Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

Dobranockowe głaski, dla Dosi i serdeczności dla fanek Dosi, jednak trzynasty był dla niej Dobrym dniem! stanęła na nóżkiserduszka2.gif

Dopisuję z wielką radością pieniążki na konto Dosi - 

20,oozł -  Figunia, dziękujemy49.gif

20,oozł -  Malwa, dziękujemy 49.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Anetka pisała że już Dosia OK, jak odzyska dostęp do netu ,pewnie napisze coś jeszczetuptup.gif

... ciekawa jestem ,jaką metodą ,robi sterylkę wet. Anetki?  czy może tą 'bezszwową' ?  czy będzie miała Dosia ,szwy do ściągnięcia?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, anica napisał:

Anetka pisała że już Dosia OK, jak odzyska dostęp do netu ,pewnie napisze coś jeszczetuptup.gif

... ciekawa jestem ,jaką metodą ,robi sterylkę wet. Anetki?  czy może tą 'bezszwową' ?  czy będzie miała Dosia ,szwy do ściągnięcia?

Też jestem tego ciekawa.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ta tylko się przypomnę :) bez pospiechu oczywiście, bo Dosia musi dojść do siebie po sterylce, ale jednak cichutko i nieśmiało się przypominam :)

Dobrze że się przypomniałaś :) bo ja właśnie miałam się przypomnieć Tobie.... A to jednak ja zapomniałam :) 

Dosia lat 5,6 waga 15 kg,  wysterylizowana,  zaszczepionsty itd...zachowuje czystość.  Chodzi na smyczy,  zostaje sama choć cichutko popiskuje.  Kocha ludzi,  z psami i kotami nie ma problemu. Bardzo Kocha ludzi.  grzeczna nawet uległa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witamy  pięknie Nowy Dzionek !..  dla Dosieńki dużo , Zdróweczka zakochany.gif

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ta tylko się przypomnę :) bez pospiechu oczywiście, bo Dosia musi dojść do siebie po sterylce, ale jednak cichutko i nieśmiało się przypominam :)

Tysiu ,może być głośno! z_jezorem.gif  hałas jeszcze można przeżyć!... pośpiechu , nie cierpię!....

 

52 minuty temu, Anecik napisał:

Dobrze że się przypomniałaś :) bo ja właśnie miałam się przypomnieć Tobie.... A to jednak ja zapomniałam :) 

Dosia lat 5,6 waga 15 kg,  wysterylizowana,  zaszczepionsty itd...zachowuje czystość.  Chodzi na smyczy,  zostaje sama choć cichutko popiskuje.  Kocha ludzi,  z psami i kotami nie ma problemu. Bardzo Kocha ludzi.  grzeczna nawet uległa. 

Anetko... toż to ... psi ideał! Dosia, psi ideałokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Dosia dostała 30 zł od Pani Agnieszki znajomej elik. Serdecznie dziękujemy.

13 godzin temu, anica napisał:

 

Anetko... toż to ... psi ideał! Dosia, psi ideałokok.gif

Oczywiście że ideał :) Momentami jeszcze okazuje odrobinę strachu? lęku? ale tylko przez krótką chwilę. Chce być cały czas przy człowieku. może mieszkać z innym psem byle spokojnym, z koteckiem, dzieci też są ok -nie sprawdzałam ale wiem :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek :)   życząc miłego piątku, czekamy na odwiedzających 238.gif przybywajcie do naszej idealnej Dosi, ona tak lubi mieć ludzi przy sobie ;)

Anetko, jak się czuje Dosia?

...jeszcze teraz można trochę sobie pogadać, bo później pewnie ścigną nas ... jakieś przygotowania Świateczne! jak kochane panie z porządkami, już...porobione wszystko ?   może rzucę temacik... jakie potrawy ,robicie na Wielkanoc? biała kiełbasa , ...gotowana i pieczona ,żeby był inny smaczek... jajeczka... w każdej ilości ;)  z majonezem, z kawiorem... pieczony karczek.... żurek z jajkiem... kolega sam wędzi , więc jakiś schabik... sałatka jarzynowa... ciasto, serniczek i kupiony mazurek, sama nie umiem? ...i co jeszcze robicie?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Dzień doberek :)   życząc miłego piątku, czekamy na odwiedzających 238.gif przybywajcie do naszej idealnej Dosi, ona tak lubi mieć ludzi przy sobie ;)

Anetko, jak się czuje Dosia?

Dosieńka czuje się już dobrze.  Blokował ją kubraczek ale źe to psi ideał i nic nie majstruje przy szwach to śmiga bez. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze ,że już nasz Psi ideał czuje się lepiej!serduszka2.gif  może też nie lubi kubraczków?  ja Taksuni ,przestałam ubierać bo jak wychodzi w kubraczku... to nie może się skupić, jeszcze 1 raz,dwa poleci ale przy 2 problem... chodzi ,dziwnie się otrzepuje... i nic :(

8 godzin temu, elik napisał:

Przybywam na wezwanie!     ulan.gif

 

... niezawodnabuziak.gif

.... a przepisem jakimś kulinarnym na Wielkanoc, błyśnie ktoś?lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2018 o 19:15, Anecik napisał:

Dosia dostała 30 zł od Pani Agnieszki znajomej elik. Serdecznie dziękujemy.

Oczywiście że ideał :) Momentami jeszcze okazuje odrobinę strachu? lęku? ale tylko przez krótką chwilę. Chce być cały czas przy człowieku. może mieszkać z innym psem byle spokojnym, z koteckiem, dzieci też są ok -nie sprawdzałam ale wiem :)

Aniu proszę dopisz do wpłat 30 zł od Pani Agnieszki. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witamy śnieżną sobotę!...  we Wrocławiu biało!.....kiedyś musi być!  jak całą zimę nie, to chociaż ... na przedwiośniuoczko2.gif

10 godzin temu, Anecik napisał:

Aniu proszę dopisz do wpłat 30 zł od Pani Agnieszki. Dziękuję.

... z przyjemnością :)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, agat21 napisał:

Dobrej soboty - niestety zimowej! - idealnej Dosi oraz idealnym dogomaniaczkom! :))

Witaj Agat21 u Dosi :)  cieszymy się ,że zajrzałaś i również życzymy Dobrej soboty! idealna dogomaniaczko :*)

...coś nie 'hallo' chyba z dogo?... albo z moim laptopem? :(     ....muli okrutnie!

Link to comment
Share on other sites

Jakoś się "troszkę" naprawilo to dogo.

Zaległe rachunki od weta.

11.thumb.jpg.183b71b1ac78fbc66d2c0f3ba66b5056.jpg

 

26 zł ujmij Aniu roszę w wydatkach.

 

U Dosi wszystko   po staremu. "Martwi" mnie troszkę jej przywiązanie do mnie. Widać że nie zaznała wiele miłości w życiu.  Jak gdzieś wychodze to biega od drzwi do tarasu szukając mnie i popiskuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...