/kg (pozostało około 10 kg)

Lokalizacja: Katowice - odbiór osobisty, lub wysyłam, ale koszty wysyłki pokrywa kupujący!! Zapraszam do kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Odstąpię karmę  dla psa mokra Wolf of Wilderness puszki 800 gram mam ich 15 sztuk Cena to 8,5 zł za puszkę..WOLF OF WILDERNESS ADULT "ARCTIC SPIRIT" - RENTIER,  Gratis 1 puszka Green Fields. Zmieniłem dietę psu i zostałem z puszkami :), zakupione były w czerwcu tego roku.  

podaje kontakt 519126518 Krzysiek 

odstąpię karmę  dla psa mokra Wolf of Wilderness puszki 800 gram mam ich 15 sztuk Cena to 8,5 zł za puszkę..WOLF OF WILDERNESS ADULT "ARCTIC SPIRIT" - RENTIER,  Gratis 1 puszka Green Fields. Zmieniłem dietę psu i zostałem z puszkami :), zakupione były w czerwcu tego roku.  

podaje kontakt 519 126 518 Krzysiek 

IMG_20190816_125410.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
8 godzin temu, kinga_kinga7 napisał:

Może ktoś będzie miał i mógłby się podzielić z podopiecznymi Stowarzyszenia "AZYl" bądź kupił nam karmy suche dla szczeniąt/seniorów, karmy mokre, batony mięsne. Zainteresowane osoby, które mogłby i chciały nas wesprzeć, proszę o pw

Wyślij mi dane do wysyłki na PW

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Na sprzedaż mam:

1. Dolina Noteci, smak dorsz z brokułami, 2x500g. Data ważności 07.09.21
Cena za całość 6zł
 
2. Rinti filetto 420g
1x wołowina
2x kurczak i serca
2x kaczka
Data ważności 2023r.
Cena za całość 25zł
 
3. Rinti konina, 2x400g, data ważności 2023r.
Cena za całość 10zł
 
4. Rocco hypoallergenic, 1x400g, smak jagnięcina i dynia, data ważności 2022r.
Cena 5zł
 
5. Real nature, smak baranina i kurczak, 30x100g Data ważności 27.10.22 oraz 21.12.22
cena za całość 60zł
 
Możliwa wysyłka pp lub paczkomat.
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...