Jump to content
Dogomania

Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.


Recommended Posts

  • 1 month later...

Chciałyśmy kiedyś zabrać się za pomoc także psiakom z Wojtyszek ale po rozeznaniu sytuacji to wręcz było to nie możliwe,ponieważ po psiaka trzeba było jechać osobiście do schronu ze swoimi dokumentami.Jeżeli chodzi o DT czy hotel to też jest na "nie" odpowiedziano,że pies ma hotel u nas.Miałyśmy już nagrany fajny transport z jubu,który mieszka k/Łodzi i by mógł nam przewozić psiaki ale nie wydadzą mu psiaka bo trzeba osobiście odebrać.Gdyby nie te jakieś dziwne uwarunkowania narzucone przez schron,pomoc na pewno by była o dużo lepsza,korzystniejsza dla psiaków.

Kiedyś był wątek pomocowy założony przez dziuniek ale umarł śmiercią naturalną bo nie dało się przeskoczyć uwarunkowań nałożonych przez Siemińskiego.I tak sobie tysiące psów tam wegetuje bez szansy pomocy im.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Chciałyśmy kiedyś zabrać się za pomoc także psiakom z Wojtyszek ale po rozeznaniu sytuacji to wręcz było to nie możliwe,ponieważ po psiaka trzeba było jechać osobiście do schronu ze swoimi dokumentami.Jeżeli chodzi o DT czy hotel to też jest na "nie" odpowiedziano,że pies ma hotel u nas.Miałyśmy już nagrany fajny transport z jubu,który mieszka k/Łodzi i by mógł nam przewozić psiaki ale nie wydadzą mu psiaka bo trzeba osobiście odebrać.Gdyby nie te jakieś dziwne uwarunkowania narzucone przez schron,pomoc na pewno by była o dużo lepsza,korzystniejsza dla psiaków.

Kiedyś był wątek pomocowy założony przez dziuniek ale umarł śmiercią naturalną bo nie dało się przeskoczyć uwarunkowań nałożonych przez Siemińskiego.I tak sobie tysiące psów tam wegetuje bez szansy pomocy im.

Proszę napisać na priv ;) coś można zdziałać w tej sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Chciałyśmy kiedyś zabrać się za pomoc także psiakom z Wojtyszek ale po rozeznaniu sytuacji to wręcz było to nie możliwe,ponieważ po psiaka trzeba było jechać osobiście do schronu ze swoimi dokumentami.Jeżeli chodzi o DT czy hotel to też jest na "nie" odpowiedziano,że pies ma hotel u nas.Miałyśmy już nagrany fajny transport z jubu,który mieszka k/Łodzi i by mógł nam przewozić psiaki ale nie wydadzą mu psiaka bo trzeba osobiście odebrać.Gdyby nie te jakieś dziwne uwarunkowania narzucone przez schron,pomoc na pewno by była o dużo lepsza,korzystniejsza dla psiaków.

Kiedyś był wątek pomocowy założony przez dziuniek ale umarł śmiercią naturalną bo nie dało się przeskoczyć uwarunkowań nałożonych przez Siemińskiego.I tak sobie tysiące psów tam wegetuje bez szansy pomocy im.

to pewnie specjalnie tak mowia,zeby psu nie pomoc, bo za tym,ze zostanie pies w Wojtyszkach zostana tez pieniadze...:( tak mysle

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

to pewnie specjalnie tak mowia,zeby psu nie pomoc, bo za tym,ze zostanie pies w Wojtyszkach zostana tez pieniadze...:( tak mysle

Tak,tam nie ma wyciągnięcia ręki do osób,które by chciały pomagać psiakom.Wystarczyło by zmienić przez siebie narzucone przepisy i było by okey.

Nawet się tu pisze,że nie można robić bazarków i podejrzewam,że też założenia wątku psu to niby jak można go utrzymać w hoteliku czy w PDT? Nikt nie jest z gumy pod względem finansowym i nie weźmie po cichu psa na siebie aby go finansować prywatnie i jeszcze do tego w tajemnicy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Anula napisał:

Tak,tam nie ma wyciągnięcia ręki do osób,które by chciały pomagać psiakom.Wystarczyło by zmienić przez siebie narzucone przepisy i było by okey.

Nawet się tu pisze,że nie można robić bazarków i podejrzewam,że też założenia wątku psu to niby jak można go utrzymać w hoteliku czy w PDT? Nikt nie jest z gumy pod względem finansowym i nie weźmie po cichu psa na siebie aby go finansować prywatnie i jeszcze do tego w tajemnicy.

Niestety, to duże utrudnienie. Nie mozna zbierać pieniędzy na psy, w schronisku muszą być podane dane osoby adoptującej. Są osoby, które jadą po więcej psów po ustaleniach z właścicelem hotelu. Oczywiście, są to wcześniej potwierdzone psy. Do mnie, mojej mamy i znajomej tak właśnie trafiły sunie. Ja jedną najpierw ogłaszałam, bo miałam zgłoszoną do właściciela opcję DT. Niestety zainteresowanie było zerowe, wiec sunia została. Wtedy zostały podane moje dane do rejestracji chipa. Wcześniej za psa odpowiadała osoba z fundacji, która po nią była.

Zdjęcia staruszka i innych psów mozna zobaczyc na wydarzeniu: Schronisko Wojtyszki ponad 4 tys psów czeka na dopcję. Informacje są tam aktualizowane.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

wyszukałam takiego psiaka - może i jemu się udało ? - a jeśli nie może miałby szansę poprzez dogomanię  :)

 

11 LAT W SCHRONISKU

Piesek trafił do schroniska 03.10.2008 r.Z Brzezin 
-Mały starszy piesio czeka na swój domek 
Chłopak jest miły ,spokojny ,grzeczny 
Ma dobry kontakt z opiekunem od razu przybiega po głaski

Potrafi chodzić na smyczy .Akceptuje towarzystwo innych psów .Będzie wspaniałym kompanem dla osób ,które pragną podarować domek staruszkowi 
Ma ok 12 lat i pół roku 
czip-29943

 

Wojtyszkowy maly czarny 1.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ja chętnie dowiedziałabym się, czy jest ktoś kto może pomóc w wyciągnięciu psa z Wojtyszek? Być może od czasu do czasu można by było pomóc stamtąd jakiemuś psiakowi ale osobiście nie jestem w stanie pojechać do Wojtyszek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, rozi napisał:

Weszłam na wojtyszkowe fb, Benio to suczka, ale update dwa lata temu, więc nie wiadomo, czy jest.

no wlasnie, takie to oni maja na,, biezaco"  informacje :(

Madzialenos byla ostatnio na dogo    03.4...      , trzeba bedzie poczekac az sie odezwie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

no wlasnie, takie to oni maja na,, biezaco"  informacje :(

Madzialenos byla ostatnio na dogo    03.4...      , trzeba bedzie poczekac az sie odezwie

Wysyłałam dziś do niej wiadomość na priv. 

Chipa bernardynki poszukam i wkleję jak znajdę :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...