Jump to content
Dogomania

BARF dla starszego psa


kozi91

Recommended Posts

Witam, mam psa labradora w wieku prawie 14 lat. Ma on guza na wątrobie i ogólnie jest w słabej kondycji. Kiepsko u niego z jedzeniem dawałem mu samego kurczaka gotowanego, ale już nawet tego nie chce jeść. Zauważyłem, że chętniej je surowe mięso dałem mu kawałek wołowiny i parę żołądków drobiowych. I tu moje pytanie czy pies w tym stanie i wieku mógłby jest surowe mięso? Wcześniej przez całe życie nie jadl surowego mięsa.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kozi91 napisał:

Witam, mam psa labradora w wieku prawie 14 lat. Ma on guza na wątrobie i ogólnie jest w słabej kondycji. Kiepsko u niego z jedzeniem dawałem mu samego kurczaka gotowanego, ale już nawet tego nie chce jeść. Zauważyłem, że chętniej je surowe mięso dałem mu kawałek wołowiny i parę żołądków drobiowych. I tu moje pytanie czy pies w tym stanie i wieku mógłby jest surowe mięso? Wcześniej przez całe życie nie jadl surowego mięsa.

Ważne jest żeby jadł. Skoro smakuje mu wołowina to podawaj. Dodaj też- jeśli lubi żółtko surowe. Żółtko jest baardzo pożywne. Jeśli masz skorupki jaj to kilka szczypt też dodaj do jedzenia. A jeśli nie masz to tutaj jest producent: http://pokusa.org/skorupy-jaj-kurzych/

Zobacz czy lubi serduszka kurczaków. Kości lepiej nie podawaj ( zamiast tego starszym i schorowanym psiakom podaje się m.innymi skorupki jaj)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oczywiście, że może jeść surowe mięso jeżeli lubi. Ja mam psy 50 lat i wszystkie przez całe życie dostają surową wołowinę, od czasu do czasu drób gotowany lub podroby drobiowe (serca, żołądki) i psy są zdrowe i zadowolone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...