Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

Podpisuję listę w biegu i spieszę przygotować ,niedzielny obiadek, Miłej niedzieli  :)

1 minutę temu, Anecik napisał:

Jakoś się "troszkę" naprawilo to dogo.

U Dosi wszystko   po staremu. "Martwi" mnie troszkę jej przywiązanie do mnie. Widać że nie zaznała wiele miłości w życiu.  Jak gdzieś wychodze to biega od drzwi do tarasu szukając mnie i popiskuje.

... dobrze ,Anetko już uzupełniam, minusuję 26zł za weta a czy nie powinnam wpisać 300zł sterylizacja, dopóki nie przyjdzie zwrot ? Anetko czy otrzymałaś zwrot za poprzednią sterylkę ? / przepraszam ,że tak dopytuję ale jeszcze nie spotkałam się z takimi rozliczeniami, to tylko moja ... babska ciekawość:) /

... jak powiem ,że ... 'TEGO SIĘ WŁAŚNIE OBAWIAŁAM!' ... to się bardzo zdziwisz? Anetko ,ja myślę że Dosia ,w swojej mądrości ,tak naprawdę wie! komu zawdzięcza swoje NOWE Życie! ja nie umiem ,tego jakoś ubrać w słowa?  może... telepatia?   one wiedzą więcej... niż się ludziom, wydaje!! ;)

... czy te emoty ,też u Was nie działają?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, anica napisał:

Podpisuję listę w biegu i spieszę przygotować ,niedzielny obiadek, Miłej niedzieli  :)

... dobrze ,Anetko już uzupełniam, minusuję 26zł za weta a czy nie powinnam wpisać 300zł sterylizacja, dopóki nie przyjdzie zwrot ? Anetko czy otrzymałaś zwrot za poprzednią sterylkę ? / przepraszam ,że tak dopytuję ale jeszcze nie spotkałam się z takimi rozliczeniami, to tylko moja ... babska ciekawość:) /

... jak powiem ,że ... 'TEGO SIĘ WŁAŚNIE OBAWIAŁAM!' ... to się bardzo zdziwisz? Anetko ,ja myślę że Dosia ,w swojej mądrości ,tak naprawdę wie! komu zawdzięcza swoje NOWE Życie! ja nie umiem ,tego jakoś ubrać w słowa?  może... telepatia?   one wiedzą więcej... niż się ludziom, wydaje!! ;)

... czy te emoty ,też u Was nie działają?

300 zł bym nie wpisywała bo nie będzie płacone z pieniążków Dosi. Ja również nie zapłaciłam bo po Dosię pojechał Arek i umyślili z wetem że zrobią fakturę przelewową czyli do zaplaty przez Fundację. mam nadzieję że nie będzie mój wet długo czekał.

Za Balbinki sterylkę jeszcze nie otrzymałam zwrotu (mimo że podałam już wszystkie dane) a sterylka była 05.02.

 

 

Ja myślę że Dosia też ma takie odczucia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spytamy , Elunię czy to tak zwykle długo trwa?  czy też może... gdzieś umknęło?... zadzwonię w poniedziałek, bo na dogo pisać PW się nie daje?  ja emotki nie wklejam? inni mogą?... szkoda słów :(

Spokojnego wieczoru , życzę i pięknych snów :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Spytamy , Elunię czy to tak zwykle długo trwa?  czy też może... gdzieś umknęło?... zadzwonię w poniedziałek, bo na dogo pisać PW się nie daje?  ja emotki nie wklejam? inni mogą?... szkoda słów :(

Spokojnego wieczoru , życzę i pięknych snów :)

Znowu to samo. Jedni mogą więcej drudzy mniej.

Miejmy tylko nadzieję, że to szybko naprawione będzie.

40 minut temu, Anecik napisał:

Pojawiła się rysa na szkle :( Ale jutro dokładnie opiszę o co chodzi - jeszcze muszę poobserwować Dosieńkę.

Nie strasz Anetko:/

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, anica napisał:

Dzień doberek :)  zaglądam z uśmiechem, życząc Dobrego tygodnia!  i z nadzieją... że rysa to jednak, nie pęknięcieimage.png.b1c129b051f75f3203799bedefcafb48.png

Baaaardzo mi się podoba to podejście do tematu :)

Dawaj Aneciku, co tam za rysa się pojawiła na tym Dosiowym krysztale ?

Ps

Zamierzałam napisać:

. . . na tym Dosiowym diamencie

ale przecież rysa na diamencie to niemożebność!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

image.png.199d87d4e1429609fba06ec544cbcc14.png

10 godzin temu, b-b napisał:

Znowu to samo. Jedni mogą więcej drudzy mniej.

Miejmy tylko nadzieję, że to szybko naprawione będzie.

Nie strasz Anetko:/

Witaj ,Bogusiu  image.png.fd857f2852846d7fc60ce06d07cde61f.png zobaczymy jak długo będziemy czekać? , dobrze ,że są takie 'mądre dziewczyny'  które szybko ,potrafią opanować ,kolejne "trudy dogo"  Bogusiu, może wiesz , dlaczego takie dziwne ,emoty wychodzą? na czarnym tle?   ...przedtem, na emotkach klikałam kopiuj adres obrazu teraz wychodzi tak http://emots.yetihehe.com/1/heej.gif

a jak kliknę kopiuj obrazimage.png.cc8420250b5ac9c6e4fd39da696a40ed.png  to wychodzi czarne tło?  jest jakiś sposób na to?

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, elik napisał:

Baaaardzo mi się podoba to podejście do tematu :)

Dawaj Aneciku, co tam za rysa się pojawiła na tym Dosiowym krysztale ?

Ps

Zamierzałam napisać:

. . . na tym Dosiowym diamencie,

ale przecież rysa na diamencie to niemożebność!

Witaj, Eluniu image.png.09c960c4c0bfb61199ccd8967d3da50d.png  dobrze ,że jesteś!  trudne wiadomości ,zawsze łatwiej razem przyjmować, prawda :)  mocno zaciskamy za Dosieńkę image.png.e39ca8f6a7f28745c5c13f5960d00c76.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, anica napisał:

image.png.199d87d4e1429609fba06ec544cbcc14.png

Witaj ,Bogusiu  image.png.fd857f2852846d7fc60ce06d07cde61f.png zobaczymy jak długo będziemy czekać? , dobrze ,że są takie 'mądre dziewczyny'  które szybko ,potrafią opanować ,kolejne "trudy dogo"  Bogusiu, może wiesz , dlaczego takie dziwne ,emoty wychodzą? na czarnym tle?   ...przedtem, na emotkach klikałam kopiuj adres obrazu teraz wychodzi tak http://emots.yetihehe.com/1/heej.gif

a jak kliknę kopiuj obrazimage.png.cc8420250b5ac9c6e4fd39da696a40ed.png  to wychodzi czarne tło?  jest jakiś sposób na to?

 

Chwilowo nie. Nawet gif nie jest ruchomy a powinien.

Pewnie cała strona sypie się przez zmiany - tylko czy to zmiany czy działanie osób trzecich? Oto jest pytanie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-b napisał:

Chwilowo nie. Nawet gif nie jest ruchomy a powinien.

Pewnie cała strona sypie się przez zmiany - tylko czy to zmiany czy działanie osób trzecich? Oto jest pytanie.

Bogusiu, dziękuję , przynajmniej wiem , że u wszystkich tak samo ;) ... dzisiaj nastawiamy się pozytywnie! wybieram... zmiany na lepszeimage.png.a94d3e5fe48449628e4f102d5e6447b0.png

Link to comment
Share on other sites

Wieczorkiem zaglądam... z ciekawością :) Anetko czy wszystko OK?

  Dobranoc. Pchły na noc.Karaluchy pod poduchy,a szczypawki do zabawki .... Dobranoc. Kolorowych snów.
Rano zobaczymy się znów.

Elu, jak Ty wklejasz te emotki???

image.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2018 o 11:12, anica napisał:

.. jakim cudem???

 

16 godzin temu, anica napisał:

Wieczorkiem zaglądam... z ciekawością :) Anetko czy wszystko OK?

  Dobranoc. Pchły na noc.Karaluchy pod poduchy,a szczypawki do zabawki .... Dobranoc. Kolorowych snów.
Rano zobaczymy się znów.

Elu, jak Ty wklejasz te emotki???

image.png

image.png

Na stronie, z której "bierzesz" te emotki kopiuję danego emotka, zaznaczając tak, żeby się zabarwił na niebiesko i wklejam na watek.

Kopiowanie adresu nie daje teraz spodziewanego efektu. Może jak "naprawią" dogo, znowu tak będzie można kopiować emotki.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Anecik napisał:

Bez ostrzeżenia rzuciła się na Mimronki i Cześka.  Ale oni mają zęby.  Gorzej z Tycinką.  Byliśmy wczoraj u weta.  jest ok. Napiszę więcej wieczorem. 

Łooooołłłł Dosiu kochana, co się z Tobą dzieje   :(  Nie wolno krzywdzić Mimronek! 

Polała się krew Aneciu ?  Czy były kolejne ataki ?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Łooooołłłł Dosiu kochana, co się z Tobą dzieje   :(  Nie wolno krzywdzić Mimronek! 

Polała się krew Aneciu ?  Czy były kolejne ataki ?

Bez krwi ale musiała iść do domku psiego :( 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anecik napisał:

Bez krwi ale musiała iść do domku psiego :( 

No kara być musi, coby sobie Dosiunia nie pomyślała, że tak można. Biedactwo. Pewnie chciała sobie po latach poniewierki podbudować własne ego.

Link to comment
Share on other sites

Zasmuciło mnie to!... bardzo!... co to może być? taka zmiana? mysli.gif   tak się ...tylko zastanawiam?  czy to może mieć związek ze sterylką?  burza hormonalna?

28 minut temu, elik napisał:

 

Na stronie, z której "bierzesz" te emotki kopiuję danego emotka, zaznaczając tak, żeby się zabarwił na niebiesko i wklejam na watek.

Kopiowanie adresu nie daje teraz spodziewanego efektu. Może jak "naprawią" dogo, znowu tak będzie można kopiować emotki.

   

Elu ,dziękuję , Twoje rady są nieocenione!buziak.gif

   
   
   
   

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

No kara być musi, coby sobie Dosiunia nie pomyślała, że tak można. Biedactwo. Pewnie chciała sobie po latach poniewierki podbudować własne ego.

To nie kara.  Boję się o Tycinkę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...