Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dama']POZNAŃ - oddam 10kg (pozostałe z 18kg worka) karmy Fitmin Medium Junior. Oddaje ponieważ moja Dama nie lubi sie rozdrabiać, je juz karme dla dorosłych psów.[/QUOTE]

Jeżeli nadal aktualne to z chęcią bym wzięła tą karmę dla psów ze schroniska w Przyborówku (k.Poznania) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Abadhara']SZUKAM CHĘTNYCH Z PODKARPACIA NA ZAKUP KARMY WOŁOWEJ I WOŁOWO-INDYCZEJ W KOSTKACH (W KARTONIE 40 KOSTEK X 250G).MIELONE MIESO.CENA 2 ZŁ ZA WOŁOWE I 1,5 ZA WOŁOWO-INDYCZE.
JEŚLI KTOŚ BYŁBY CHETNY PROSZE O KONTAKT:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
GG: 568603[/QUOTE]

My bierzemy od Azizy, ale rozzumiem, że to to inne źródełko??


Ja mam na zbyciu RC Junior worek chyba 4 kilo. Cena do uzgodnienia, odbiór z Rzeszowa lub mogę zawieźć do Kielc na wystawę w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mari1981']Oddam karmę ACANA ADULT DOG około 15 kg (worek napoczęty) najlepiej do schroniska lub dla potrzebującego pieska. Odbiór tylko osobisty w Poznaniu.[/QUOTE]

Proszę o szczegóły na pw.
Z chęcią przejęłabym karmę dla psów z Przytuliska w Przyborówku k.Poznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa'][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1859/503563110.jpg[/IMG]

Sprzedam 3 kilowe opakowanie karmy EUKANUBA ADULT Small/Medium Breed LAMB & RICE
Data ważności 13.12.2011
Cena 55 zł
Wysyłka in postem 12 zł, pocztą polską 17 zł[/QUOTE]

W dalszym ciągu aktualne, cenę mogę zmienić na 50 zł bo muszę kupić kolejny worek karmy weterynaryjnej, którą mój psiak wcina a kosztuje raz tyle co ta...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przyjmę za darmo lub za symboliczną kwotę karmę dla psów i kotów z okolic Warszawy. Zajmuję się dokarmianiem bezdomnych zwierząt. W okolicach Warszawy rozstawiłam kilkanaście bud. Bardzo proszę o pomoc dla tych zwierzaków bo zawłaszcza przy takiej pogodzie zwierzaki potrzebują naszej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...