Jump to content
Dogomania

~śliczny duży SILVER w typie ONka, z rozcietą łapą


malagos

Recommended Posts

Mój tymczas ONek Max, miał 71cm w kłębie i był cudownym, domowym przytulakiem. Mieszkał w bloku z moją córką. Dla psa, mieszkanie to rodzaj budy, w której się je, śpi i bezpiecznie odpoczywa, czekając na powrót opiekuna i wspólną z nim aktywność. Zawsze miałam ONkę i zawsze mieszkałam w bloku. Obecnie, mieszka z nami Bliss ze Schroniska, o wysoce prawdopodobnej przeszłości kojcowej. 

Link to comment
Share on other sites

Jakby popracować z psem, to szybko by się zrobił domowy. Silver jest bardzo sympatyczny, otwarty, przytula ten swój wielki łeb do ręki, podskakuje, zagląda w oczy. Nie boi się mężczyzn, bardzo lgnie do Tomka.

Bardzo łagodny do moich suczek, może trochę nachalny, chce obskakiwać.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, agat21 napisał:

bardzo pięknie się prezentuje :) łapeczka już zupełnie zdrowa?

Łapka jeszcze się goi, trochę to potrwa.  Najważniejsze, ze Silver się zadomowił, już nie naskakuje na suczki, no może z wyjątkiem stareńkiej Zulki - nie może jakby uwierzyć, że ta starowinka to tez pies, bo tak dziwnie wyglada i pachnie...

9 godzin temu, rozi napisał:

Wiem  :)  kiedyś często bywałam w okolicach Makowa. Chwilowo motam się z chorobami.

oj, to życzę zdrówka, rozi!

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Aśka Belkowska napisał:

Ciekawej urody, pokażcie go może na wilczakach?

Fundacja SOS Wilczaki

a moze rzeczywiscie spróbuje, cóż to szkodzi...

14 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Uwielbiam wilki i wilczaki :)

no, żebyś się nie zdziwiła, co znajdziesz w kojcu w Bobinie, jak przyjedziesz wiosną, he, he.........

Link to comment
Share on other sites

Łapa wczoraj ładnie wyglądała, kilka dni temu otworzył się ropień i trochę wyszło z niego brudu. Dziś jak skakał z radości po kojcu, bo Tomek podchodził do niego ze smyczą, by wziąć na spacer, to znów trochę zerwał tę ziarninę. Ale on się wcale tym nie przejmuje, pyszczek roześmiany, hasa po ogrodzie jak szczeniak :) A za jedzenie da się posiekać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zachary napisał:

Piękny wilk....i tak spokojnie trzymasz w dłoniach jego pysk... hahaha...

to cudne dłonie naszej konfirm31 :)

Ogłosiłam Silvera na MojaOstrołęka, był już pierwszy telefon 20 min później.  To młody, nawet bardzo, człowiek, pytał kiedy może przyjechać po psa. Opowiedziałam o umowie  z wójtem, o łapce, że trzeba jeszcze ją podleczyć i poprosiłam o telefon za kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...