Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, Anula napisał:

To jest rozmiar S (dla mojego pekinka za małe) i wymiary podane przez zooplus:

obwód szyi - 30-37cm

obwód - 40-44cm

+ - naciągające się 2cm.

Jeżeli pasują to wyślę mam dane tylko bym prosiła o zwrot kosztu wysyłki (listu).

Oczywiście zwrócę, tylko podaj kwotę. Wpłacę też grosik dla Homerka, bo to przecież jego wątek

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Anula, na podstawie tego postu zapisałam w poście rozliczeniowym, że Ty i Bogusik robicie bazarki dla Homerka. Ale chyba coś nie tak zrozumiałam, albo dałaś niewłaściwy link do Twojego bazarku, bo Homerka nie ma tam wśród beneficjentów.

Czy Twój bazarek też jest m.in. dla Homerka, czy tylko bazarek Bogusik ?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Anula, na podstawie tego postu zapisałam w poście rozliczeniowym, że Ty i Bogusik robicie bazarki dla Homerka. Ale chyba coś nie tak zrozumiałam, albo dałaś niewłaściwy link do Twojego bazarku, bo Homerka nie ma tam wśród beneficjentów.

Czy Twój bazarek też jest m.in. dla Homerka, czy tylko bazarek Bogusik ?

Elu skoryguj proszę bo tylko mój bazarek jest min. dla Homerka :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Anula, na podstawie tego postu zapisałam w poście rozliczeniowym, że Ty i Bogusik robicie bazarki dla Homerka. Ale chyba coś nie tak zrozumiałam, albo dałaś niewłaściwy link do Twojego bazarku, bo Homerka nie ma tam wśród beneficjentów.

Czy Twój bazarek też jest m.in. dla Homerka, czy tylko bazarek Bogusik ?

Tylko Bogusik robi Bazarek a ja dodałam swój bo wysyłka może być wspólna.Źle to napisałam,przepraszam.Zaraz edytuję i wyrzucę swój.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że maluszek się pomału otwiera i zaczyna ufać :) Jak patrzę na jego pysio i tą niewinną minkę, to bardziej przypomina szczeniaka a nie 5 letniego pieska....:)

Zęby jednak mówią same za siebie i są faktycznie w okropnym stanie :( Martuniu,czy on nie ma coś z tą prawa łapką? On prawie na wszystkich zdjęciach tak dziwnie układa tak na zewnątrz, a druga jest prosto.Staw też taki zgrubiały ale to może tylko akurat takie ujęcie na zdjęciach...?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bogusik napisał:

Elu skoryguj proszę bo tylko mój bazarek jest min. dla Homerka :)

Ok dzięki za informację :)

1 minutę temu, Anula napisał:

Tylko Bogusik robi Bazarek a ja dodałam swój bo wysyłka może być wspólna.Źle to napisałam,przepraszam.Zaraz edytuję i wyrzucę swój.

Nic nie szkodzi, już poprawiam :)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Madie napisał:

Hej, 

raz ale najwcześniej 1 marca, jestem w stanie opłacić Homerkowi 1 miesiąc hotelu. Można zapisać jako deklarację.

Pięknie dziękujemy   5a84a2d510d6c_serce9bijce.gif.b2394bcd94917243546041e7fd97b2c3.gif

Podeślę nr konta i  dam znać gdy kaska pojawi się na koncie  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...