Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

Dnia 4.05.2018 o 11:14, NikaEla napisał:

Jest coraz więcej restauracji, do których można wejść z psem. My wakacyjnie podróżujemy po Polsce z naszą Niką i zawsze znajdujemy miejsce na obiad. J

My podróżowaliśmy z dwoma psami. Zazwyczaj jest oki. ale jakoś mniej przyjemnie było w podkarpackim (mam na myśli tylko restauracje).

Mam nadzieję że Homerkowe serduszko tylko chwilowo szwankuje :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Z nory, z węgla, z głodowania, do... knajpy z pańcią. Właściwa droga dla psiunia :)

Jak najbardziej właściwa :)

6 minut temu, uxmal napisał:

My podróżowaliśmy z dwoma psami. Zazwyczaj jest oki. ale jakoś mniej przyjemnie było w podkarpackim (mam na myśli tylko restauracje).

Mam nadzieję że Homerkowe serduszko tylko chwilowo szwankuje :(

My tez od wielu lat podróżujemy z 2 suczkami, doświadczenia mamy różne, ale trzeba przyznać, ze jest coraz lepiej, podobnie jak z przyjmowaniem psów na noclegi;)

Z tego co wiem, to za jakiś czas trzeba będzie Homerkowe serduszko wspomagać lekami....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

My podróżowaliśmy z dwoma psami. Zazwyczaj jest oki. ale jakoś mniej przyjemnie było w podkarpackim (mam na myśli tylko restauracje). 

 

57 minut temu, Tola napisał:

 

My tez od wielu lat podróżujemy z 2 suczkami, doświadczenia mamy różne, ale trzeba przyznać, ze jest coraz lepiej, podobnie jak z przyjmowaniem psów na noclegi;) 

Nie twierdzę, że jest bardzo dobrze  i ze wszędzie, ale że coraz częściej są miejsca, do których można wejść z psem :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, NikaEla napisał:

 

Nie twierdzę, że jest bardzo dobrze  i ze wszędzie, ale że coraz częściej są miejsca, do których można wejść z psem :)

I to bardzo cieszy nas i nasze psy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W Kudowie Zdroju zatrzymaliśmy się na obiad i Pani z restauracji (nie pamiętam nazwy) podeszła, że możemy wziąć psa ze sobą do środka, drugi taki przypadek mieliśmy pod Czorsztynem, tam też nie było problemów. Generalnie chyba jak Polska długa i szeroka, coś drgnęło w tej kwestii. Wszystko zależy od ludzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście jest coraz lepiej, niemal wszędzie zaczynam widywać psy :) Na mojej uczelni niby nie można,  pani z portierni kręci głową, ale nieraz ktoś wziął psa... :) Bo tak długo trwają zajęcia. 

Oby leki były trafione - to wtedy będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki za zdrówko Homerka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2018 o 22:40, Poker napisał:

Przeurocza parka z Homerka i pańci.

Coś wiadomo o serduszku ?

 

23 godziny temu, uxmal napisał:

My podróżowaliśmy z dwoma psami. Zazwyczaj jest oki. ale jakoś mniej przyjemnie było w podkarpackim (mam na myśli tylko restauracje).

Mam nadzieję że Homerkowe serduszko tylko chwilowo szwankuje :(

U Gutka stwierdzono chorobę zwyrodnieniową zastawek przedsionkowo - komorowych z przeciekiem mitralnym.

Dopóki nie będzie miał objawów, na które pani Ewelina została uczulona, nie potrzeba żadnych leków, wystarczą regularne kontrole.

Jak pojawią się objawy trzeba będzie zacząć leczenie i mieć nadzieję, ze będzie mógł nadal funkcjonować tak samo albo przynajmniej podobnie jak najdłużej.

Tak to wygląda u naszego Homerka.

Pani Ewelina bardzo się przejęła, ale teraz po dokładnych wynikach jest spokojniejsza i pełna nadziei.

Link to comment
Share on other sites

Każdy odpowiedzialny opiekun, byłby zaniepokojony taką diagnozą. Ale póki co, nie jest źle. W dalszej przyszłości trzeba będzie wspomóc Homerkowe serduszko lekami. Dobrze, ze jego obecna Pani go w porę odnalazła !

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, b-b napisał:

Czekamy niecierpliwie :)

U Rudego wszystko jak najlepiej - pani Ewelina bardzo ucieszyła się, ze piesio ma swój Fanklub;)

Przesłała zdjęcia z komentarze:)

Rudy uskuteczniający relaksik w swoim ulubionym wyrku:)

V__87A1.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...