Jump to content
Dogomania

Wczoraj dwa amstaffy zagryzły trzy owczarki niemieckie


lilia1983

Recommended Posts

paranoja paranoja jak czytam co niektórzy piszą to aż mnie łamie nie powiem gdzie asty pitbull mordercy itp jeśli ktoś nie ma stycznośći to w każda głupotę uwierzy powtórzy i doda swoje . jak wychowany taki będzie pies nie jest winny niczemu . winni są Debile którzy zabierają się za wychowanie spa a sami nie widzą co robić . dam przykład mam teraz pitbulla Puki sąsiadka nie dowiedziała się co to za rasa sama dziecko przeprowadzała bo fajnie się z nim bawi taki kanapowiec . a teraz jak wie to nie wolno bo morderca parodia . laiki to powtórzą i pójdzie dalej . po prostu ciemnogród i tyle

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Ja ogólnie psom bull schodzę z drogi .Z przykrością muszę też stwierdzić że do tej pory spotkałam się z większością tepymi właścicielami owych psów (pewnie dlatego że mieszkałam na dużym Krakowskim osiedlu gdzie roiło się od panów w dresach i ich " "szpanersko-obronnych" psów )
Jednak wiem ze wszystko zależy od ułożenia danego psa .Dlaczego w Stanach .Najwięcej pogryzień jest przez labradory ?? ...ludzie wyczytają że są to psy rodzinne i zapominają o wychowaniu (przecież one nie są groźne ,a tym bardziej że te psy potrzebują ruchu ).... . Podsumowując nie ma złych psów z natury .Za wszystko odpowiedzialni jesteśmy my

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zgadzam się z powyższym.Psom bullowatym schodzę z drogi..Boję się ich mając ciągle w pamięci historię pogryzienia Gucia przez Staffordy..Uraz został..Ostatnio chowałam się z Ruffim za śmietnikiem przed łebkiem z Pitem,który szedł sobie luzem..Pit szedł sobie luzem nie młodzieniec....A co ja bym zrobiła gdyby został poszczuty na mnie czy na Rufusa?Mogłabym mieć jakieś szanse w konfrontacji z jakimś psim mikrusem,ale nie z takimi mięśniami...Na ostrożności jeszcze nikt nie stracił...
waldi481

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...