Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

20 godzin temu, anica napisał:

Ja nie wiem czy ona jest .. śliczniejsza czy kochańsza? i taka pokorna, jak szła za mną przez te drzwi... ja tego nie zaponę do końca życia, aż mnie żebra od płaczu bolały a sunia czołgała się po tych płytkach, brzuszkiem po podłodze, ale szła za mną...a jak się tuliła... kamień by się wzruszył!

... miałam wkleić te zdjęcia dzisiaj ale mnie Anecik uprzedziła , będziemy prosić o jeszcze!  coś w sobie ma ta Dosia serduszka.gif

Anica za każdym razem, gdy czytam Twoją relację z zabrania Dosi rozklejam się.

Już nieraz mówiłam i pisałam, że uczucie, gdy się wychodzi ze schroniska z psiakiem, wiedząc, że on już tam nie wróci, że od tej pory zacznie nowe, szczęśliwe życie, jest jedyne i niepowtarzalne.

Dosia to kochana, grzeczna sunia, na pewno z czasem znajdzie SWOJEGO LUDZIA.

Musimy się o to postarać.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Gabi79 napisał:

Anica za każdym razem, gdy czytam Twoją relację z zabrania Dosi rozklejam się.

Już nieraz mówiłam i pisałam, że uczucie, gdy się wychodzi ze schroniska z psiakiem, wiedząc, że on już tam nie wróci, że od tej pory zacznie nowe, szczęśliwe życie, jest jedyne i niepowtarzalne.

Dosia to kochana, grzeczna sunia, na pewno z czasem znajdzie SWOJEGO LUDZIA.

Musimy się o to postarać.

Dosia jest naprawdę wyjątkowa, szkoda że zdjęcia tego nie pokazują, jeszcze potrzebuje trochę czasu,żeby uwierzyć ,że ... teraz będzie już tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Dosia dostała 20 zł od agat21 i 20 zł od Marty z Warszawy (czy to Uxmal?), Dziękujemy serdecznie.

 

U Dosi pomalutku, powolutku. Wpatrzona w człowieka, psich kolegów już się nie boi ale troszkę ich omija.  Najbardziej pasuje jej Blekuś.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

Tak to ja :( Przepraszam za kłopot. Ustawiłam zlecenie potem poprawiłam tytuł przelewu ale widzę że doszedł ze starym.

W następnym miesiącu będzie oki.

 

To akurat żaden kłopot :) Pozostałą czwórkę wspomagających znam z imienia i nazwiska więc musiałaś to być Ty :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anecik napisał:

Dosia dostała 20 zł od agat21 i 20 zł od Marty z Warszawy (czy to Uxmal?), Dziękujemy serdecznie.

 

U Dosi pomalutku, powolutku. Wpatrzona w człowieka, psich kolegów już się nie boi ale troszkę ich omija.  Najbardziej pasuje jej Blekuś.

Dziękuję , Anetko już uzupełniam :)  Oj! potrafi Dosia ,chwycić za serducho!  mam nadzieję!  marzenie wielkie! że tak jak nas ,tak chwyci za serce ,najlepszy domek w świecie!  musi tylko dojść do siebie, a wtedy ... klękajcie narodyoczko.GIF

Agat21 i Uxmal, dziękujemy kochane kobiety, buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

Jestem u Dosi. Niestety, mogę jej tylko kibicować, bo z kasą krucho. Wątek zapisuję.

Witaj u Dosi i zostań z nami :)

 

5 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

przybiegam na zaproszenie naszej kochanej aniczki i zapisuję śliczną Dosieńkę :) 

Witaj Marticzko , zapisuj może razem uda nam się coś wymyślić :)

 

5 godzin temu, jankamałpa napisał:

Przychodzę na zaproszenie. 

Dziękujemy że skorzystałaś z naszego zaproszenia, zostań z nami :)

 

5 godzin temu, b-b napisał:

Zapisuję się u małej. Jak wrócę z pracy to poczytam :)

 Dziękujemy ,że jesteś!  wzięłam przykład i odwagę od Ciebie , Bogusiu , może Dosia też będzie miała szczęście jak Teoś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...