Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

Witam,
Mam na sprzedaż dwa opakowania Royal Canin Mini dla szczeniąt. Jedno opakowanie waży 2 kg, a drugie 800 g.
Termin ważności opakowania 2 kg jest do 28.07.14 r., a 800 g do 08.10.14 r.
Koszt zestawu to 55 zł. W cenę nie jest wliczony koszt dostawy. Możliwość negocjacji ceny.
W okolicach Łomży możliwość dowozu karmy.
[COLOR=#000000]
Mam do zaoferowania próbki karmy RC X-Small Junior. Niestety mój szczeniak jest uczulony na tę karmę i mam otwarty trzykilogramowy worek. Dlatego wszystkim osobom zainteresowanym tą karmą mogę wysłać próbki. Cena za 100 g wynosi 1 zł + koszta przesyłki. Przy zakupie większej ilości karmy możliwość negocjacji ceny.
[/COLOR][COLOR=#000000]
Mam również do sprzedaży fabrycznie zapakowany (nieotwierany) trzykilogramowy worek tej samej karmy. Jego koszt to 70 zł + koszta przesyłki.[/COLOR]

Edited by Laetitia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam.
Mam do sprzedania wszystkie rodzaje karmy PROFormance.
Karma zdecydowanie wyróżnia się od innych ze względu na nowoczesny proces [COLOR=#000000]tzw. "sequestring". Jest to proces który zabezpiecza minerały w celu ich jak najlepszego przyswojenia przez organizm. Chelatowane minerały są związane w sposób jednolity, podczas "sequestring" wiąże minerały w sposób powodujący ich stopniowe uwalnianie w przewodzie pokarmowym, co pozwala na pełne przyswajanie. Od strony praktycznej "sequestring" jest zabiegiem trudniejszym, ale i bardziej skutecznym niż chelatowanie.[/COLOR] Dzięki temu procesowi Pies przyjmuje zdecydowanie mniej pokarmu niż przy stosowaniu innych karm. Wszystkie opakowania mają 15 kg.
Dostępne karmy:
- [SIZE=2][COLOR=#000000][B]ACTIVE ADULT[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]:[/COLOR][COLOR=#000000] Najchętniej kupowana karma. Przeznaczona dla dorosłych psów o normalnej aktywności. [/COLOR][/SIZE]187zł
- [SIZE=2][COLOR=#000000][B]CHICKEN & RICE MAINTENANCE[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000]:[/COLOR] Numer 2 na listach sprzedaży. Dla dorosłych psów o ograniczonej aktywności i posiadających lekką nadwagę. 174zł
[/COLOR][/SIZE]- [SIZE=2][COLOR=#000000][B]LAMB & RICE[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]:[/COLOR][COLOR=#000000] Doskonała kombinacja! Nowozelandzka jagnięcina i amerykański pełnoziarnisty brunatny ryż dla zdrowej skóry i wspanialej sierści. Najlepsza karma dla psów z alergią. 217zł
[/COLOR][/SIZE]- [SIZE=2][COLOR=#000000][B]PRO POWER[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]: Kompletna i zbilansowana karma dla psów bardzo aktywnych, pracujących, oraz szczennych i karmiących suk.[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]217zł

[/COLOR][/SIZE]- [SIZE=2][COLOR=#000000][B]PUPPY[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000]: Bardzo smaczna i bardzo odżywcza formuła dla psów ras małych i średnich w wieku do 1. roku życia.217zł
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]- [SIZE=2][COLOR=#000000][B]LARGE BREED PUPPY[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=#000000]:[/COLOR] Ostatnia nowość. Doskonała jagnięcina i ryż dla szczeniąt, które jako dorosłe będą ważyć więcej niż 20 kg. 217zł


Dowóz do klienta w Warszawie i okolicy w cenie.[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]
Tel. 784896154
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Może znajdzie się tu kociarz, ponieważ do sprzedania mam karmę kocią [B]Taste of the Wild Rocky Mountain Feline[/B], napoczęta niedawno, z worka 6,8 kg pozostało 6,350 kg. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi i okolicach, bądź w Olsztynie (ale tutaj dopiero w październiku jestem).
Więcej informacji poprzez PW.

^^Niestety nieaktualne, karma została szybko sprzedana :-)

Edited by aleola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Sprzedam [U][B]Royal Canin Maxi Adult Professional 20kg.[/B][/U] Wygraliśmy na wystawie, a mój pies nie je w ogóle suchego.
Cena: 150zł.
Odbiór osobisty w Bytomiu lub na wystawach - Częstochowa Myśliwska, Opole CACIB.[/QUOTE]

Jeszcze może aktualne ? Jeśli tak, to czy możliwa jest wysyłka kurierska ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam!

Mam do sprzedania suchą karmę [COLOR=#800080][SIZE=4][B]Arion Lamb & Rice[/B][/SIZE][/COLOR] (Jagnięcina z ryżem) - 5 kg. Spakowana w normalny woreczek, gdyż jest to końcówka 15-kg worka.

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Składniki[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(14% jagnięciny w brązowych kawałkach), zboża (14% ryżu w brązowych kawałkach), oleje i tłuszcze zwierzęce, ekstrakty białka roślinnego, substancje mineralne, witaminy, drożdże. jaja i produkty jajeczne, ryby i produkty z ryb. Bez dodatku barwników.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Analiza składu[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Białko 28%, tłuszcz 13%, popiół 8%, włókno 3%, wilgotność 9%, wapno 1,6%, fosfor 1,15%.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[SIZE=4][B]Cena: 40 zł[/B][/SIZE]

Odbiór osobisty z Katowic/Zabrza lub okolic. Możliwość wysyłki paczką pocztową ekonomiczną (koszt: 20 zł).

[SIZE=4][B]KONTAKT:[/B]
[B]gg:[/B] 9642438
[B]mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam karmę Eukanuba Puppy Large Breed. Z 15 kg worka zostało tak 12kg. Przechowywana w szczelnym worku i kuble.
Odbiór w Łodzi, na wystawie w Będzinie lub Sopocie (po drodze też mogę gdzieś zostawić).

100zł

[IMG]http://www.swiatkarm.pl/public/foto/products/org_1442_1358505158.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pipit']Może ktoś ma i mógłby odsprzedać niewielką ilość mleka [B]Royal Canin Babydog Milk[/B]?

Przygarnęłam osieroconego jeża-oseska. Maluch powinien być karmiony tym mlekiem, ponieważ jego skład jest najbliższy składowi mleka jeżowego. Opakowania są duże, a jeżyk je niewiele - potrzebuję około 150g.

Mieszkam w Warszawie, mogę podjechać po odbiór.
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

W niektórych lecznicach sprzedają mleko na sztuki. Ja dawałam mojej jeżynce convalescensa za nim kupiłam mleko RC.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sprzedam worek (7kg) karmy weterynaryjnej Royal Canin Skin Support.
Kupiona u weterynarza,worek zamknięty, data ważności :listopad 2014r.
[B]WSKAZANIA:
- Atopowe zapalenie skóry.
- Rybia łuska.
- Zaburzenia okrywy włosowej (dermatozy o różnym podłożu, wyłysienia).
- Dermatozy ropne.
- Alergiczne pchle zapalenie skóry.
- Trudno gojące się zmiany skórne.
- Zapalenie ucha zewnętrznego.

Cena 185zł z przesyłką.
[/B]Proszę o kontakt na pw lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)

Edited by teacher
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, to mój pierwszy wpis.
Jeżeli piszę w złym miejscu proszę moderatorów o przeniesienie.
Po długiej ciężkiej walce , przegrałam walkę z ciężką chorobą mojego psiulka ( niewydolność nerek) :(((. Została mi bardzo dobra niemiecka karma dla nerkowców (30 puszek)+ pół leku ipakitine. Osoby , które mają psa chorego na nerki wiedzą jakie jest drogie leczenie. Dlatego oddam wszystko za darmo.Samemu trzeba jedynie zapłacić za przesyłkę. Zainteresowanych proszę o kontakt na prv.
Pozdrawiam
Natalia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...