Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

32 minuty temu, Tola napisał:

 

Piszę do NIkaEla, zobaczymy...

Dzis 

 

To rzeczywiście jest dwa kroki ode mnie . Zadzwonię jutro, jeśli pani będzie pasowała sobota po południu to podejdę , jeśli nie to niestety nie dam rady (dużo czasu spędzam teraz u chorych rodziców i nie ma mnie w domu, a w poniedziałek wyjeżdżam służbowo na 3 dni )

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, NikaEla napisał:

To rzeczywiście jest dwa kroki ode mnie . Zadzwonię jutro, jeśli pani będzie pasowała sobota po południu to podejdę , jeśli nie to niestety nie dam rady (dużo czasu spędzam teraz u chorych rodziców i nie ma mnie w domu, a w poniedziałek wyjeżdżam służbowo na 3 dni )

 

4 godziny temu, NikaEla napisał:

Jeśli zdążę jutro do 15, to będzie jutro wizyta. O co ma konkretnie pytać? O umowę najmu? a co z transportem?

Dzięki Ela za chęć pomocy i za miłą rozmowę.

Trzymam jutro kciuki!

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, NikaEla napisał:

29345386_1662969537101604_655166833_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ac408c4172fd83894efbff86db41ebe6&oe=5AB876C4

 

Na Homerka czeka we Wrocławiu dobry dom i przesympatyczna, młoda  Pani. Własnoręcznie zrobiła psiakowi miseczkę :)

Jeśli będzie trzeba pojedzie po Homera do Katowic, albo nawet do Krakowa.

Homerek ma domhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_3z_orig.gif

Elu, pięknie dziękuję za wizytęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Super wiadomości. A czy właściciel mieszkania zgadza się na psa?

 

5 minut temu, NikaEla napisał:

Tak, mam scan tego fragmentu  umowy, ze można mieć małe zwierzę : psa lub kota

Miseczka cudna, a zdjęcie umowy dostałam na tel. - Ela o wszystko zadbała;)

Przyszła pani Homerka obiecała zdjęcia tutaj na wątku:)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Poker napisał:

Wspaniale.Kiedy przeprowadzka? Może wykorzystać panią do transportu innego psiaczka czy kotka?

Wyjazd planowany jest na 15 kwietnia; Homerek zabierze się prawdopodobnie wspólnym transportem z suczkami ze schroniska.

Już wiadomo, że psy zostaną dowiezione do Katowic, a dalej pojadą z Szafirkiem - Homerek do Wrocławia, a reszta do  Nowej Soli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...