Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani,  po wizycie

rodzina super, pełna miłości do zwierząt 

wspaniała mama , trzy córki (dwie nastolatki i jedna  mała dziewczynka chyba 4-5 letnia), tata rodziny pod koniec wizyty się pojawił, również bardzo miły - to dwunożna część rodziny 

pozostali członkowie rodziny to: szynszyla, trzy postawne kicie  , każdy/a ze smutną historią i psinka  dwa tygodnie temu zaadoptowana z Fundacji ,piesek jest jeszcze odrobinkę onieśmielony ale widać , że kocha swoją rodzinkę z wzajemnością 

rodzina wcześniej miała pieska z Palucha, który zmarł po 13 latach (jego portret wisi w salonie) 

- decyzja rodziny o nowym członku rodziny jest jak najbardziej przemyślana 

nikt z rodziny nie jest uczulony na sierść czy ślinę psią , na wakacje wyjeżdżają na działkę pod W-wą razem ze zwierzakami a jeżeli wystąpi jakaś nieprzewidziana   sytuacja zawsze może im pomóc ktoś z rodziny , Pani domu powiedziała, że bodajże jej mama koleguje się z dr Dorotą Sumińską , niedaleko domku mają do dyspozycji  psi plac zabaw ogrodzony  i będą z niego korzystać do zabaw.

Na pieska, który jest u nich wołają pieszczotliwie "synuś " bo 3 córki mają a tu rodzynek 

rozmawiałam  z rodziną  o wprowadzeniu Gracji do domu , żeby poznała psa rezydenta na neutralnym terenie i dopiero do domu , o tym , żeby przez pewien czas spanie i miska  Gracji były oddzielone od akcesoriów rezydenta  ,  a jak przyjdzie odpowiedni moment , można to zmienić , tak samo z zabawkami , poradziłam żeby na pewien czas pochować zabawki , żeby uniknąć ewentualnego czynnika zapalnego ale Pani powiedziała, że piesek na razie nie interesuje się w ogóle zabawkami więc maja obserwować i jeżeli zajdzie potrzeba  zadziałać

Pani pomyślała, żeby zabrać pieska w podróż po Grację ale jej  odradziłam bo to dla niego stres i zmęczenie 

W razie czego maja kontakt do Izy  i zostawiłam im  mój nr telefonu 

Rodzina więc dla Gracji  jak najbardziej dobra, wszyscy bardzo przejęci 

zostawiłam im kalendarz z Palucha i przysmaki dla psinek bo nie wiedziała, ze tam tez inne gatunki w podziękowaniu, że przygarniają skrzywdzone zwierzęta 

milosc-ruchomy-obrazek-0162

mam nadzieję, że wszystko się ułoży 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

DORCIA2 jesteś cudowna i bardzo mi miło, że mogła Cie (telefonicznie) poznać:)

Dziękuje ogromnie za wizyte:) i tak obszerną relacje...:)

pakujemy Gracjanke. Po nędzy i niedoli będzie królową stolicy :D

mi również bardzo miło

 cieszę się że następna bidulinka będzie miała dobry domek 

 

Link to comment
Share on other sites

SUnia jutro wyjeżdża. Kasia zawozi ją do Siewierza gdzie spotkają się z Panem. Mam nadzieje, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia:)

A Gracja...ma wzięcie:) wczoraj znów ktoś o nią dzwonił....

Musimy znaleść kolejną Gracje w Radysach:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gracja pojechała ok. 13 do swojego domu:)

I ...no cóz...nie mamy już Gracji- MAMY GRETE :) i jej nowy dom z super kumplem Synusiem (na zdjęciu - razem na psim wybiegu, oba usmiechnięte, to mówi wszystko)

IMG_8803.thumb.jpg.d6ef25655321c9fffd45c0475e4453fc.jpg

Jak zawsze WIELKIE, OGROMNE podziękowania zwłaszcza dla "mojej" (naszej) Kasi za opieke nad sunią i przygotowanie jej na wspaniałą adopcje. I Wam najdrożsi moi deklarowicze, że ufacie mi i podążacie ze mną tą ścieżką- pomocy Radysiakom....

Jestem taka szczęsliwa dzisiaj, że się popłacze. Bardzo bałam się "tej" Gracji, bo rzadko pomagam dużym psom...

MOnika F. Ty wiesz, że to dzięki Tobie...ona dostała szanse, bo to Ty ją wypatrzyłaś. I na pewno teraz tez płaczesz:)

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mdk8 napisał:

widziałam Gosia...widziałam...wyjatkowa...

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Powodzenia, Gracjanko!

Obecnie sama ogłaszam sunię szczeniorkę podobną do Gracjanki i nikt o sunię nie pyta (https://www.olx.pl/oferta/urocze-przebojowe-szczenie-mix-owczarek-australijski-CID103-IDtmH5x.html)... mam nadzieję, że telefony sie rozdzwonią, jak i w przypadku Gracji się stało: cisza i nagle rozdzwonił się telefon.

urocza:) ogłaszaj i nie poddawaj się- zadzwoni ten dom na pewno:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...