Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Juz pisze dziewczyny- jestem po rozmowie z Kasia

Gracja dojechala, jest na szczescie zdrowa, bardzo grzeczna, zrownowazona w nocy skorzystala z wygody i spala na kanapie, jest tez troszke grubiutka ale to zrzuci szybko

Z ciekawostek- jako ze ten schron nigdy nie przestanie mnie zadziwiam- Gracja ma cieczke! Obstawiamy ze koncowke a ze byla w zagrodzie na kilkadziesiat psow obu plci to... Eh- dobrze ze przyjechala, bedzie trzeba sie z kims skonsultowac jak to ogarnac zeby potwierdzic lub wykluczyc ciaze i w razie czego w dobrym terminie zrobic sterylke

Kasia powiedziala ze sunia jest jednak dosc duza, wiec zhodnie z umowa koszt hoteliku to bedzie 350 zl. 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, zachary napisał:

Przelałam 110zł Gracjance. Myślę,że po spa u Kasi Gracja będzie prawdziwą gracją!

dziękuje Iwonko. Tak- spa pewnie by się bardzo przydało, ale nie wiem jeszcze czy Kasia sama sobie z nią poradzi, czy trzeba będzie profesjonalne spa. Muszę dopytać:)

18 minut temu, uxmal napisał:

Dobrze, że jest zdrowa, że dojechała bez kłopotów- reszta się ułoży.

No to czekamy na fotki- jak już będzie można :)

Też juz czekam na zdjęcia:) zacznę ją ogłaszać praktycznie od razu, bo jeśli będzie szczenna to sterylka będzie szybko, jeśli nie- to dopiero za 2-3 miesiące i wtedy DS już będzie musiał to zrobić.

Nasza kochana- aż bym chciał powiedzieć- kruszyna;) No ciekawe jak jej minął pierwszy dzień poza piekłem...czy ładnie jadła, czy spacerowała, czy jest spokojniutka:)

Nie wiem czy Kasia dzisiaj zagladnie, bo też ma dużo obowiązków na głowie  i musimy to zrozumieć...czekajmy cierpliwie:)

 

 

I dziekuje jo37- wpłynęło 20 zł od Ciebie:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

dziękuje Iwonko. Tak- spa pewnie by się bardzo przydało, ale nie wiem jeszcze czy Kasia sama sobie z nią poradzi, czy trzeba będzie profesjonalne spa. Muszę dopytać:)

Też juz czekam na zdjęcia:) zacznę ją ogłaszać praktycznie od razu, bo jeśli będzie szczenna to sterylka będzie szybko, jeśli nie- to dopiero za 2-3 miesiące i wtedy DS już będzie musiał to zrobić.

Nasza kochana- aż bym chciał powiedzieć- kruszyna;) No ciekawe jak jej minął pierwszy dzień poza piekłem...czy ładnie jadła, czy spacerowała, czy jest spokojniutka:)

Nie wiem czy Kasia dzisiaj zagladnie, bo też ma dużo obowiązków na głowie  i musimy to zrozumieć...czekajmy cierpliwie:)

 

Gracja w zasadzie cały dzisiejszy dzień przespała chrapiąc przy tym bardzo głośno -) 

Jest bardzo spokojna, taka jakby zmęczona. Zjadła niewiele na kilka razy.  19.02 była szczepiona, wczoraj odrobaczana, dodatkowo stres związany z podróżą - pewnie dlatego odsypia.

 

IMG_0792.JPG

IMG_0794.JPG

IMG_0795.JPG

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kasiainat napisał:

Gracja w zasadzie cały dzisiejszy dzień przespała chrapiąc przy tym bardzo głośno -) 

Jest bardzo spokojna, taka jakby zmęczona. Zjadła niewiele na kilka razy.  19.02 była szczepiona, wczoraj odrobaczana, dodatkowo stres związany z podróżą - pewnie dlatego odsypia.

Jesteś Kasiu:) to dobrze że Gracja taka grzeczniutka. Pewnie jest zmęczona bo na raz miała szczepienie, odrobaczenie i do tego cieczka...pewnie przy cieczce też nie miała łatwo w schronie:( eh....zmęczona, ale widać, że czuje sie bezpieczna skoro tak błogo śpi...

Aż mi się łezki kręcą, biedna sunia. Piękne ma te oczęta, takie smutne, ale tak czuje, że za kilka dni zacznie się uśmiechać i oczami i pyszczkiem:)

Dziekuje Ci Kasiu, że zgodziłaś się przyjąć ją pod swoje skrzydła :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...