Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

Misio pojawil sie przy bloku,w ktorym mieszkam ok. 3 lat temu.

Zostawialam mu jedzenie i musiałam odejsc kilka kroków,zeby psiak zjadl.Przychodzil z kolega,czarnym,wiekszym psiakiem/czarny byl jeszcze bardziej wycofany/.

Czarny po pół roku przestal przychodzic,a Misio zostal,włócząc sie po miasteczku w poszukiwaniu jedzenia i dobrych ludzi.

Dlugo trwało zanim dał sie pogłaskać,na poczatku przy dotknieciu go popiskiwał i szybko uciekał.Ale małymi kroczkami doszło do tego,ze dał sie pogłaskac,chociaz przy tym był czujny.Coraz wiecej osob polubiło Misia i go dokarmiało,ale nikt nie mógł dać mu domu.Spal gdzie popadlo,pod drzewem,w krzakach,w lecie ktos go widzial w kukurydzy,a niedawno prawie w kałuzy.Niestety nie wszyscy lubili psiaczka,na ulicy,gdzie przebywal najcześciej rzucali w niego petardami,wyganiali go.

Msio dlugo czekal na miejsce  w hoteliku.

W koncu sie udalo.29.01.218  pojechal.

Ale okazuje sie,ze Misio ma problemy zdrowotne.

Bardzo prosze o pomoc dla niego,

DSC02762.JPG

 

Kazda złotówka na wage złota.

Bardzo dziekuje za wsparcie i pomoc.

Skarbnikiem zgodziła sie byc Madie.Prosze do niej kierowac wszystkie wpłaty dla Misiulka.Bardzo dziekuje:)

Hotelik u Murki
Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

 

Deklaracje:

Madie---pierwszy miesiąc hotelikowania.

Elisabeta----50zl /od lutego/

Istar19-----10zl /od lutego/

ania75----10zl 

agat21----10zl

Mama malti---10zl /od stycznia/

Ingrid44------40zł

Olena84---10zł

sharka-----10zł/od marca/

 

Stan konta na 29 marzec wynosił -194,50 zł 

+194,50 zł Madie

+20 zł Iwona K.

-255 zł hotelowanie 30.03-28.04

Stan konta na 28 kwiecień wynosi -235 zł.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem u Misia, Dora. 

Już o nim trochę wiemy z wątku Bezdomniaczków ze Szczebrzeszyna... Musimy mu razem pomóc.

Dzięki deklaracji Madie będzie może łatwiej z zebraniem stałych albo jednorazowych deklaracji. Bo z tym na Dogo ostatnio ciężko jest. Invision-Board-France-111.gif 

Deklaruję 50 zł stałej od lutego dla biednego, chorego i bardzo dzielnego Misia.

Link to comment
Share on other sites

POST ROZLICZENIOWY MISIA

DEKLARACJE

Madie---pierwszy miesiąc hotelikowania.

Elisabeta----50zl /od lutego/

Istar19-----10zl /od lutego/

ania75----10zl 

agat21----10zl

Mama malti---10zl /od stycznia/

Ingrid44------40zł

Olena84---10zł

 

Wpłaty

Maj 2018

Olena 84 - 10zł (stała za maj)

sharka - 40zł  (stała za za maj i czerwiec + dodatkowe 20 zł)

Istar19 - 10zł (stała za maj)

agat21 - 10zl (stała za maj)

 

Kwiecień 2018

sharka - 20zł  (stała za kwiecień + dodatkowe 10zł)

Elisabeta - 100zł (stała za kwiecień i maj)

Olena 84 - 10zł (stała za kwiecień)

agat21 - 10zl (stała za kwiecień)

Ingrid44 - 120zł (za marzec, kwiecien i maj)

Istar19 - 10zł (stała za kwiecień)

Bakusiowa - 30zł (stała za kwiecień)

 

 

Marzec 2018

Istar19 - 10zł (stała za marzec)

Ania75 - 30zł (stała za luty, marzec, kwiecień)

Olena 84 - 10zł (stała za marzec)

sharka - 10zł  (stała za marzec)

agat21 - 10zl (stała za marzec)

Z bazarku Nadziejki - 70zł

Bakusiowa - 30zł

 

Luty 2018

agat21 - 10zl (stała za luty)

Elisabeta - 100zł (stała za luty i marzec)

Olena 84 - 10zł

Ingrid44 - 40zł

Bakusiowa - 30zł

Na koncie Misia na dzień 18 maja znajduje się 300,50 zł

 

Wydatki

03.04 - Hotelik (marzec) - 195,50

30/04 - Hotelik (kwiecień) -235

Wszelkie wpłaty proszę wraz z dopiskiem "dla Misia", loginem z dogo i ewentualnie miesiącem, za który jest przelew proszę wpłacać na konto, które podeślę w PW. 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że wątek Misia jest na lubelskim, a nie ogólnopolskim... mniejsza szansa, że ktoś tu będzie zaglądał... ale... może poproszę o banerekkogoś to może uda się i Misio otrzyma banerkowy prezent - łatwiej będzie trafić.

A zdjęć Misia z ulicy miałam gdzieś na komputerze więcej... ale nie wiem, czy ich czasem nie zapodziałam. I tak to już bez znaczenia, najpierw należy zadbać o zdrówko Misia, a potem Murka zrobi mu śliczne zdjęcia do ogłoszeń:)

O, takie mi się uchowały :)
18582241_1279725632148151_2751137184150754099_n.jpg.0218f260bb2c72bfb2464f9276fe513e.jpg

18582133_1278564668930914_7085467042936412722_n.jpg.397611d76b6667bd3cada211cae714cd.jpg

i ta zwinięta kuleczka to też Misio...  jak dobrze, że to już przeszłość.

18519617_1278564672264247_4402128145853186515_n.jpg.42b7c18ddc798c388fe05c134a9ec650.jpg

 

Misio jest tej samej "rasy" (mały spaniel lubelski :) ), co... Misio vekl Brugo (zamieszkał we Wro) oraz Yogi od ala123 (zamieszkał w Warszawie). Oba to super pieski rodzinne, grzeczne, cudowne... :) I obaj byli u Murki. Wierzę, że i Misio nie splami "rasy" hihi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

zrobię dziś albo jutro Misiowi banerek.

malwinka u której miałam deklarację poszła już do siebie, to ode mnie będzie stała od lutego 10 zł.

wpłaty będę około 10 każdego miesiąca, a jakby ich nie było...nie wstydźcie się ,mnie pogonić - cierpię teraz na lekką "sklerozę", a raczej rozkojarzenie ;)

poproszę o nr konta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Skopiuję jeszcze posty z wątku ogólnego podopiecznych Dory - po tym jak Misio został złapany... garść informacji o Misiu i jego stanie...

17 godzin temu, DORA1020 napisał:

...

Misio dzisiaj po poludniu pojechal do Murki

nestety ma problemy zdrowotne:(

juz w tej komórce wymiotował,a przed chwila Murka dzwoniła,ze Misiulek załatwił sie krwią

mialam mu zalozyc watek,ale to moze jutro,dzisiaj nawet myslec nie moge

moze pomoc przyszla za pozno:(

ja jestem panikarą,zawsze bardzo sie boje,Misio zostal bardzo skrzywdzony przez czlowieka

 

16 godzin temu, Murka napisał:

Misio jest spokojny i grzeczny, nawet ogonkiem pomachuje mimo, że zna mnie ledwo parę godzin. Nie chce jeść i załatwia się kapiąc brudną krwią lub tylko napina się. Wygląda to na długotrwałą biegunkę. Może dlatego dał się złapać, że się źle czuje?

Jutro rano jadę z nim do weta, bo dzisiaj się już naszego weta nie było (nie wiedziałam jeszcze o tej krwi, dopiero w domu jak go wyprowadziłam to to zobaczyłam).

7 godzin temu, DORA1020 napisał:

Misio jest psiaczkiem ślicznym,dobrym,chciałoby sie go przytulac na okrąglo

on macha ogonkiem do ludzi,jednoczesnie bardzo sie boi

oby tylko wyzdrowiał

Link to comment
Share on other sites

Dużo dobrego dzieje się u Misia... happy.gif 

Dziewczyny kochane, numer Misiowego konta Dora podała w pierwszym poście. Trzeba tylko wpisać imię psiaka, bo U Murki ich trochę jest...

Tysiu, jesteś wspaniała i kochana.  0heart.gif Jak Ty to robisz, że pomagasz na tylu wątkach?...

Bardzo czekam na banerek, bo same widzicie, jak sobie radzę w mojej  sygnaturce.

Niech Dora szybko zajrzy na wątek, bo wszystko piękne tu to Jej dobre Serce i oddanie Bezdomniakom. 

Żeby nam tylko Misio wyzdrowiał i doszedł do siebie po tylu latach tułaczki...
 

Link to comment
Share on other sites

 

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

To ja poproszę nr konta

 

3 godziny temu, Istar19 napisał:

zrobię dziś albo jutro Misiowi banerek.

malwinka u której miałam deklarację poszła już do siebie, to ode mnie będzie stała od lutego 10 zł.

wpłaty będę około 10 każdego miesiąca, a jakby ich nie było...nie wstydźcie się ,mnie pogonić - cierpię teraz na lekką "sklerozę", a raczej rozkojarzenie ;)

poproszę o nr konta.

 

2 godziny temu, ania75 napisał:

Ja też dorzucę grosik 10 zł stałej 

Wiedziałam,ze nie zawiedziecie.

Bardzo dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem u Misia, Dora. 

Już o nim trochę wiemy z wątku Bezdomniaczków ze Szczebrzeszyna... Musimy mu razem pomóc.

Dzięki deklaracji Madie będzie może łatwiej z zebraniem stałych albo jednorazowych deklaracji. Bo z tym na Dogo ostatnio ciężko jest. Invision-Board-France-111.gif 

Deklaruję 50 zł stałej od lutego dla biednego, chorego i bardzo dzielnego Misia.

 

3 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Ja tez jestem u Misia i pomogę psiaczkowi. Narazie muszę podumać jak przesłać pieniazki. Może ktoś ma Pay pal ?

Elisabeta...Ingrid....dziekuje bardzo:)

zawsze jestescie u szczebrzezyniakow z pomocą:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

 

Tysiu, jesteś wspaniała i kochana.  0heart.gif Jak Ty to robisz, że pomagasz na tylu wątkach?...


 

Nie robię absolutnie nic niezwykłego :)
Bardzo brakuje mi psiaka na stancji, nie mam z kim chadzać na spacery, więc i czasu mam więcej :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Misio ma jakiś nieżyt jelit (brzuch bardzo go boli), ale nie wygląda to groźnie i nie jest to wirusówka. Może być np. od nadmiaru robali lub od zjedzenia czegoś. 

Dostał już leki (antybiotyk, rozkurczowe), zastrzyki będę mu dawać jeszcze jutro i pojutrze. Być może trzeba będzie przedłużyć antybiotykoterapię, jeśli przez te parę dni Misio nie wyzdrowieje całkiem.

Jutro postaram się jakieś fotki mu zrobić.

To spokojny psiak i potrafi zamaszyście machać ogonem:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...