Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

Mam do sprzedania mokrą karmę [U]dla psów z niewydolnością nerek [/U][B]Animonda Integra Protect Nieren[/B] o obniżonej zawartości białka i fosforu. Jest to jedyna karma weterynaryjna, którą chciał jeść mój piesek podczas swojej choroby. Inne specjalistyczne karmy mu nie smakowały, więc jak ktoś z Was ma wybrednego psiaka to myślę, że warto spróbować kupić mu właśnię tą karmę. Niestety mój piesek przegrał walkę z chorobą. Pozostało mi 15 tacek karmy po 150g z terminem ważności do 02/2015r. Mam także pół opakowania (ok. 75g) leku wspomagającego funkcjonowanie nerek Ipakitine. Karmę razem z lekiem sprzedam za 60zł (w tym koszt wysyłki).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sprzedam ok 9-10 kg karmy [B][FONT=Arial]Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice

[/FONT][/B][FONT=Arial]cena za całość bez dodatkowych kosztów za przesyłkę 70 zł

[/FONT]http://www.telekarma.pl/p2349/brit.care.junior.large.breed.lamb.amp.rice.12.kg.htm

Edited by andromeda
Link to comment
Share on other sites

Nigdy nieotwierany worek karmy Brit Care Venison & potato

[URL]http://www.brit-petfood.com/pl/produkty/psi1/superpremium6/karmy/dry6/brit-care-venison-potato/[/URL]

Sprzedam za 135 zł bez dodatkowych kosztów za przesyłkę

link do aukcji allegro
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=3953214955[/URL]


[SIZE=4][COLOR=#ff0000]SPRZEDANA[/COLOR][/SIZE]

Edited by andromeda
Link to comment
Share on other sites

Na początku marca będę robić zamówienie na
taste of the wild Rocky Mountain Feline 6,8kg dla kota
oraz
taste of the wild High Prairie 13,6kg lub 6,8kg dla psów


kupuję w zooplus, jakby ktoś chciał odkupić kilka kg czy nawet kilaset gram zapraszam na priv, cena minimalna to cena która aktualnie będzie w zooplusie+ koszt wysyłki(paczkomat, poczta polska lub kurier, jak kto woli ;) ), także możliwy odbiór osobisty w krakowie ;)

Edited by Rumi.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]KARMA[/B][/CENTER] [CENTER][B]ROYAL CANIN MINI JUNIOR[/B][/CENTER] [CENTER][B]6kg[/B][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER]Worek karmy został otwarty 1,5 miesiąca temu. Pierwotnie było to 8kg. Walcząc ze szczenięcą alergią maltańczyka musimy zmienić źródło białka, dlatego też sprzedaję karmę.[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER]Worek przechowywany zamknięty i spięty klipsem w suchym miejscu.
[/CENTER]
Cena na Priv

Link to comment
Share on other sites

Royal Canin Diabetic - karma dla psa cukrzyka

Pozostała mi i odsprzedam karmę dla psa cukrzyka. Zakupiona w marcu 2014 karma w opakowaniu 12 kg jest otwarta, pozostało 9+ kg [mój pies niestety nie zdążył już zjeść więcej :( ]

Cena do uzgodnienia.

"Dieta DIABETIC to dietetyczna karma dla psów, ułatwiająca kontrolowanie poziomu cukru we krwi (cukrzyca). Dieta charakteryzuje się niskim poziomem węglowodanów szybko uwalniających glukozę."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odsprzedam mięso BARF firmy As-pol:
0,5 kg wołowina - indyk z kością, forma sypka, opakowanie otwarte - 4zł
1 kg łosoś z kością, opakowanie nieotwarte - 10 zł
3x 2,5 kg (mogę odsprzedać osobno) wołowina z chrząstką - jedno opakowanie 2,5 kg -11 zł
mam jeszcze ok 25-35 poporcjowanych woreczków po 200-250 gram mięsa wołowego i z kurczaka - jeden woreczek 2 zł
Więcej na priv. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odkupię kilka kilogramów TOTWa/Lukullusa/Brita/Markus-Muhle/Josery lub czegoś podobnego. Dla starszego 10-kilogramowego kundelka, który właśnie dojada rybnego FirstMate'a.
[U]lub[/U] zakupię nowy worek którejś z powyższych karm na spółkę :)
Najlepiej okolice Sosnowca lub Warszawa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...