Jump to content
Dogomania

Ciągnął psa za autem bo pogryzł dziecko


Daga&Maks

Recommended Posts

GŁUPEK...NAJPIERW SIĘ NAPIŁ BO TO PRZECIEZ NAJWAŻNIEJSZE:mad:
DZIECKO ZOSTAWIŁ BEZ OPIEKI I ZNALAŻŁ WINOWAJCĘ-PSA. A MOZE DZIECKO ZACZEŁO"SWOJĄ ZABAWĘ" DRAZNIĘC PSA NIE WIEDZĄC JAKIE TEGO MOGA BYĆ KONSEKWENCJE...A PIES??? MOŻE STRACIŁ CIERPLIWOŚĆ I WYCZUCIE... I TAK PÓŹNIEJ TO JEST :DWIE OFIARY DZIECKO I PIES ...A ALA TATUŚ KAT. TYLE SIĘ WSZĘDZIE TRABI ŻE NIE ZOSTAWIA SIĘ PSA I DZIECKA BEZ ŻADNEJ OPIEKI.PIES JAK I DZIECKO NIE ZAWSZE WIEDZĄ GDZIE SĄ GRANICE ZABAWY JAK I CIERPLIWOŚCI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Najbardziej przerazaja mnie komentarze pod artykulem. Czy naprawde, az tak duzo ludzi potrafilo by z latwoscia zameczyc czy zabic psa??:angryy:[/quote]

Widac ze niewiedza co to znaczy cierpienie... Ja takich ludzi to bym...:mad: A koles powinen przezyc to samo co psiak , wtedy by sie przekonal co czul ten pies ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']zobaczcie też to :shake: [url="http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,przywiazal-psa-do-auta-i-ciagnal-przez-5-km-po-asfalcie,wid,10702502,wiadomosc.html"]przywi�za� psa do auta i ci�gn�� przez 5 km po asfalcie - wiadomo�ci - wp.pl[/url][/quote]

i co to jest za kara 2 lata i pewnie dostanie to w zawiasach i moŻe karĘ pieniĘŻnĄ z dwa tysiĄce i po finale.dupek bĘdzie siĘ jeszcze z tego ŚmiaĆ..... Kara powimma byĆ wspÓŁmierna "oko za oko,zĄb za zĄb" niech jego tak pociĄgajĄ niech wie jaki to bÓl i trauma .boŻe czemu u nas nie ma kary Śmierci??? Albo rĘki nie obcinajĄ, aby nie miaŁ jak kolejny raz zawiĄzaĆ supŁa....

Link to comment
Share on other sites

widać Bozia nie wszystkich w mózg wyposażyła...:diabloti:
albo inaczej, może wyposażyła tylko nie pokazała jak go używać..

Czy ten człowiek nie miał sumienia? :lmaa:
Uważam że nasze prawo jest stanowczo [B]za mało[/B] surowe !!
tylko kiedy się to zmieni? [B]i czy w ogóle?! [/B]:motz:
Najchętniej bym tego człowieka.. :snipersm: i dała duuużą grzywnę na rzecz zwierząt, taką żeby go przerosła.

Link to comment
Share on other sites

Nie no we łbach się poprzewracało...ile jeszcze takich je*****h tyranów jest na świecie.....?!:mad:
1rok za ciągnięcie psa po asfalcie.....
2 lata za jazdę po pijanemu.....
NO PRZERAŻAJĄCE......ALE MOIM ZDANIEM TO PIERWSZE PRZYCZYNIŁO SIĘ DO CZYJEJŚ KRZYWDY I POWINNA BYĆ WIĘKSZA KARA.....
Albo to prawo jest do d (raczej) albo ja mam zły tok myślenia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...