Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

6 godzin temu, malti napisał:

Moja mama deklaruje 10 zł stałej na Misia, od stycznia. Deklaracja będzie płacona bezpośrednio do Murki

 

4 godziny temu, Istar19 napisał:

poszła moja stała lutowa na Misia :) Na konto Murki, jak się skarbnik zmieni to dajcie mi znać ;)

Bardzo dziekuje:)

Nie dziwie sie Mamie malti,ze wypatrzyla takie cudo:)

w kontakcie bezposrednim jeszcze bardziej chwyta za serce taki maluszek śliczny:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ma :)

 

Tysiu, dziękuję z link... Nie znałam wątku Brugo, to i nie wiedziałam, że Ty go założyłaś. happy.gif Na razie przejrzałam. Początek, fotki i piękne zakończenie. Najlepsze. Szczęśliwy pies w najlepszym Domku.happy.gif Poczytam...

Brugo jest śliczny i chyba rzeczywiście ta sama rasa co nasz Miś. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny, podrzucam wieczornie Misia. Mam nadzieję, że u psiula wszystko OK.

 

Muszę też ponowić swoje pytanie. Ponieważ jestem odpowiedzialna za zapłacenie 1 miesiąca hotelowania psiaka,chcę wiedzieć ile pieniędzy powinnam odłożyć. Serio badzo proszę o te informację bo jest mi ciężko budżet planować. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Cześć dziewczyny, podrzucam wieczornie Misia. Mam nadzieję, że u psiula wszystko OK.

 

Muszę też ponowić swoje pytanie. Ponieważ jestem odpowiedzialna za zapłacenie 1 miesiąca hotelowania psiaka,chcę wiedzieć ile pieniędzy powinnam odłożyć. Serio badzo proszę o te informację bo jest mi ciężko budżet planować. Dzięki.

Zadzwonie do Murki,wydaje mi sie,ze koszt hotelowania 300zl,ale zapytam Murki 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Cześć dziewczyny, podrzucam wieczornie Misia. Mam nadzieję, że u psiula wszystko OK.

 

Muszę też ponowić swoje pytanie. Ponieważ jestem odpowiedzialna za zapłacenie 1 miesiąca hotelowania psiaka,chcę wiedzieć ile pieniędzy powinnam odłożyć. Serio badzo proszę o te informację bo jest mi ciężko budżet planować. Dzięki.

Normalnie koszt hotelowania będzie wynosił 10zł/doba, ale pierwszy miesiąc będzie 8,50 zł/doba ze względu na karmę, którą Misio dostał w posagu.

 

Misio odżył, trochę wyje w boksie, dokucza zwłaszcza jak kogoś zobaczy. Tęskni mu się za włóczęgą zapewne.

Poza tym wszystko ok, już pięknie trzyma czystość. Lubi spacerki i dziś już nawet sam wrócił do boksu rano. Na razie chodzi na smyczy oczywiście.

Wycięłam dziś dredy z ogona. Misio to straszny panikarz, bał się chyba, że mu chcę ogon obciąć:) Czesania portek też nie lubi:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja także bardzo dziękuję. Wyszło mi 8,5 x 28 - 238 zł. Skorygujcie jeśli się coś nie zgadza. 

 

@Murko, czy mogłabym zrobić przelew jeszcze w tym tygodniu czy wolisz na koniec miesiąca?

 

@Dora, czy zostajemy że cała kasa w kawałkach i deklaracje idą do Murki czy mam robić za skarbnika/znajdziesz kogoś?

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Madie napisał:

Ja także bardzo dziękuję. Wyszło mi 8,5 x 28 - 238 zł. Skorygujcie jeśli się coś nie zgadza. 

 

@Murko, czy mogłabym zrobić przelew jeszcze w tym tygodniu czy wolisz na koniec miesiąca?

Rozliczenie będę robić co 30 dni, czyli będzie 255 zł za hotelowanie.

Jeśli dla Ciebie wygodniej to wpłata może być teraz. Misio raczej nie wybędzie wcześniej chyba. Jeszcze szczepienia i kastracja.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dziekuję Murko:)

Napewno Misulek tęskni za włóczęgostwem

Było zimno i często głodno, ale była wolność... Zapomni i doceni nowe życie nasz Misio. happy.gif

Jak tylko wyjaśni się sprawa z Misiowym Skarbnikiem, wyślę swoje deklaracje za luty i marzec.

Link to comment
Share on other sites

Naszemu Brugusiowi szybko przeszła chęć do włóczęgostwa, a podobnie jak Misio spędzał życie na wolności, owszem lubi spacerować, poszaleć w ogrodzie ale bardzo chętnie wraca do domu. Myślę , że Misio też szybko załapie , że najważniejsze jest ciepłe posłanie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Madie napisał:

Ja także bardzo dziękuję. Wyszło mi 8,5 x 28 - 238 zł. Skorygujcie jeśli się coś nie zgadza. 

 

@Murko, czy mogłabym zrobić przelew jeszcze w tym tygodniu czy wolisz na koniec miesiąca?

 

@Dora, czy zostajemy że cała kasa w kawałkach i deklaracje idą do Murki czy mam robić za skarbnika/znajdziesz kogoś?

Madi,jesli dasz rade to prosze bądż skarbnikiem

ja nie znajde nikogo

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pięknie się tutaj dzieje :)
Dobrze, że Misio okazał się fajnym, łagodnym psiaczkiem :) I dobrze, że ma tutaj dobre Ciocie i Wujków obok siebie.

To prawda, Tysiu. happy.gif

Tylko z finansami Misia krucho... Teraz mamy ulgowy miesiąc dzięki Madie, a potem?...  Jest 90 zł stałych deklaracji... Invision-Board-France-111.gif

Kto mógłby jeszcze pomóc Misiulkowi? Prosimy...0heart.gif 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...