Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

Jeśli masz do oddania (sprzedania za niewielką kwotę) karmę, której Twój pies nie może lub nie chce jeść albo jest Ci już nie potrzebna to wrzuć tutaj swoje ogłoszenie.

Ogłoszenia dystrybutorów i pośredników w handlu karmami będą kasowane.

Po pozbyciu się karmy (sprzedaniu, oddaniu) proszę o kontakt ogłoszeniodawców w celu usunięcia ogłoszenia.

PROSZĘ O UMIESZCZANIE TYLKO OGŁOSZEŃ - POSTY INNEJ TREŚCI BĘDĄ USUWANE.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Kupię próbki karm ( najlepiej z jednego źródła).
Mam 6 - letnią sunie - owczarek niemiecki - sunia alergik i co jakiś czas ma zapchane gróczoły okołoodbytowe ( przez niezbyt zwięzłe koopy).
Wet zalecił przestawienie suni na susz - ale ona jest strasznie rozpaskudzona i nie chcę kupić dużego wora i utopić kasy, której nie mam.
Więc chętnie kupie próbki dla psów dużych, różnych marek.

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam worek 15 kg (nie otwarty) karmy Happy Dog-Natural croq jagniecina i ryż, po cenie hurtowej-60zł.Moja sunia zachorowała na nerki i nie będziej już jej mogła jeść:shake: Karma jest lekkostrawna, dobra dla białych psów:p Nie ukrywam ,że potrzebuje kasy na leczenie suni, więc zainteresowanych proszę o pisanie na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Mogę przesłac wcześniej próbke tej karmy, bo zostało mi troche z poprzedniego worka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ponieważ przestawiłam mojego psiaka na niskobiałkowa karmę mam do sprzedania prawie 8 kg (7,700 dokładnie) [COLOR="#ff0000"][B]NURTY GOLD HOLISTIC[/B][/COLOR] formuła [COLOR="#ff0000"][B]PUPPY[/B][/COLOR] za 100zł (karmę kupiłam 13.IV); dorzucam próbki karm Bewi Dog Puppy Gravy i Belcando Lamb&Rice :cool3:
zainteresowanych proszę o kontakt na priv

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam 4 opakowania Pro Plan Adult Sensitive (z łososiem) po 800 gramów. Niestety moja Ajeczka na tym tyje niemiłosiernie a szkoda bo to ponoć dobre jedzonko. Jednak przejście na karmę było z zamiarem odchudzania więc tu fiasko na całej linii. Zamienię na Orijen senior lub adult.

Pro Planu mam 4 opakowania po 800 gramów czyli 3,2 kg. Sprawdziłam cenę w sklepach - około 55-63 zł za 3 kg. Zamienię na taką samą (lub zbliżoną) ilość Orijena, niekoniecznie senior. Mogło by to być np. 2,5 kg Orijena.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby mogła- oddałaby cały wór za darmo. Aza, jej ukochana sunia, zjadła z niego może 3-4 garście. Potem już tylko kroplówki i kroplówki aż zrobiło sie tak źle, ze nie mozna było dłużej czekac z ostateczną decyzją... :(

Ewa prosiła mnie żeby poszukac kogoś kto zechce odkupić od niej duży worek karmy. 200zł to dla niej majątek. Odebrała sobie od ust żeby jej sunia miała wszystko co zalecił wet. Teraz stoi bezużytecznie a Ewa jest bez grosza.

Bardzo proszę o pomoc. Gdyby ktoś z Was, karmiący psa intestinalem, zdecydował się za odkupienie worka od Ewy to jestem w stanie załatwic transport na terenie całej Polski.

Prosze o kontakt telefoniczny : 601 28 11 56

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem karmy Diamond Naturals Small Breed Puppy to proszę o kontakt PM. Jeszcze nie wiem ile tej karmy będzie, zależy ile jeszcze pies zje przez jakis miesiąc bo będe go przeżucał dla psów dorosłych, ale myśle, że to będzie 8kg(data ważności do listopada).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...