Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

35 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Mogę zrobić bazarek. Już raz robiłam "na odległość".

 

9 minut temu, zachary napisał:

Super Mazowszanko13. Teraz czekamy na rozwój losów Gracji.....

super dziewczyny. Bardzo dziękuje...

dzis zadzwoniłam do mojego ulubionego hoteliku;) i...Kasia (kasiainat) nie odmówiła pomocy. Znajdzie się miejsce dla Gracji po 20tym czyli w przyszlym tygodoniu można by ustalać transport. nie dzwoniłam dziś do radys, bo Patrycja zabierała psiaki na Kraków, w związku z czym pewnie panował tam zamęt. Jutro zadzwonie na spokojnie i zarezerwuje sunie.

Jeszcze kilka dni musi poczekać.

Dzieki że jesteście:) fajnie by było gdyby jeszcze chociaż 5 dyszek deklaracji udało się zdobyć, może jeszcze ktoś przyjdzie:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi, jestem i ja. happy.gif

Niedługo "się cieszyłam", że mam jedna stałą deklarację mniej, gdy Igunia poszła do własnego Domku. Wczoraj przeczytałam Twoje PW i zobaczyłam Grację... Jej spojrzenie...Invision-Board-France-111.gif

Bardzo czekam na moment, gdy Sunia trafi do Kasi... Zostanę tu ze stałą deklaracją 30 zł od marca. Kciuki za wyciągnięcie Biedulki.  

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Elisabeta napisał:

Kiyoshi, jestem i ja. happy.gif

Niedługo "się cieszyłam", że mam jedna stałą deklarację mniej, gdy Igunia poszła do własnego Domku. Wczoraj przeczytałam Twoje PW i zobaczyłam Grację... Jej spojrzenie...Invision-Board-France-111.gif

Bardzo czekam na moment, gdy Sunia trafi do Kasi... Zostanę tu ze stałą deklaracją 30 zł od marca. Kciuki za wyciągnięcie Biedulki.  

Wow!! Super. Witaj i bardzo bardzo Ci dziekuje

Dzwonilam dzis do Radys - Gracja zarezerwowana. Napisalam do Patrycji w sprawie transportu 

Zobaczymy kiedy nasza pierwsza wieksza wyjedzie

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, memory napisał:

Dzięki za zaproszenie. Stałej dać nie mogę, ale wpłacę coś dla suni jednorazowo. Proszę o dane do przelewu.

Śliczna dziewczynka, w oczach ma mądrość. Ktoś znajdzie w niej oddanego przyjaciela, oby na to zasługiwał.

 

witaj:) dziękuje ślicznie <3  Będe rozsyłać na dniach konto.

Ja też mam nadzieje, że Gracja znajdzie cudowny dom ...oby, oby....najpierw musi wyjechać.

Patrycja już zapisała Gracje na transport, teraz tylko zostaje ustalenie terminu.

:) jeszcze troszke

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Pokaż się wszystkim, Gracjo... Może ktoś jeszcze tu do nas dołączy...

Sprawdziłam w necie, jak się zdrabnia imię Suni...  Gracjanka, Grasia. Ładnie, prawda? 

Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół naszej Gracjanki. happy.gif

Gracjanka- genialnie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...