Jump to content
Dogomania

chcieli mnie utopić bo jestem stary i chory, ['] Tuptuś za TM :(


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']
Teraz musimy pomóc tym osobom, które nie patrząć na kwoty za leczenie podjęły to wezwanie. Nie można teraz odejść z wątku i zostawić je same. Stąd moje pytanie skąd jeszcze spłyną jakieś pieniądze i ile trzeba będzie jeszcze dozbierać.[/quote]

Pewnie, że nie zostawimy osób, które opiekowały się Tuptusiem samych z długiem. Właśnie stąd te pytania ile jest tego długu i skąd jeszcze może spłynąć kaska:roll:
Lara pisała, że jeszcze dotrą pieniądze z bazarku. Ja wysłałam paczkę do Budryska z rzeczami na nowy bazarek i trzeba go jak najszybciej wystawić. Najpierw spłacić dług za leczenie Tuptusia, a potem, jak coś jeszcze zostanie, resztę grosza przeznaczyć dla Lilu i kota Marleya.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Pewnie, że nie zostawimy osób, które opiekowały się Tuptusiem samych z długiem. Właśnie stąd te pytania ile jest tego długu i skąd jeszcze może spłynąć kaska:roll:
Lara pisała, że jeszcze dotrą pieniądze z bazarku. Ja wysłałam paczkę do Budryska z rzeczami na nowy bazarek i trzeba go jak najszybciej wystawić. Najpierw spłacić dług za leczenie Tuptusia, a potem, jak coś jeszcze zostanie, resztę grosza przeznaczyć dla Lilu i kota Marleya.[/quote]

a ja właśnie doczytałam, że jeszcze za Sarę pozostał dług w lecznicy 1000zł :placz: Musimy koniecznie coś z tym zrobić , nie możemy tak dziewczyn zostawić :( Ja czuję się zupełnie bezsilna w tym momencie :( Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz dowiedziałam się, że Tuptuś odszedł... :-( :-( :-( Nie ukrywam, że był to dla szok... Byłam pewna, że Tuptuś będzie żył... Nawet nie dopuszczałam do siebie myśli, że może odejść...

Biedaku... Tuptusiu... :-( :-( :-(

Bądź szczęśliwy tam, gdzie teraz jesteś piesku...

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj doszły kolejne wpłaty na dług Tuptusia - bardzo wam dziękuję !

230zł - Dorota B.
100zł - Smyku


Czyli rachunek za marzec będzie zapłacony i mam nadzieje że za te pierwsze dni kwietnia też starczy. Jeśli coś zostanie to oczywiście pójdzie na reszte naszych podopiecznych jeśli oczywiście nic nie macie przeciwko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']dzisiaj doszły kolejne wpłaty na dług Tuptusia - bardzo wam dziękuję !

230zł - Dorota B.
100zł - Smyku


Czyli rachunek za marzec będzie zapłacony i mam nadzieje że za te pierwsze dni kwietnia też starczy. Jeśli coś zostanie to oczywiście pójdzie na reszte naszych podopiecznych jeśli oczywiście nic nie macie przeciwko.[/quote]

bubu, to pieniążki z mojego bazarku też przelać Wam czy na inną bidę przeznaczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']bubu, to pieniążki z mojego bazarku też przelać Wam czy na inną bidę przeznaczyć?[/quote]


Lara, może też przelać do Budryska lub Bubu, ale na leczenie Lilu? Lilu ma uszkodzony móżdżek:-( Lub innych bid - kota Marleya, Lolusia, Gwiazdki i innych? Dużo jest tych biedaków pod opieką Bydryska i Bubu:roll: Każda kaska by się im przydała, bo nieraz ciężko jest:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Lara, może też przelać do Budryska lub Bubu, ale na leczenie Lilu? Lilu ma uszkodzony móżdżek:-( Lub innych bid - kota Marleya, Lolusia, Gwiazdki i innych? Dużo jest tych biedaków pod opieką Bydryska i Bubu:roll: Każda kaska by się im przydała, bo nieraz ciężko jest:roll:[/quote]


Nie ma sprawy :) Tylko czy mam przelewać na to samo konto co dla Tuptusia?

bico, ja też nie mogę uwierzyć, że już go nie ma :( szok...

Przy okazji, zajrzyjcie proszę:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutna-zrezygnowana-sunia-z-katowic-pilnie-dt-135178/#post12097084[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']A ja wciąż nie mogę sie pogodzić z tym, że już Cię nie ma :placz: Wiem, że tam gdzie jesteś jest spokojnie ale nie poznałeś kochany psiaku prawdziwej miłości prawdziwego człowieka:-( Spij słodziucho[/quote]

:( Tuptusiu, pamiętamy o Tobie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55'][B][SIZE="3"][COLOR="Blue"][CENTER]Jeśli kiedyś duma z człowieczeństwa w tobie zagości, pójdź do Schroniska nie chcianych uczuć, przechowalni niepotrzebnych miłości.[/CENTER][/COLOR][/SIZE][/B]
Tragiczny jest los porzuconego, starszego psa skazanego na schronisko. Przedstawiamy Państwu takiego właśnie około 12-letniego staruszka o wdzięcznym imieniu Tuptuś ...........

Wierzymy, że los w swojej łaskawości okaże mu trochę miłości, a czyjeś wrażliwe serce pomoże nam w napisaniu szczęśliwego zakończenia historii Tuptusia.
[B]Tym kimś może być każdy, możesz być nawet TY……...
[/B][/QUOTE]

niestety zakończenie historii Tuptusia przerosło nas wszystkich, nikt nie zdążył mu pomóc, ale zaistniał na Dogo, tyle wspaniałych serc sie nad nim pochyliło. Mam nadzieję , że to uczucie ciepła dotarło do jego skołatanego i umęczonego serduszka :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dostałam jeszcze rachunek z lecznicy za Tuptusia, za pierwsze dni kwietnia - 347zł...
A to nasza kolejna chora staruszka która potrzebuje pomocy: [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszka-frela-prosi-o-pomoc-lapki-odmowily-posluszenstwa-137005/"]Frela
[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...