Jump to content
Dogomania

Nie wiem co to może być ! POMOCY


gabi005

Recommended Posts

Witam, 10 lutego 2018 roku wieczorem pojechałam z psem do weterynarza ponieważ od jakiś dwóch dni chodzi osowiały, co jest do niego niepodobne- nie przywitał gości, nie  chciał się bawić ani nie reagował na propozycję spaceru. Weterynarz dał mu jedną dawkę antybiotyku i lek przeciwzapalny (miał 39 stopni gorączki) . Mieliśmy przyjechać znowu za dwa dni i tak też zrobiliśmy. Wtedy pieskowi zostało zrobione USG i pobrana krew ponieważ było podejrzenie zapalenia pęcherza. W nerkach nic nie wykryto, tak samo jak we krwi (badanie nerek i wątroby). Dostał jeszcze dwa razy antybiotyk. Dzisiaj (16 luty) w ogóle się nie poprawiło. Pies je normalnie, wręcz wylizuje miskę, pije, wypróznia się. Zaniepokoiło mnie jeszcze to,że dziwnie siada (jakby niechętnie to robił) i ma problemy z wejściem i zejściem ze schodów. 

Nie wiem, co może mu być :( Lekarz powiedział, ze to może być przeziębienie lub grypa, ale coś nie do końca jestem przekonana do tej diagnozy. Pies ani nie kicha, nie kaszle, nie ma kataru. 

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłabym weta o zrobienie rtg kręgosłupa.Z tego,co piszesz moze wynikać problem stawowo- kostny.Nie wiem - kręgosłup,stawy biodrowe?Nie powinna być przy tym podniesiona temperature,ale może coś się mocno "zapaliło."Ogranicz piesowi ruch,powoli I na smyczy I zasugeruj wetowi,ból stawów manifestujący się "dziwnie siada (jakby niechętnie to robił) i ma problemy z wejściem i zejściem ze schodów."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...