Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Jestem, Gracjanko. happy.gif Odeśpij spokojnie cały ten straszny czas i jak najwięcej zapomnij...

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Widać, że dopiero teraz może spać spokojnie... ciekawe, czy będzie grzeczna, czy jak odeśpi to zacznie pokazywać różki? :)

Tysiu, jakie różki, jakie różki?  iconwink.gif A może Gracja okaże się psem idealnym?...  happy.gif 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Gracjanko. happy.gif Odeśpij spokojnie cały ten straszny czas i jak najwięcej zapomnij...

Tysiu, jakie różki, jakie różki?  iconwink.gif A może Gracja okaże się psem idealnym?...  happy.gif 

Pewnie, że trzeba odespać, A co będzie później czas pokaże. Przecież pesymistom żyje się gorzej.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Pewnie, że trzeba odespać, A co będzie później czas pokaże. Przecież pesymistom żyje się gorzej.

Czarnowidztwu mowimy nie!

Ja tez z tych optymistow- musi byc dobrze:)

Gracja pewnie juz wyspana to dzis pokaze sie z innej strony pospaceruje, pozna ogrodek moze tez jakiegos psiaka

Wierze w nia i w to ze teraz juz krotka droga do jej szczescia

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie uprawiam czarnowidztwa ;) Dla mnie psie łobuziaki są świetnymi psami:)


Tak tylko zadałam sobie głośno pytanie, bo Gracja mi kogoś przypomina :-) 

Z opisu z Radys raczej wynika ze ona nie ma nic z lobuziaka a dziewczyny naprawde zadko sie mysla

Raczej spodziewam sie suni zrownowazonej;) bo ona juz i swoje lata ma i swoje przezyla :( ale w rzeczy samej dopiero za kilka dni poznamy prawde :)

22 minuty temu, Onaa napisał:

Ale Gracja pięknie wygląda :).

Dzieki Renatko w imieniu Gracji za komplement

Link to comment
Share on other sites

Klon Gracji też był grzeczny w takim miejscu jak schron :-) totalne stłamszenie, bierność jako mechanizm obronny :))) a potem to wielkie zaskoczenie. Cicha woda... :)

No ale imię Gracji do czegoś zobowiązuje i wierzę że będzie grzeczna :-) cudna jest totalnie. Moja "rasa"

Ile Gracjanka ma latek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Klon Gracji też był grzeczny w takim miejscu jak schron :-) totalne stłamszenie, bierność jako mechanizm obronny :))) a potem to wielkie zaskoczenie. Cicha woda... :)

No ale imię Gracji do czegoś zobowiązuje i wierzę że będzie grzeczna :-) cudna jest totalnie. Moja "rasa"

Ile Gracjanka ma latek?

Dziei Tysiu:)

Gracja w schronisku była oceniona na 5 lat, ale zobaczymy co powie wet u kasi, moim zdaniem ma chyba mniej;)

 

Dziś dotarły kolejne pieniązki od:

- zachary- 110 zł (stala +jednor)

- mdk8- 20 zł

- Tianku- 10 zł

Link to comment
Share on other sites

Gracja dzisiejszy dzień też raczej przespała. Bardzo ożywia się natomiast na spacerach - chciałaby być wszędzie naraz :-)  Na smyczy w związku z tym troszkę ciągnie ale nie ma tragedii.

Je niewiele jak na swoje gabaryty :-) i dzisiaj już broniła miski przed innym psiakiem. Z psiakami jest w miarę ok, zdarza się jej warknąć na któregoś jak zbliżają się do jej legowiska. 

Na kota dwa razy próbowała dzisiaj zapolować ale była bardzo zdziwiona że nie ucieka. Krótka wiadomość "nie wolno" wystarczyła i Gracja położyła się z powrotem. 

SPA nie będzie potrzebne, sierść jest naprawdę w przyzwoitym stanie :-) Kąpiel zaliczymy po cieczce .

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kasiainat napisał:

Gracja dzisiejszy dzień też raczej przespała. Bardzo ożywia się natomiast na spacerach - chciałaby być wszędzie naraz :-)  Na smyczy w związku z tym troszkę ciągnie ale nie ma tragedii.

Je niewiele jak na swoje gabaryty :-) i dzisiaj już broniła miski przed innym psiakiem. Z psiakami jest w miarę ok, zdarza się jej warknąć na któregoś jak zbliżają się do jej legowiska. 

Na kota dwa razy próbowała dzisiaj zapolować ale była bardzo zdziwiona że nie ucieka. Krótka wiadomość "nie wolno" wystarczyła i Gracja położyła się z powrotem. 

SPA nie będzie potrzebne, sierść jest naprawdę w przyzwoitym stanie :-) Kąpiel zaliczymy po cieczce .

dzięki Kasiu że zajrzałaś:) tez mi się wydawało po Twoich zdjęciach, że sierść jest w dobrym stanie i nawet błyszcząca. Dziwi mnie tylko, że ona tyle śpi...jednak, skoro na spacerach się ożywia, to chyba nie choruje na nic.

Z tego co opowiadasz, to juz małe różki sie wyłaniają;) chyba pasowałby jej spokojny dom bez zwierząt, ale - za szybko wyrokować jednoznacznie.

Ciekawa jestem tych jej gabarytów;) ile ona może wazyć? jest wielkości np. labradora? na ile lat byś ją oceniła?

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi, Gracja tak śpi, bo naprawdę odsypia wszystko. Moja sunia też dwa, trzy pierwsze dni cały czas spała. Dziewczyny, które ją przywiozły, po godzinie w naszym domu mówiły, że widzą, jak ona się wycisza. Potem było wielkie spanie... A sunia była z małego przytuliska. Nie z takiego molochu jak Radysy...

Żadnych różków na razie nie widzę... iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Elisabeta napisał:

Kiyoshi, Gracja tak śpi, bo naprawdę odsypia wszystko. Moja sunia też dwa, trzy pierwsze dni cały czas spała. Dziewczyny, które ją przywiozły, po godzinie w naszym domu mówiły, że widzą, jak ona się wycisza. Potem było wielkie spanie... A sunia była z małego przytuliska. Nie z takiego molochu jak Radysy...

Żadnych różków na razie nie widzę... iconwink.gif

pewnie każdy pies ma inne potrzeby, może ona rzezcywiście dużo czuwała w boksie...z tego co dziewczyny mówiły to miała tam 'koleżanke' która bardzo ją gnębiła....

Może masz racje, że to warczenie przy misce i atak na kotka to jeszcze nie różki;) dajmy jej kilka dni- wtedy poznamy kim jest naprawde

10 minut temu, uxmal napisał:

A czy wiemy jak długo była w Radysach?

sunia przyjechała do Kasi z zaświadczeniem o szczepieniu i odrobaczeniu na którym widnieje numer schroniskowy 9912,, na tej podstawie moge wywnioskować, że była w Radysach ok. 6-8 miesięcy (sprawdzam to patrząc na podobne numery psów o których wiadomo kiedy zostały przyjęte z watku psów z Radys. Tam numery idą po kolei)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...