Jump to content
Dogomania

Lantus czy Humulin czy Gensulin?


Jenn23

Recommended Posts

Nie wiem co robić. Sunia od chyba 3 lat może trochę więcej jest na insulinie Humulin M3 bo miałam w rodzinie osobę chorą na cukrzycę, wiec była możliwość taniego kupna. Niestety już nie mam takiej możliwość. Byłam dziś u weta się pytać. Proponuje mi Lantus Solostar, która kosztuje 50 zł za jedną fiolkę 3 ml razem z penem, która starczy na 25 dni. Do jutra muszę podjąć decyzje, bo zastanawiam się nad Gensulin M30, która jest w fiolce 10 ml za 60 zł. Starczyła by na jakieś 3 msc może trochę krócej. Wet nie zna tej insuliny, wiec ja muszę podjąć decyzję. Co byście zrobili? Brali Lantusa za 50 zł na 25 dni, czy Gensuli M30 za 60 zł na prawie 3 miesiące? Nie chce zaszkodzić suczce.

Link to comment
Share on other sites

To jest najlepszy wet u mnie i zawsze pomagał naszym psom i pomaga dalej. Nigdy nie zaszkodził. Ma doświadczenie i gdy inny młody wet bał się wyrwać zęba naszej staruszce przez co nie mogła jeść bo mordkę miała cały czas otwartą, której już nie ma z nami, On bez problemu tym się zajął, a tamten chciał jej to zrobić operacyjnie albo kazał uśpić i tyle. Poza tym u niego zawsze jest pełna poczekalnia. Jemu zależy na zwierzęciu, a nie na kasie jak innym. Każdemu życzę takiego weta i polecam Go wszystkim, gdy pytają gdzie jest dobry. Po prostu nie zna tej insuliny, dlatego kazał mi podjąć decyzje i jutro do niego podejść.  Wolę doradzić się ludzi tutaj, bo może mają doświadczenie z insulinami, żeby właśnie psu nie zaszkodzić. Ale chyba zdecyduje się na Gensulin. Lantus wychodzi zbyt drogo tak naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...