Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Dzień dobry dziewczyny

U Gracji wszystko ok, wczoraj rozmawiałam z Kasią, jest bardzo kochana, grzeczna, przeniosła się teraz spod schodów pod kominek :D i tam śpi najchętniej. Wieczorami absolutnie nie chce wychodzić juz z domu na mróz. No i Kasia poznała juz szczek Gracji- donośny, głeboki- jest czujna i informuje gdy ktoś się kręci przy posesji.

Jedyną małą wadą jest nadal ciągnięcie na smyczy (jak parowóz).

Z ogłoszeń na razie nikt nie dzwonił, ale w sumie już ponad 20 osób obserwuje, zrobiłam tez jeszcze jeden olx na Bielsko

https://www.olx.pl/oferta/gracja-piekna-elegancka-sunia-idealna-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDsuKwb.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, zachary napisał:

Kiyoshi, tekst ogłoszenia super ale fotkę bym zmieniła na taką, która ukazuje całą sylwetkę Gracji. Na tej nie widać jak ona wygląda.

Pewnie masz racje Iwonko, ale nie mam od Kasi takich zdjęć, jedynie stare z radys i one tez sa wstawione w ogloszeniu.

Ja mam takie doświadczenie, że najlepiej działa zdjęcie głowne na którym dobrze widac oczy psa, może to przypadek, ale jak dotąd się sprawdza....zobaczymy, na razie nikt o Gracje nie dzwonił.

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Dzień dobry k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,15_2n_orig..  Grzeczna i kochana  z niej sunia :). Tylko ja myślałam po opisie że Gracja jest większa bo labradory są duże na wysokość, ale 20 kg to nie jest dużo, to chyba panna taka długonoga  jest :).

20 kg to jest na razie na oko;) jeszcze nie była wazona

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, na tym wątku ma sporo przyjaciół, więc pozwole sobie na prywate. Czasem wspominam o pieskach z naszego przytuliska i dzisiaj tez tak będzie. W lutym przyjechały do nas dwa szczeniaki z lasu, dziś jeden z nich pojechał do adopcji, a drugi- Krecik/ Czarny- zistał sam i bardzo płacze w kojcu:( Może pomożecie mi? może znacie kogoś kto chciałby takiego malucha? ok. 6-7 m-cy, waga jakieś 6 kg, docelowo do 12 kg, bardzo, bardzo cudny, caluśny, łagodny, zapatrzony w człowieka! Proszę!

20180211_111441.thumb.jpg.273fb86fe587e6107125c948ec289482.jpg20180211_111452.thumb.jpg.f9adbb2a49982bd8e7a362dcc6c6d989.jpg20180211_111625.thumb.jpg.0a3b40f87c2ce9e9ce035a3ab12cb30e.jpg

20180211_111529.thumb.jpg.89f5624f188aaee295aa16719f115208.jpg20180211_110433.thumb.jpg.c57766e6c3ae52d105fc3b629d89cc08.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny, na tym wątku ma sporo przyjaciół, więc pozwole sobie na prywate. Czasem wspominam o pieskach z naszego przytuliska i dzisiaj tez tak będzie. W lutym przyjechały do nas dwa szczeniaki z lasu, dziś jeden z nich pojechał do adopcji, a drugi- Krecik/ Czarny- zistał sam i bardzo płacze w kojcu:( Może pomożecie mi? może znacie kogoś kto chciałby takiego malucha? ok. 6-7 m-cy, waga jakieś 6 kg, docelowo do 12 kg, bardzo, bardzo cudny, caluśny, łagodny, zapatrzony w człowieka! Proszę!

20180211_111441.thumb.jpg.273fb86fe587e6107125c948ec289482.jpg20180211_111452.thumb.jpg.f9adbb2a49982bd8e7a362dcc6c6d989.jpg20180211_111625.thumb.jpg.0a3b40f87c2ce9e9ce035a3ab12cb30e.jpg

 

Jaki słodziak:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Gracjanki, a tu takie psie nieszczęście... Biedny Krecik... Invision-Board-France-111.gif

biedny bo nie ma domu, ale szczęściarz bo nie zamarzł w lesie i nadal ma sznase na normalne zycie.

 

Ciekawe co u Gracjanki, może Kasia zajrzy, przyznam, że przydało by sie kilka nowych zdjęć do ogłoszeń;) muszę się do Kasi 'uśmiechnąć' :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Elisabeta napisał:

Krecik znajdzie szybko Dom, bo jest śliczny, ale teraz biedny, bo bez brata został...

A o fotki Gracjanki uśmiechaj się do Kasi, Kiyoshi, uśmiechaj... happy.gif Pewnie już bez śniegu, na trawce będą...

tak, własnie czekam az sie troszke ociepli. Takie słoneczne zdjęcia sa mi potrzebne bo na razie z ogłoszeń cisza. Trzeba będzie dorabiać następne:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2018 o 17:46, kiyoshi napisał:

 

Ciekawe co u Gracjanki, może Kasia zajrzy, przyznam, że przydało by sie kilka nowych zdjęć do ogłoszeń;) muszę się do Kasi 'uśmiechnąć' :)

U Gracjanki wszystko dobrze:-) Rozkręciła się dziewczyna - zrobiła się psem obronnym, nie chce wpuszczać obcych do ogrodu ;-) Z kotem dogaduje się przyzwoicie tylko od miski go odgania. Ogólnie zrobił się z niej "żarłok". Jak zgłodnieje to sama otwiera sobie wiadro z karmą - nie wiem jak to robi bo czasami ja mam kłopot je otworzyć:-)

Zrobiłam wczoraj troszkę zdjęć - niestety większość nie wyszła bo Gracja i Lalka bardziej zajęte były sobą niż współpracą ze mną. Postaram się dorobić więcej jak najszybciej .

 

 

IMG_0945.JPG

IMG_0981.JPG

IMG_0983.JPG

IMG_0986.JPG

IMG_0992.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kasiainat napisał:

U Gracjanki wszystko dobrze:-) Rozkręciła się dziewczyna - zrobiła się psem obronnym, nie chce wpuszczać obcych do ogrodu ;-) Z kotem dogaduje się przyzwoicie tylko od miski go odgania. Ogólnie zrobił się z niej "żarłok". Jak zgłodnieje to sama otwiera sobie wiadro z karmą - nie wiem jak to robi bo czasami ja mam kłopot je otworzyć:-)

Zrobiłam wczoraj troszkę zdjęć - niestety większość nie wyszła bo Gracja i Lalka bardziej zajęte były sobą niż współpracą ze mną. Postaram się dorobić więcej jak najszybciej .

 

 

IMG_0945.JPG

 

Dziękuje Kasiu za wieści. Ciekawe czy taki pies obronny mógłby mieszkać w bloku? Jak myslisz? ciekawe jak reagowałaby na obcych ludzi/ psy np. na klatce schodowej?

Zdjęcia urocze!:) widac że przyjaźń z Lalka kwitnie:) Podorabiam jeszcze troszkę ogłoszeń z nowej sesji

A przed Toba Kasiu wyzwanie- bo juz widze, że Gracjella nie jest typem fotogenicznym;) ale czaruj kochana, cos jeszcze na pewno się uda:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Kasiu za wieści. Ciekawe czy taki pies obronny mógłby mieszkać w bloku? Jak myslisz? ciekawe jak reagowałaby na obcych ludzi/ psy np. na klatce schodowej?

Zdjęcia urocze!:) widac że przyjaźń z Lalka kwitnie:) Podorabiam jeszcze troszkę ogłoszeń z nowej sesji

A przed Toba Kasiu wyzwanie- bo juz widze, że Gracjella nie jest typem fotogenicznym;) ale czaruj kochana, cos jeszcze na pewno się uda:)

Gracja jest bardzo czujną sunią i reaguje donośnym szczekaniem na każdy ruch na zewnątrz. Możliwe, że dlatego tak reaguje bo u nas niewiele się dzieje :-) Jak raz dziennie podjedzie poczta i przejedzie leśniczy do lasu i z powrotem  to już jest bardzo intensywny dzień :-) Często  tak było, że u nas psiaki tak reagowały a poszły do adopcji do bloku i jest wszystko ok. Myślę, że z Gracją też tak będzie:-)

No ze zdjęciami faktycznie jest ciężko. Gracja a początku bała się aparatu, teraz jest lepiej ale muszę ją bardziej pomęczyć :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...