Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Napisałam post i nie klepnęłam :"odpowiedz" i tak wisiał kilka dni... Dopiero teraz zobaczyłam.

Muszę chyba przewietrzyć głowę:)

Trzymam za Dropsika za całych sił i mam nadzieję, że i dla Pysi wkrótce znajdzie się cudny dom.

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

Pysia jest śliczna.Czy są jakieś odsłony z ogłoszeń?

Nie wiecie czy rita60 udostępnia Pysię na FB?

W moich ogloszeniach tez ogromna liczba odslon- tylko ja u siebie zeruje jak przekrocza 100, pobran telefonu tez bardzo duzo 

Link to comment
Share on other sites

Ja w swoim ogłoszeniu na OLX też zeruję co 2 tygodnie .

A Pyśka 2 razy się nie popisała. W nocy na spacerze zaatakowała Dolara, nie tak mocno jak kiedyś ,ale jednak. Mąż nie potrafi ocenić dlaczego , bo stał tyłem zbierając koo.

A rano próbowała Loczkę ,ale byłam obok i ostro zareagowałam. Tym razem wie, ,że to było z zazdrości o mnie , bo obie sunie witały się ze mną na dzień dobry.

Ponad miesiąc nie było takich zdarzeń. Często witają się w trójkę, podskakują , pchają mi w ręce 3 głowy naraz. Loczka nawet opiera o nią łapki. I nic. A tu bach, włączyła się jej agresja.

Link to comment
Share on other sites

Pysia raczej zawsze będzie zazdrosna o swoją pańcię.Ona kocha bezwarunkowo,taka jest.Bardzo swoim zachowaniem przypomina Sawanię.Kto zaadoptuje Pysię będzie miał wspaniałego oddanego przyjaciela.Trzymam kciuki aby wreszcie pojawił się domek.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Pysia raczej zawsze będzie zazdrosna o swoją pańcię.Ona kocha bezwarunkowo,taka jest.Bardzo swoim zachowaniem przypomina Sawanię.Kto zaadoptuje Pysię będzie miał wspaniałego oddanego przyjaciela.Trzymam kciuki aby wreszcie pojawił się domek.

I ja zaciskam za to kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Tak wyglądają statystyki w moim olx dla Pysi: 

Na Kraków:

 

Od: 13 maj 
Do: 12 cze

709215073_1_94x72_sliczna-kora-w-typie-t

Śliczna Kora w typie teriera walijskiego...

Za darmo

  0
 Promowane do 13 cze
Statystyki
 Wyświetleń: 446
 Tel: 4
 Obserwuje: 2
 

Na Zieloną Górę

 

Od: 11 maj 
Do: 10 cze

708401703_1_94x72_suczka-w-typie-teriera

Suczka w typie teriera walijskiego bardz...

Za darmo

  0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 265
 Tel: 3
 Obserwuje: 3
 

Niech TEN telefon w końcu zadzwoni..0recourse.gif.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Rito,cieszę się ,że się pojawiłaś. Może  będziesz w stanie pomóc  w znalezieniu DS dla  Pyśki. Ona jest bardzo fajną staruszką tylko ma napady agresji do futrzaków. Kiedyś o jedzenie , a teraz  z zazdrości o pańcie. Teraz coraz rzadziej, bo był ponad miesięczny odstęp czasu i  już nie powala ich na podłogę tylko próbuje chwytać za futro i warczy. Ogólnie jest bardzo łagodna, posłuszna, karna .Bardzo lubi dzieci. Dobrze chodzi na spacerach , które mogą być króciutkie, bo sunia woli leżeć na posłanku.

Ja mam teraz w domu potężny remont ,a potem wyjazdy do 3 sierpnia i jest problem z opieką nad nią.

Może uda Ci się coś zdziałać chociaż wiem ,że to nie jest takie proste.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zadzwoniła do mnie bardzo miła pani z Wrocławia w sprawie adopcji Dropsika - ktos musiał prez pomyłke podac mój nr telefonu. Powiedziałam pani, ze pisio już ma dom, ale inne czekają...

Okazało się, że pani straciła pieska bardzo podobnego do Dropsika i dlatego szuka jego sobowtóra.

Może jest na dogo podobny psiaczek?

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

Wczoraj zadzwoniła do mnie bardzo miła pani z Wrocławia w sprawie adopcji Dropsika - ktos musiał prez pomyłke podac mój nr telefonu. Powiedziałam pani, ze pisio już ma dom, ale inne czekają...

Okazało się, że pani straciła pieska bardzo podobnego do Dropsika i dlatego szuka jego sobowtóra.

Może jest na dogo podobny psiaczek?

my mamy w sąsiednim przytulisku takiego trochę podobnego pieska...co prawda nie z dogo, więc nie wiem czy się będzie liczył...

odi1.jpg.0c45ec7eb366aefa83774ecf408b379c.jpgodi2.thumb.jpg.052f9e5bf18ef97c5b5042bc7cba462b.jpgodi6.jpg.569f4ee886ce816375b326eda3f9dd90.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Wczoraj zadzwoniła do mnie bardzo miła pani z Wrocławia w sprawie adopcji Dropsika - ktos musiał prez pomyłke podac mój nr telefonu. Powiedziałam pani, ze pisio już ma dom, ale inne czekają...

Okazało się, że pani straciła pieska bardzo podobnego do Dropsika i dlatego szuka jego sobowtóra.

Może jest na dogo podobny psiaczek?

Tolu, ewu podesłała mi zdjęcia ślicznych pieseczków.Może by się któryś spodobał pani. Masz nr telefonu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...