Jump to content
Dogomania

Cztery małe sunie z zamojskiego schroniska rozpoczęły nowy etap w życiu. Kto pomoże im w drodze do domków?


ala123

Recommended Posts

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję ;) Mnie osobiście się nie podoba... ale dzisiaj kleciłam kilka opisów i czułam się już wyczerpana... ;)

 

1 minutę temu, Patmol napisał:

Mnie tez sie bardzo podoba, bo taki optymistyczny.

No to teraz domek Terry niech sie bierze za czytanie ogloszen, albo z samego rana niech czyta i szybko dzwoni

 A fotka Terry z tym ogonkiem wyciągniętym jak na Międzynarodowej Wystawie Psów Wspaniałych wygląda super :)

678312467_6_644x461_pregowane-szczescie-

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie są już wysterylizowane, a Aqua ma "naprawiony" wypadnięty gruczoł w oczku.

Na dniach planuję porobić suniom nowe fotki, takie już pod ogłoszenia, więc jak nie będzie odzewu z ogłoszeń to kolejna tura będzie z nowymi fotkami.

 

Pani zainteresowana adopcją Aquy ma dylemat, bo zakochała się w suni i nie może przestać o niej myśleć, a rodzina ją chce obdarować yorkiem (nie zrozumiałam tylko czy chodzi o przetrzymanie przez święta czy na święta ma ten "prezent" dostać na stałe - pisała mi o tym SMSem). Będę z nią jeszcze rozmawiać i dopytam dokładnie, na razie tel. ma wyłączony.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Miałam pierwsze zapytanie na olx o Ignis - odesłałam do Murki ;)
Pani ładnie przywitała się, przedstawiła się z imienia i nazwiska. A to już dobrze wróży.

Ta pani dzwoniła do mnie. Miała bardzo podobną suczkę, tylko rudą. Sunia odeszła niedawno. Pani ma dwa koty, więc zrobiliśmy test na koty: na początku Ignis bała się trochę, nawet cichutko powarkiwała, ale szybko się przekonała, że te dziwne psy nie są groźne:) Zrobiłam fotki i filmik - potem wrzucę na wątek i prześle pani. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, że pani się zdecyduje, domek brzmi bardzo fajnie.

 

Patmol, imię Pirania wiele mówi:) też bardzo lubię pręguski. Terra już teraz pięknie stawia uszka, więc będzie miała nowe ładne fotki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...