Jump to content
Dogomania

Owczarek niemiecki dziwna biegunka nic nie pomaga


Marta2507

Recommended Posts

Blagam niech ktos mi pomoze , jestem zalamana i zestresowana przez to co sie dzieje z moim psem. Tydzien temu wziety z hodowli kupy ok , po 4 dniach nagle biegunki. Nikt nie zna przyczyny, robakow brak ,nie wiem co sie dzieje. 31 GRUDNIA  musislam uspic 5 miesiecznego owczarka, bo tez mial uporczywe biegunki , z sekcji wyszla wada genetyczna IBD. Je to samo co w hodowli nie wiem gdzie mam szukac pomocy zaden weterynarz  nie umie pomoc , a on az strzela . Raz kupa jest strzelajaca ,a raz taka dziwna grudkowada z bialym jakby sluzem nie wiem co to jest . Jedna kupa wodnista byla z takimi jakby nitkami tak jakby robakami ale badnaie nic nie wykazalo. w sobote byl odrobaczony , jest u nas od czwartku. Zauwazylam tez na kupie biale kropki. Pytanie moje jest CZY  jakies bakterie moge miec w domu ze kolejny pies ma biegunki na ktore nic nie umie pomoc ? W tej chwili bierze ditrivet juz 3 dzien z zalecen hodowcy, jestem zalamana.  Blagam zlitujcie sie i pomozcie co to moze byc ? Hodowca mnie obwinia, ze musze miec jakas bakterie w domu  ale jakie ? wet mowi ze to nie mozliwe , byly badania na prawowiroze i kokcydia, nie wiem czy dobrze napisalam wybaczcie i blagam pomozcie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...