Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

[URL="http://allegro.pl/purina-pro-plan-athletic-2-24-okazja-16-5kg-i2552415672.html"]odsprzedam tanio worek PURINA PRO PLAN ATHLETIC 2-24 OKAZJA!!!!!!16,5KG[/URL]. Kupiłam dla mojego pieska ,niestety długo chorowała a teraz nie je żadnej suchej karmy.Worek był kupiony w hurtowni,oryginalnie zamknięty. Odbiór w Inowrocławiu lub mogę wysłac kurierem. mój e-mail : [email][email protected][/email].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dankamo']Mam do sprzedania 5kg rozpoczętego opakowania (6,8kg) karmy[COLOR=#ff0000][U][B] ACANA ADULT SMALL BREED[/B][/U][/COLOR].
Karma jest w oryginalnym opakowaniu, szczelnie zamknięta. Jestem z Piły (wielkopolska)
Co do ceny czekam na propozycje na priv :-)[/QUOTE]
jaka cena ;)?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Sprzedam[/B]


[U]2,5 kg karmy PURINA PRO PLAN Puppy chiken & rice
[/U]Small breed (małe rasy)
[IMG]http://nokautimg2.pl/p-15-68-156822c8bab5c51bd1b6c8ec6ed5f002500x500/purina-pro-plan-puppy-small-breed-chicken-rice-3kg.jpg[/IMG]
[B][COLOR=#ff0000]Cena 42 zł z przesyłką

kontakt na pw[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

odsprzedam
[B]Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog [/B]
świeża, pełnowartościowa karma,
w sumie 10 kg
porcje po 2 kg (do uzgodnienia) odsypane będą z dużego opakowania ( jeszcze nie napoczęte)

35 zł /2 kg + 11 zł przesyłka


sprzedaję tylko nadwyżkę której nie zużyją moje psy

Edited by slawi
Link to comment
Share on other sites

Może ktoś ma i mógłby tanio odsprzedać mleko dla szczeniąt Royal Canin babydog milk. Potrzebne dla malutkiego jeża, który nie może dostać innego mleka. Proszę o pw.

Nieaktualne. Znalazłam kogoś kto ma mleko do odsprzedania, poza dogo. Jeż nie może czekać.

Edited by dorobella
Link to comment
Share on other sites

zastanawiam sie dlaczego niepotrzebnej karmy nie oddacie do najblzszych schronisk,szczegolnie tych specjalistycznych karm ,tylko sprzedajecie.Ja bym sie wstydzila sprzedac swojej karmy, dalabym bym schroniskom czy innym psom w potrzebie do org.prozwierzecym.Tyle jest biednych zwierzat ,chorych w potrzebie.Dziwne to jest podejscie milosnikow zwierzat,dla mnie niezrozumiale!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Może ktoś ma i mógłby tanio odsprzedać mleko dla szczeniąt Royal Canin babydog milk. Potrzebne dla malutkiego jeża, który nie może dostać innego mleka. Proszę o pw.[/QUOTE]
najlepsze jest mleko dla kociatek i puszeczki z mokra karma dla kotow w ktorej jest duza zawartosc bialka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w kontakcie z ekspertami od jeży i mleko tylko dla szczeniąt, z Royal Canin.


[U]Mleko jeży jest bogate w tłuszcz, ubogie w węglowodany i zawiera średnią ilość białka.[/U] [B]Jedynym dostępnym w Polsce[/B] substytutem mleka do karmienia jeżątek jest preparat mlekozastępczy w proszku: “[B]Royal Canin – Babydog Milk” [/B](dawne “Royal Canin – Professional – 1st age milk” lub “Royal Canin – Veterinary – Puppy Milk”), wszelkie inne, zwłaszcza “[U][COLOR=#ff0000][B]MIXOL[/B][/COLOR][/U]” oraz [B]mleka firmy [U]Beaphar[/U] [/B][COLOR=#ff0000][B]są dla jeży zabójcze[/B][/COLOR]!!!. Zamiast wody do przygotowania mleka (w proporcjach wg przepisu preparatu) stosować ciepłą herbatkę dla dzieci firmy HIPP „Herbatka ułatwiająca trawienie” (połowa lub mniej stężenia podanego w przepisie). [B][COLOR=#ff0000]NIE WOLNO podawać mleka krowiego ani [U]żadnych innych[/U] preparatów mlekozastępczych dla psów, kotów itp.!!![/COLOR] [/B]
[url]http://www.jeze.com.pl/opieka-nad-oseskiem-jeza/[/url]

Jeż, którego mam nie ma jeszcze zębów i jest na utłuczonej w moździerzu na miazgę karmie Babycat 34 dodanej do mleka. Jeż nie je nic innego i jeśli mu dam np. saszetkę - nie zje. Na razie przybiera na wadze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam na sprzedaż 4 x ok 1,1 kg karmy Royal Canin Mini Junior. Karma została zakupiona w opakowaniu 8kg, od razu po otwarciu przesypana do szczelnych pojemników( stąd stwierdzenie ok 1,1 kg karmy, bo nie wiem ile dokładnie tam się znajduje, prawdopodobnie nawet i więcej, ponieważ opakowanie było po zawartości 1,1 kg jednak ja wsypałam karmę po samo zamknięcie). Karma została otwarta miesiąc temu. Mój maluch niestety niechętnie je już tą karmę i muszę mu zmienić na inną. Cena jednego opakowania to 13 zł + przesyłka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sprzedam karmę[B] Royal canin hypoallergenic small dog opakowanie ma 3,5kg (piesio zjadł max pół szklanki!) + 3 puszki [/B][B] Royal canin hypoallergenic. Za to wszystko chce tylko 50zł !![/B]

Jestem z Piły, w kazdy weekend jestem w Poznaniu

Edited by dankamo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sprzedam Mineral Drink dla psa:
[QUOTE]
[LIST]
[*]uzupełnia wodę, potrzebne minerały i witaminy
[*]oszczędza zapasy energetyczne
[*]obniża zmęczenie a zwiększa wytrwałość
[*]ochrania przed wyczerpaniem i oddala powstawanie skurczów
[*]zwiększa całkowitą kondycję
[*]idealny dla codziennego uzupełnienia płynów
[/LIST]
[/QUOTE]

Idealne dla psów po biegunkach, zawodach i w trakcie upałów!
Opakowanie jest otwarte, użyłam tylko raz /jedna miarka/, Cena nowego opakowania 79zł, sprzedam za 50zł + przesyłka.
Data ważności czerwiec 2014r
[URL]http://pl.flyingdog.eu/mineral-drink[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam do sprzedania dwa woreczki po 5kg [COLOR=#417394]ziwi[/COLOR] peak dziczyzna, 260zl sztuka + 10zl wysylka lub w wawie transport gratis :smile: moja chihuahua wcina jak szalona
Przepraszam za kilka postow w roznych tematach:oops: Mąż kupił kilka worków tej karmy żeby zaoszczędzić na wysyłce ale trochę przesadził...
proszę o e-mail [COLOR=#4444ff][email protected]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam 12kg karmy [B]Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice[/B]. Odbiór osobisty w Michałowie Grabinie albo w Wawie w soboty przy ul.Górczewskiej.

Nówka, nieodpakowana, ważna do 05.2014, okazyjna cena :P

[IMG]http://www.zwierzakowo.pl/uploads/products/big/brit-care-adult-medium-breed-b880.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...