Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Melduję się u suni.Wczoraj pisałam na wątku ewu,że sunia jest bardzo podobna do mojej tymczasi Sawani[TM*].I raczej jest podobna nawet ma jeden ząbek u dołu odchylony tak jak miała Sawania.Być może sunia jest troszeczkę mniejsza,Sawania miała 43cm w kłębie,ważyła 13kg,ostatnio 11kg i miała ogonek.Jeżeli chodzi o narośle to miała ich sporo,nawet na wardze z tym,że nie rosła.Resztę zostało usunięte głównie to brodawki.Może te psiaki w typie tej rasy mają w genach?Sawania była terierem,średnim pieskiem.

Tu sunia

1f64d8906e87c4fcgen.jpg

5cd2e8d6c18b1770gen.jpg

A tu Sawania przekazywana mi na parkingu.

9feaaa44d5d9a08cmed.jpg

A tu już w domu

2fe281c453adf76cmed.jpg

Morduję się nad bazarkiem,dopiero jestem na 40 pozycji.Z bazarkiem może jutro ruszę.Sunia będzie miała w nim udział.Tak chociaż pomogę.

http://www.dogomania.com/forum/topic/341535-proszę-nie-pisaćdzieciaczkowo-i-nie-tylkobajkizabawki-itd/

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, ewu napisał:

Anula ten biały piesio jest z Polkowic. Wysłałam Ci pw i przepraszam ,że wcześniej ślepa nie zauważyłam Twojej wiadomości.

Basiu nic nie szkodzi,na pw była jedynie informacja.

Tego białego pieska nigdy nie spotkałam w Polkowicach a lubię się przypatrywać psiakom.Za dwupasmówką jest wieś Polkowice Dolne może stamtąd jest.W koło Polkowic jest sporo wsi bardzo blisko usytuowanych miasta.U.M Polkowice może nie podaje wsi.O ile wiem psiaki są wywożone do Przemkowa do hycla.Tam jak nazbiera się komplet psiaków to hycel  rozwozi je po schroniskach m.in.do Miedar.

Link to comment
Share on other sites

Co za bidulki, oba. Widać, że sunia po kąpieli odetchnęła. Ciekawe co to z tym posikiwaniem? Zapalenie pęcherza, stres czy tak po prostu ma. W jakim wieku są mniej więcej. Sunia taka terierowata, więc to może pomóc znaleźć dom, przy całych tych trudnościach z jej stanem.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za liczne przybycie, chociaż stresu  na własne życzenie mi nie ubywa .

Jestem po wizycie u ulubionego weta.  Wymacał jeszcze jeden guz wielkości kurzego jaj w lewej pachwinie.

Uważa,że guz na brzuchu to nie jest przepuklina . Zlecił rtg płuc i USG jamy brzusznej.Jeżeli nie ma przerzutów, to podejmie się operacji. Przedtem badanie krwi. Serce jest w przyzwoitym stanie.

Jestem umówiona jutro do radiologa .

Teraz sobie uświadomiłam ,że podobny guz miała sunia , której pomagała Togaa. Olbrzymi  guz wisiał prawie do ziemi , a wychodził ze skóry na udzie. Operacja udała się. Oby i u tej suni nie był to nowotwór złośliwy.

 

Później zadzwonię do koleżanki dopytać o malucha.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z opiekunką  piesia. Maluch nie chce siusiać na spacerze. Ma biegunkę.W kupie był robal.

Byli u weta.Ocenił wiek na 4/5 lat.  Ma chore ucho, rój pcheł i zapalenie skóry. Stąd wyłysienia.

Został odrobaczony , dostał 2. porcję do podania za 2 tygodnie. Za 2 dni będzie odpchlony, bo wczoraj był kąpany i specjalny żel do kąpieli oraz probiotyk.Koleżanka zapłaciła 130 zł.

Je mało i niechętnie. Dużo śpi. Z 3. kotami w  domu spokojnie. Jutro powinnam mieć zdjęcia.

Już prosiłam ,ale zrobię to jeszcze raz.Może ktoś zrobi bazarek imienny dla suni ?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przyznać,, że zaniedbany psina jest, ale chyba jak się nad nim popracuje to będzie dobrze!  gorzej widzę to u suni!:(   musimy mocno zaciskać ,zeby to nie było to o czym wszystkie myślimy!.. polatam gdzieś po wątkach za Havanką ,ona robi super, fajne imienne bazarkiokok.gif może się da namówić ;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczyłam psiaki na wątku Maleństw.......

W pierwszej chwili myślałam, że piesek jest staruńki, a  suczka tylko zaniedbana, oczywiście poza guzem na brzusiu, który był widoczny na zdjęciu.

Teraz widzę, że piesek jest w całkiem dobrym stanie, a gorzej z sunia.  Nie chce być pesymistka, ale martwi mnie to co jeszcze może wyjść w badaniach.....

 

Chciałabym się dorzucić do badań, czy konto to samo co bazarkowe ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

Zobaczyłam psiaki na wątku Maleństw.......

W pierwszej chwili myślałam, że piesek jest staruńki, a  suczka tylko zaniedbana, oczywiście poza guzem na brzusiu, który był widoczny na zdjęciu.

Teraz widzę, że piesek jest w całkiem dobrym stanie, a gorzej z sunia.  Nie chce być pesymistka, ale martwi mnie to co jeszcze może wyjść w badaniach.....

 

Chciałabym się dorzucić do badań, czy konto to samo co bazarkowe ?

Tak. Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...